Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ışte ateşli taplommmmmmmmmm canım arkadaşlarım opuyorumnanaktan

• 15. gün: çift çizgi
  • 16. gün: çift çizgi
  • 17. gün: tahmini yumurtlama
  • 18. gün: 36.7
  • 19. gün: 36.7
  • 20. gün: 36.8
  • 21. gün: 36.7
  • 22. gün: 36.6
  • 23. gün: 37.0
  • 24. gün: 36.7
  • 25. gün: 37.0
  • 26. gün: 36.7
  • 27. gün: 36.9
  • 28. gün: 36.9 Hamileyim :CüvCüv:

canım listeni birde hamilelerin ateş tabloları topiğine eklede ordan da bakarız.... örnek teşkil eder... :lepi:

canlarım canım arkadaşlarım o kadar mutluyum ki allah hepinizden razı olsun. hepinize daha çok dua edicem artık, yüce rabbim hızla kabul eder dualarımı inşallah. eşime süpriz falan yapamadım kızlar yaaa, o kadar ümitsizdim ki sonucu alır size bi haber uçurur hemen yatar uyurum toparlanınca anlatırım diye düşünüyordum. kendimi en kötüsüne hazılıyordum yani. kağıdı elime aldım bu arada değerim 121,8 :nazar: güneş gözlüğüm kafamdaydı, hastaneden çıkmayı bekleyemeden gözlüğü gözüme taktım ve ağlamaya başladım. ahahahhahaa allahım size de yaşatsın inşallahhh inşallahhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:
hastaneden çıktım yanında park var gittim tenha bi yer aradım orda hıçkıra hıçkıra ağladım, sonra eşimi aradım ama ağlamaktan anlatamıyorum ki, o da uyuyormuş ramazanda paso uyuyolar valla memurlar naniknanik o da şok oldu:1shok:, nerdesin hemen almaya geliyorum dedi. aldı anneme bıraktı beni bi süre ordaydım annemle ağlaştık, aslında annemde pc var ama bugün neti kesilmiş giremedim bi türlü ordan. aslında daha erken paylaşacaktım sizlerle a.s.:teytey::nazar:

yazdıklarını okuyorum ve ben de şuan deli gibi ağlıyorum..hıçkıra hıçkıra....senin adına çooook sevindim opuyorumnanaktan Allah'ım hepimize yaşatır inşallah bu duyguyu :Saruboceq: sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allah'ım :Saruboceq:

İşte ateşli taplommmmmmmmmm canım arkadaşlarım opuyorumnanaktan

• 15. gün: çift çizgi
  • 16. gün: çift çizgi
  • 17. gün: tahmini yumurtlama
  • 18. gün: 36.7
  • 19. gün: 36.7
  • 20. gün: 36.8
  • 21. gün: 36.7
  • 22. gün: 36.6
  • 23. gün: 37.0
  • 24. gün: 36.7
  • 25. gün: 37.0
  • 26. gün: 36.7
  • 27. gün: 36.9
  • 28. gün: 36.9 Hamileyim :CüvCüv:

kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ne beklerken ne oldu allahım inanamıyorum yaaaaaaaaaaaaa HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ağlamaktan doğru düzgün sevinemedim allahım yaaaa içimde bir can daha taşıyorum. artık kalbim karnımda atıyor.

haberi alınca önce sizleri düşündüm canım arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmmm. bu günlerde yanımda olan önce canım arkadaşım çiçeğime sonra hepsinize kızlar sıkubama, kittime, şimdi heyecandan adını hatırlayamadığım herkese canım arkadaşlarıma, ateşli fikfikçi arkadaşlarıma çok ama çokkkkkkkk teşekkür ediyorum kızlar. hepinizi çok seviyorum ve bundan önce de öyleydi bundan sonrada böyle kalacak hep sizin için dua etmeye devam edicem canlarım benim. allahım ben ayağımı sürdüm inşallah arkamdan üçer beşer dökülürsünüz kızlar, ama gördüm ki hiç zor bişey değilmiş, rabbimin yazdığı zaman var o zaman gelince oluyor işte. ay o kadar çok yazasım varki darmadağınım toparlayamıyorum. nolur dualarınıza beni de katın..

