Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ben o zaman smear falan yaptırdım. bişey çıkmadı. ama benim bünyem çok zayıf.çok antibiyotik kullandığım için ne zaman kullansam mantar oluyordu işte. hamile olunca antibiyotik kullanmadım ama çok akıntı oluyordu sanırım ondanda oldu mantar oldum. ama düşükten sonra geçti. tabi sonra bi sürü antibiyotik kullanınca yine oldu. bende bekarkende kullanınca olurdu. işte zamanında dikkat edilmeyince. şimdide çok akıntım var işte yine. beyaz ama kokusuz. bazen adet oldum sanıyorum hatta. bakıyorum akıntı. bu akıntı normalmi yaaaa.
senin için üzüldüm ama canım İnşallah geçmiştir canım sonuçlarında tertemiz çıkarda. bu ay artık meleğin gelir canım yaaa.

hamile kaldığım ay benim de akıntım vardı hatta bende senin gibi üzülerek giderdim tuvalete adet oldum diye inşallah güzel haberlerini alalım kız şimdi biz c.tesiye kadar çatlarız

walla doktor bununla ilgili pek bişey demedi ama ben araştırdım bir virüs varmış cinsel yolla bulaşan o başlıca sebep oluyormuş bu dönüşüme ve diğer etkenler sigara genetik yatkınlık falan filan diye gidiyor benimkinin hangisi olduğunu demedi virüs olsaydı diyorum o virüsün cinsi içinde test yapıyorlarmış ama benim doktorum yapmadı eski eşim beni aldatmıştı bir tayvanlı fahişeylen ondan şüphelendim bu iş çıkınca acaba diye virüsse ondanmı geçti diye 3 yıl oluyor ayrılalıda yani yeni smear testi verdim bakalım ameliyattan sonra inşallah tekrarlamaz sonucunu dört gözle bekliyorum walla hakkımızda hayırlısı

ben S&U ya sormuştum canım ama senin yazdığında iyi oldu. evet % 90 virüs sebep oluyormuş. ex kocanıda allah bildiği gibi yapsın. hatırlıyorum yeni gittin dr a temiz çıkıcak inşallah. bende ocak ayında gittim ilk hem testimi yaptıryım hemde bir sorun varsa erkenden öğreniyim diye. ihmal etmemek lazım her sene tekrarlandığında tehlikeli birşey değilmiş. en geç ocakta gidicem bende. biraz canım yanıyor ama sağlık için ne yapalım.

canım ben o zaman smear falan yaptırdım. bişey çıkmadı. ama benim bünyem çok zayıf.çok antibiyotik kullandığım için ne zaman kullansam mantar oluyordu işte. hamile olunca antibiyotik kullanmadım ama çok akıntı oluyordu sanırım ondanda oldu mantar oldum. ama düşükten sonra geçti. tabi sonra bi sürü antibiyotik kullanınca yine oldu. bende bekarkende kullanınca olurdu. işte zamanında dikkat edilmeyince. şimdide çok akıntım var işte yine. beyaz ama kokusuz. bazen adet oldum sanıyorum hatta. bakıyorum akıntı. bu akıntı normalmi yaaaa.
senin için üzüldüm ama canım İnşallah geçmiştir canım sonuçlarında tertemiz çıkarda. bu ay artık meleğin gelir canım yaaa.
yaa hamilelik belirtsi canım bana öyle geliyor ama akıntı olur eğer ağrı sancı kaşıntı yoksa normal benim geçen reglim öncesine kadar vardı hatta çok umutlanmıştım hamişmiyim diyede çıkmamıştı ama çoğunlukla hamilelik belirtisi inşallah hamişsindir. benim yumurtlamam geçti hatta halen akıntım varrr ve ben çok umutluyummmm kaydirigubbakcemile3 daha 13 gün var ama olsunnn sırnaşık şey
seninkide hamişlik belirtisidir bencee serinusun da öyleymiş bakkkkk ayyy ben burda olmuycam pazar bakarım artıkınnnn senin güzel melek haberini almak içinnn inşallhhh