:nazar::CüvCüv::nazar:

canlarım canım arkadaşlarım o kadar mutluyum ki allah hepinizden razı olsun. hepinize daha çok dua edicem artık, yüce rabbim hızla kabul eder dualarımı inşallah. eşime süpriz falan yapamadım kızlar yaaa, o kadar ümitsizdim ki sonucu alır size bi haber uçurur hemen yatar uyurum toparlanınca anlatırım diye düşünüyordum. kendimi en kötüsüne hazılıyordum yani. kağıdı elime aldım bu arada değerim 121,8 :nazar: güneş gözlüğüm kafamdaydı, hastaneden çıkmayı bekleyemeden gözlüğü gözüme taktım ve ağlamaya başladım. ahahahhahaa allahım size de yaşatsın inşallahhh inşallahhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:
hastaneden çıktım yanında park var gittim tenha bi yer aradım orda hıçkıra hıçkıra ağladım, sonra eşimi aradım ama ağlamaktan anlatamıyorum ki, o da uyuyormuş ramazanda paso uyuyolar valla memurlar naniknanik o da şok oldu:1shok:, nerdesin hemen almaya geliyorum dedi. aldı anneme bıraktı beni bi süre ordaydım annemle ağlaştık, aslında annemde pc var ama bugün neti kesilmiş giremedim bi türlü ordan. aslında daha erken paylaşacaktım sizlerle a.s.:teytey::nazar:

varyaaaaaa şuandaa o kadar çok mutluyumkiiiiii anlatamam sanaaaa arkadaşımmmmmmmmmmmm fikfikçimmm benimmmmmmmmmmmm yaaa vallaaaaaa inanamıyorumm ssanki ben kaldım hamişşşşşşşş ayyyyyyyyyyyyyyy yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
işte budurrrrrrrrrrrrrrrrrr bu işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
yaaaa gözlerim dolu doluuuuu inanamıyorummmmm çok ama çok ama çok sevindimmmmmm
allahım senin o güzel gönlüne göre verdi balımmmmmmm verdi işteeeeeeeee allahım inşallahhh hayırlıısıylan ve sağlıcaklann kucağına almayı nasip etsinnn canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm AMİNNNNNNNNNNNNN
DARISI BİZİM BAŞIMIZAAA ama sen kaldın ya hamiş bende bu ay kalcam bak görürsün boğa burcunda yapcez dedik o kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 seni çok seviyorum canım tiffimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ne beklerken ne oldu allahım inanamıyorum yaaaaaaaaaaaaa HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ağlamaktan doğru düzgün sevinemedim allahım yaaaa içimde bir can daha taşıyorum. artık kalbim karnımda atıyor.

haberi alınca önce sizleri düşündüm canım arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmmm. bu günlerde yanımda olan önce canım arkadaşım çiçeğime sonra hepsinize kızlar sıkubama, kittime, şimdi heyecandan adını hatırlayamadığım herkese canım arkadaşlarıma, ateşli fikfikçi arkadaşlarıma çok ama çokkkkkkkk teşekkür ediyorum kızlar. hepinizi çok seviyorum ve bundan önce de öyleydi bundan sonrada böyle kalacak hep sizin için dua etmeye devam edicem canlarım benim. allahım ben ayağımı sürdüm inşallah arkamdan üçer beşer dökülürsünüz kızlar, ama gördüm ki hiç zor bişey değilmiş, rabbimin yazdığı zaman var o zaman gelince oluyor işte. ay o kadar çok yazasım varki darmadağınım toparlayamıyorum. nolur dualarınıza beni de katın..

:nazar::CüvCüv::nazar:

e4rc0.gif

gl0xb7.gif

77411058zj3.gif

18863041fs3.gif

ee6tf0.gif

canım tebrikler guzel allahım seninde dualarını kabuletti ve bebişini göbüşüne verdi allahım saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq: fikfikcibası olarak sen sana yakısanı yaptın simdi sıra öteki kızlarda inşallah sırayla herkesten tek tek guzel haberleri alırız :Saruboceq: boyna fikfik demekki işe yarıyormus :roflol::roflol: çok sevindim bu haberi alınca bunu kelimelerle anlatmama imkan yok canım yazıklarını okurken cok duygulandım :1hug: tekrara tebrikler allahım sizi nazarlardan korusun inşallah :nazar:a.s.:1hug:

yazdıklarını okuyorum ve ben de şuan deli gibi ağlıyorum..hıçkıra hıçkıra....senin adına çooook sevindim opuyorumnanaktan Allah'ım hepimize yaşatır inşallah bu duyguyu :Saruboceq: sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allah'ım :Saruboceq:

varyaaaaaa şuandaa o kadar çok mutluyumkiiiiii anlatamam sanaaaa arkadaşımmmmmmmmmmmm fikfikçimmm benimmmmmmmmmmmm yaaa vallaaaaaa inanamıyorumm ssanki ben kaldım hamişşşşşşşş ayyyyyyyyyyyyyyy yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
işte budurrrrrrrrrrrrrrrrrr bu işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
yaaaa gözlerim dolu doluuuuu inanamıyorummmmm çok ama çok ama çok sevindimmmmmm
allahım senin o güzel gönlüne göre verdi balımmmmmmm verdi işteeeeeeeee allahım inşallahhh hayırlıısıylan ve sağlıcaklann kucağına almayı nasip etsinnn canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm AMıNNNNNNNNNNNNN
DARISI BıZıM BAŞIMIZAAA ama sen kaldın ya hamiş bende bu ay kalcam bak görürsün boğa burcunda yapcez dedik o kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 seni çok seviyorum canım tiffimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

e4rc0.gif

gl0xb7.gif

77411058zj3.gif

18863041fs3.gif

ee6tf0.gif

canım tebrikler guzel allahım seninde dualarını kabuletti ve bebişini göbüşüne verdi allahım saglıkla kucagına almayıda nasip etsin sana inşallah :Saruboceq: fikfikcibası olarak sen sana yakısanı yaptın simdi sıra öteki kızlarda inşallah sırayla herkesten tek tek guzel haberleri alırız :Saruboceq: boyna fikfik demekki işe yarıyormus :roflol::roflol: çok sevindim bu haberi alınca bunu kelimelerle anlatmama imkan yok canım yazıklarını okurken cok duygulandım :1hug: tekrara tebrikler allahım sizi nazarlardan korusun inşallah :nazar:a.s.:1hug:

of off offff kızlar o kadar mutluyum ki bir de böyle benim kadar sevindiğinizi görünce elim ayağım boşaldı valla habire ağlıyorum, boyna fikfik felsefesi boyna gözyaşına dönüştü yaaaa... canlarım benim canım çiçeğim öyle duygulandırdın ki beniii, ağlamaktan gözlerim şişti kız ayol, yüce rabbim hepsinize yaşatsın bu mutluluğu hepsinizeeeeeee, hiç biriniz daha az hakediyor değilsiniz, sadece dua edin sadece dua..
kittimmm harikasın yaaa nasıl duygulandım anlatamam, ellerine güzel yüreğine sağlık. sincabım etmeyin eylemeyin yaaa salya sümük oldum zaten benim herüf ohoohoho 9 ay işimiz var dio hahahhaaa
yarın çocuk yapan fikfik sırlarımı paylaşcam ama öncesinde hazır tam mevsimiyken özellikle yumurtlak gününüzde bol bol taze incir tüketin..