ben S&U ya sormuştum canım ama senin yazdığında iyi oldu. evet % 90 virüs sebep oluyormuş. ex kocanıda allah bildiği gibi yapsın. hatırlıyorum yeni gittin dr a temiz çıkıcak inşallah. bende ocak ayında gittim ilk hem testimi yaptıryım hemde bir sorun varsa erkenden öğreniyim diye. ihmal etmemek lazım her sene tekrarlandığında tehlikeli birşey değilmiş. en geç ocakta gidicem bende. biraz canım yanıyor ama sağlık için ne yapalım.

aay pardon yaa bende herşeyi üzerime alınıyorummm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evet canım ihmal etmemek lazım can yanmasına gelince ben bişey hissetmiyorum doktorun eli çok hafif valla

sağol canım. sebep sinirsel dedi. bi sürü tahlil yapıldı. doktorda sağlıksız bebek düşer dedi. üzülme doğsada sağlıklı olmazdı dedi. ama işte insan üzülüyor. çok kötü oldum o zaman. bide ne doktor ne tedavi kendiliğinden olmuştu ikiside. ama nasip kısmet işte.

eğer belirgin bir sebep yoksa drun dediği gibidir. hamileliklerin bir kısmı böyle sonlanıyor kadının rahmi sağlıklı olanı seçiyor ve kabul ediyor. rabbim büyük senin içinde en hayırlısını vericektir.

yaa hamilelik belirtsi canım bana öyle geliyor ama akıntı olur eğer ağrı sancı kaşıntı yoksa normal benim geçen reglim öncesine kadar vardı hatta çok umutlanmıştım hamişmiyim diyede çıkmamıştı ama çoğunlukla hamilelik belirtisi inşallah hamişsindir. benim yumurtlamam geçti hatta halen akıntım varrr ve ben çok umutluyummmm kaydirigubbakcemile3 daha 13 gün var ama olsunnn sırnaşık şey
seninkide hamişlik belirtisidir bencee serinusun da öyleymiş bakkkkk ayyy ben burda olmuycam pazar bakarım artıkınnnn senin güzel melek haberini almak içinnn inşallhhh

canım benim inşallah dediğin gibidir. bendede yumurtlama zamanı akıntı oluyor ama şimdiki gibi değil. o zaman kaygan bi akıntı oluyor. o farklı sendede öyle değilmi canımmmm. şimdilik yok canım. inşallahta olmaz yaaa. inşallah hamileyimdir ve hemen gelir buraya yazarımmmm. Rabbim senide boş çıkarmayacak inşallah. hadi bakim senide benim gibi beklerken görürüz inşallah

ya kızlar bide şöyle bişey var. cumartesi eşimin arkadaşının oğlunun doğum günü var. 9 9 2007de evlendiler 8 8 2008 de bebekleri oldu işte o gün doğum günüymüş gitmemiz lazım. eğer hamileysem çok güzel geçecek ama değilsem işte nasıl olacak bilmiyorum. kara kara düşünüyorum.

canım benim inşallah dediğin gibidir. bendede yumurtlama zamanı akıntı oluyor ama şimdiki gibi değil. o zaman kaygan bi akıntı oluyor. o farklı sendede öyle değilmi canımmmm. şimdilik yok canım. inşallahta olmaz yaaa. inşallah hamileyimdir ve hemen gelir buraya yazarımmmm. Rabbim senide boş çıkarmayacak inşallah. hadi bakim senide benim gibi beklerken görürüz inşallah