canım tifcim bugün çok güzel birgün tam 3 hamiş haberi aldık nasıl güzel olmasın hepinize maşallah :nazar: şanslı veletler bunlar bir sürü teyzeleri var. allahım sizi korusun
hep içime güzel haberler geliceği doğuyordu ama bir günde bu kadarını ben bile beklemiyordum inşallah arkası gelir. kitty canım sıra sende sende sevindirirsin inşallah bizi. hepinizi opuyorumnanaktan :teytey::teytey::teytey:

of off offff kızlar o kadar mutluyum ki bir de böyle benim kadar sevindiğinizi görünce elim ayağım boşaldı valla habire ağlıyorum, boyna fikfik felsefesi boyna gözyaşına dönüştü yaaaa... canlarım benim canım çiçeğim öyle duygulandırdın ki beniii, ağlamaktan gözlerim şişti kız ayol, yüce rabbim hepsinize yaşatsın bu mutluluğu hepsinizeeeeeee, hiç biriniz daha az hakediyor değilsiniz, sadece dua edin sadece dua..
kittimmm harikasın yaaa nasıl duygulandım anlatamam, ellerine güzel yüreğine sağlık. sincabım etmeyin eylemeyin yaaa salya sümük oldum zaten benim herüf ohoohoho 9 ay işimiz var dio hahahhaaa
yarın çocuk yapan fikfik sırlarımı paylaşcam ama öncesinde hazır tam mevsimiyken özellikle yumurtlak gününüzde bol bol taze incir tüketin..

sabah sana bunu yazmıstım canım ben guzel haberle geleceginden emindim cunku o ikinci cizgi durduk yere cıkmıyor opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bu sefer ordan mutluluktan uça uça ayrılacaksın allahın izniyle moralini bozma iyi düsünki iyi olsun :1hug: fikfikcinin minik melegi insallah göbüşündedir allahım ne olur öyle olsun :Saruboceq::Saruboceq:

bugun rahatlayana kadar agla canım :1hug: ama yarın aglamak yok artık :1hug: bugun izinlisin yarın fikfik taktiklerini yazarsın :roflol::roflol: tekrar tebrikler canım :nazar::1hug:a.s.Şeniz

kız ağlattın beni yineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bende inan başım kafam gözüm ağrıyarak geldim doktordan hemen açtım bilgisyarı noldu noldu diye çıldırcam ya keşke telini alsaydım dedim yaaaaaaaaaa arardım dedim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yemin ediyorum sana açtım mesajlarını görünce ne ağrım kaldı ne sızımm o kadar sevindimmm canım benimmmmmmmmmmmmmmm allahım nazarlardan korusun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar:

ben senin taze incirini yirimmmmmmmmmmmmmm yedin incirleri löp löpppppp yumurtanı doldurdun fikfikk ayyyyyyyyyyy valla yaa şaka gibi tiffimmm yaaaa inan o kadan sevindim rabbim gülen yüzümüzü soldurmasınnn allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsinnnnnnnn

kittyimmm kız sıraylan bizemi geliyor dersin anacımmmmmmmmmm senin var az kaldı bebişimmm benim yaaa inşallahhh oyanruk hep birlikte başka topiklere atlarıkkkkkkkkkk kızzzzzzzzzzz

kittyimmm kız sıraylan bizemi geliyor dersin anacımmmmmmmmmm senin var az kaldı bebişimmm benim yaaa inşallahhh oyanruk hep birlikte başka topiklere atlarıkkkkkkkkkk kızzzzzzzzzzz

inşallah öyle olur canım :Saruboceq: gerci biz hamiş olmasak bile içimizde biri hamiş kalınca aynı duyguyu yasıyoruz :1hug:

kittycim yaa gece gelcenmi anacımmm benim gece uyumamam lazımmışş test yapcekler bana sabahhhh takılırık eğer gelirsen bak seni alemlerden alemlere akıtırımm hazır level atlamışkennn hahahaaaaa

inşallah öyle olur canım :Saruboceq: gerci biz hamiş olmasak bile içimizde biri hamiş kalınca aynı duyguyu yasıyoruz :1hug:

demi arkideşim yaaaaa ayy canım benimm varya ben hamişim sanki o kadar mutluyum o kadar pozitifimmmm tiffimi seni o kadan çok seviyomkii yaaa
hepimizi kardeşiz modundayım kızz vallaa yaaa

X