aminnn canım benim aminnn inşallhh sen önce ver güzel haberlerini sonra sıraylan veririzz şekercim
valla bende de yumurta akı kıvamında resmen yumurtlama zamanında ki gibi yumurtam bu kadar geç çatlamış olamaz çünkü 6 gün önce 18,5 mm idi acaba dedim bi dahamı yumnurtluyom olabilir yani benim enteresan bi bünyem var bugünde ateşim yine düştü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 habirem yumurtluyommu acaba valla hayırlısı şekerim ne desek boşş beklemekten başka çaremiz yok senin çok az kaldı ve inşallahh hamişsinnnn

ya kızlar bide şöyle bişey var. cumartesi eşimin arkadaşının oğlunun doğum günü var. 9 9 2007de evlendiler 8 8 2008 de bebekleri oldu işte o gün doğum günüymüş gitmemiz lazım. eğer hamileysem çok güzel geçecek ama değilsem işte nasıl olacak bilmiyorum. kara kara düşünüyorum.

canım benim bence çok düşünme bak hamişsin inşallahhh olmasanda eğer hayırlısı değilmiş dee zamanı değilmiş deee üzme kendinii opuyorumnanaktan

aminnn canım benim aminnn inşallhh sen önce ver güzel haberlerini sonra sıraylan veririzz şekercim
valla bende de yumurta akı kıvamında resmen yumurtlama zamanında ki gibi yumurtam bu kadar geç çatlamış olamaz çünkü 6 gün önce 18,5 mm idi acaba dedim bi dahamı yumnurtluyom olabilir yani benim enteresan bi bünyem var bugünde ateşim yine düştü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 habirem yumurtluyommu acaba valla hayırlısı şekerim ne desek boşş beklemekten başka çaremiz yok senin çok az kaldı ve inşallahh hamişsinnnn

canım bende bi kaç kere bir ay iki kere yumurtladım. o zaman doktora takibe gidiyordum ilaçsız takip yapmıştı. biri 14. gün biri 18. gün çatlamıştı. olabilir canım. birinden biri tutsunda canım hangisi olduğu önemli değil. benim yumurta akı kıvamında değil ama. koyu biraz.

yav herkes planlı doğuruyor. bizde olsunda ay hesabı bilem yapmıyoruz onlarınki dedikleri zaman oluyor. ama bizimki hiiiiç olmuyor. var bunda bişey. sormak lazım. bide kazara oldu diyorlar ya. onu anlamıyorum. anam biz kaza değil bile bile gidiyoruz yine olmuyor

canım hiç üzme kendini her işte bir hayır vardır eğer bu bebiş senin için hayırlıysa olur ben olmayınca çok ağlardım annem her seferinde hayırlısı bu değilmiş belki ilerde daha çok üzülecveğin şeyler olacaktı doğru zamanı Allah bilir derdi üzme kendini ve eğlenmene bak ama dualarımız seninle:Saruboceq::Saruboceq: ve bütün bekleyenlerle:Saruboceq:

canım hiç üzme kendini her işte bir hayır vardır eğer bu bebiş senin için hayırlıysa olur ben olmayınca çok ağlardım annem her seferinde hayırlısı bu değilmiş belki ilerde daha çok üzülecveğin şeyler olacaktı doğru zamanı Allah bilir derdi üzme kendini ve eğlenmene bak ama dualarımız seninle:Saruboceq::Saruboceq: ve bütün bekleyenlerle:Saruboceq:

sağol canım benim. aynen bende çok ağlarım. ağlamadığım bir ay yok. bide vücut yanıltır herkese şurama şöyle oldu burama böyle oldu dersin ama sonuç yoktur bide imalı imalı sorarlar en kötüsüde o biliyormusun. Rabbim seni kurtardı meleğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım darısıda bize olsun inşallah

canım bende bi kaç kere bir ay iki kere yumurtladım. o zaman doktora takibe gidiyordum ilaçsız takip yapmıştı. biri 14. gün biri 18. gün çatlamıştı. olabilir canım. birinden biri tutsunda canım hangisi olduğu önemli değil. benim yumurta akı kıvamında değil ama. koyu biraz.

aa iki yumurta aynı gün çatlamak zorundalar sanıyodum ben CADIARZU demek öyle değil ha.

aa iki yumurta aynı gün çatlamak zorundalar sanıyodum ben CADIARZU demek öyle değil ha.

yok canım. ben klomenle yumurta takibi yaptırırken 4 yumurtam oldu. 2 si 12 ikisi 16 mı 18 mi ne öyle çatladı. aynı gün çatlayacak diye bişey yok bazen arkadan yumurta geliyor ama küçük tabi o çatlamıyor sonra çatlıyor.

sende sağol canım. seninde 3 gün kalmış değilmi hamileliğini öğrenmene inşallah. Rabbim boş çıkarmasın inşallah cnaım yaaa. benimde cumartesi netleşecek işte

evet 3 gün kaldı ama geçen ay gece 1.30 da başlamıştı , bu ay da gece 1 den 2 den sonra gecikme sayılır o yüzden.eğer 9 unde temiz uyanırsam dünyalar benim olacak opuyorumnanaktan inşallah hepimizin göbüşü bu ay doludur :Saruboceq:

günaydın kızlar. size bugünle ilgili bi sorum olacak. ben sabah 5:30 kalktım klimalı odada yatıyorum ve ağzı açık uyumuşum ısımı ölçtüm 36.5 çıktı. ağzımı kapattım öyle 5 dakika falan bekledim tekrar ölçtüm 36.7 olmuştu. sonra yataktan kalkmadım geri uyudum. sabah 6:40 ta uyandım tekrar ölçtüm 36.8 çıktı. sizce hangisi doğru ve benim ısım düşmüşmü. ya moralim çok bozuldu yaaa. bu arada ben gece 2:30da lavaboya kalkmıştım.ne dersiniz kızlar yaaa. çok kötüyüm yaaaaaaaa

1.gün .... 10.07.2009 .... 36.6
2.gün .... 11.07.2009 .... 36.5
3.gün .... 12.07.2009 .... 36.5
4.gün .... 13.07.2009 .... 36.2
5.gün .... 14.07.2009 ... ölçemedim
6.gün .... 15.07.2009 ... ölçemedim
7.gün .... 16.07.2009 ... ölçemedim

8.gün .... 17.07.2009 .... 36.4
9.gün .... 18.07.2009 .... 36.2 x
10.gün ... 19.07.2009 .... 36.4
11.gün ... 20.07.2009 .... 36.4 x
12.gün ... 21.07.2009 .... 36.3 x
13.gün ... 22.07.2009 .... 36.3 x (2 adet 15 mm yumurta)
14.gün ... 23.07.2009 .... 36.3
15.gün ... 24.07.2009 .... 36.2 x (yumurtalar 18.7 mm olmuş)
16.gün ... 25.07.2009 .... 36.3 x (muhtemel çatlama patlama günü)
17.gün ... 26.07.2009 .... 36.3
18.gün ... 27.07.2009 .... 36.4 x
19.gün ... 28.07.2009 .... 36.4
20.gün ... 29.07.2009 .... 36.5
21.gün ... 30.07.2009 .... 36.5
22.gün ... 31.07.2009 .... 36.7
23.gün ... 01.08.2009 .... 36.6
24.gün ... 02.08.2009 .... 36.7
25.gün ... 03.08.2009 .... 36.8
26.gün ... 04.08.2009 .... 36.7
27.gün ... 05.08.2009 .... 36.8
28.gün ... 06.08.2009 .... 36.9
29.gün ... 07.08.2009 ....

30.gün ... 08.08.2009 .... Muhtemel regl günü

Günaydın kızlar .. Son 2 gün .. Bugün yoğun bir kasık ağrısıyla uyandım , hayırlısı neyse o olur inşallah. Bu arada akşam çok garip bi rüya gördüm , annem bana telefon edip kayınpederimin ölüm haberini verdi.Öyle bir sarsıldım ki sıçrayarak uyandım

X