Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Merakla bekliyoruz arkadaslar insallah hem mubarek gunde hemde evlilik yıldonumunde guzel bir haber almıs olursun insallah cnm

Renkly benimde okuduguma gore bir iki gun daha bekleyebilirsen eger insallah atesin yuksek devam edicek ve senden dde guzel haberler alıcazz insallah

evet evet bende renkly den ümitliyim ne olur yarabbim şu güzel kandil günü isteyen kimseyi evlatsız bırakma hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et

arkadaşlar bişey sorcaktım ben , az önce tam duşa girecekken bir ıslaklık hissettim (malum akıntım vardı) , elimle ıslaklığı aldım da , böyle parmak arasında lastik gibi uzayan şeffaf bir akıntıydı.normalde de regl ye yakın böyle akıntı gelir mi acaba CADIARZU bu sanki iyi bir haber di mi a.s

ay hadi inşallah hamişliktendir canım yaaa

kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun :ecrin_bebek:
canım arkadaşım seninde kandilin mübarek olsun
duaların kabul olsun inşallahhh

20.07.2009 1. 36.7 regli
21.07.2009 2. 36.8
22.07.2009 3. 36.7
23.07.2009 4. 36.5
24.07.2009 5. 36.5
25.07.2009 6. 36.4*
26.07.2009 7. 36.6
27.07.2009 8. 36.7*
28.07.2009 9. 36.7
29.07.2009 10.36.8*
30.07.2009 11.36.5
31.07.2009 12.36.4 test silik çıktı yine
01.08.2009 13.36.6
02.08.2009 14.......* ölçemedim
03.08.2009 15.36.7 test silik akıntı var
04.08.2009 16.36.4* akıntı var test yine silik
05.08.2009 17.36.5

tablom uzadı ama ben hala yumurtlamadım gibi test hala silik
yaa olabilir belkide o testlerde bazen hata verebiliyormuş canım sen çalışmaları sürdürrrr gelicek inşallah bu ayy bebişinnn :Saruboceq:

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun Allah şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine hepimizin gönlünde ki muratlarını gerçekleştirsin inşallah ayrıca hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin
AMİNNN canımmmm opuyorumnanaktan

kızlaaaaaaar dua edin bana. tahlil yaptırmaya gidiyorum. ne olur dua edin.

aay hadi inşallahh ben çıkmadan gelrisinde sevindirik oluruz hep birlikte dualarımız seninle canımmmm

ben geldim kızlar. doktor kan tahlili istemedi. önemli olan ultrasonda görünmesi dedi. baktı rahim dolu görünüyor dedi. ama bebek daha çok küçük görünmez dedi. cumartesi tekrar gel görürüz o zaman dedi. ben çok umutluyum dedi işte.inşallah gerçekten vardır yaaaaaaaa.

ben geldim kızlar. doktor kan tahlili istemedi. önemli olan ultrasonda görünmesi dedi. baktı rahim dolu görünüyor dedi. ama bebek daha çok küçük görünmez dedi. cumartesi tekrar gel görürüz o zaman dedi. ben çok umutluyum dedi işte.inşallah gerçekten vardır yaaaaaaaa.

aayyyy canım hadi inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh bende umutluyum vallaaaaaa

inşallah canım benim yaaa bak ben de heyecan yaptım hadi hayırlısı Şeniz

çok sağolun kızlar yaaaaaaaa. içim bi tuhaf kesin belli olsa içim rahatlayacak. ınşallah vardır yaaaa. cumarteside gelmek bilmez artık

ay hadi inşallah hamişliktendir canım yaaa

canım arkadaşım seninde kandilin mübarek olsun
duaların kabul olsun inşallahhh

yaa olabilir belkide o testlerde bazen hata verebiliyormuş canım sen çalışmaları sürdürrrr gelicek inşallah bu ayy bebişinnn :Saruboceq:

AMİNNN canımmmm opuyorumnanaktan

aay hadi inşallahh ben çıkmadan gelrisinde sevindirik oluruz hep birlikte dualarımız seninle canımmmm

sağol arkadaşım bende şüphelenmiyor değilim testler sıcaktan bozulmuş olabilir. aman neyse belli olur ay sonuna kadar nasılsa. çalışmalara gelince ben doğal akışına bıraktım. testde pozitif görürsem tabii çalışıcam ama bütün cinselliği bebeğe endekslemek yaramadı bize. eşim bebekten vazgeçti geçicek bende bıraktım. ama pozitifi göriyim kurtulamaz elimden hehe kaydirigubbakcemile

çok sağolun kızlar yaaaaaaaa. içim bi tuhaf kesin belli olsa içim rahatlayacak. İnşallah vardır yaaaa. cumarteside gelmek bilmez artık

ay biz boş boş zor bekliyoruz regli gününü. idrar testi yaptınmı canım evde. gel cumartesi gel

sağol arkadaşım bende şüphelenmiyor değilim testler sıcaktan bozulmuş olabilir. aman neyse belli olur ay sonuna kadar nasılsa. çalışmalara gelince ben doğal akışına bıraktım. testde pozitif görürsem tabii çalışıcam ama bütün cinselliği bebeğe endekslemek yaramadı bize. eşim bebekten vazgeçti geçicek bende bıraktım. ama pozitifi göriyim kurtulamaz elimden hehe kaydirigubbakcemile

evet yani olabilir sonuçta hamilelik testleri nasıl hatalar veriyor bana pozitif dediydi yaa kaydirigubbakcemile3 geçen reglimin öncesi sonuçta aynı mantık hata olabilir yani aksatmadan devam kesinlikle ayrıca görev olarak yapmayın yaa valla ben bıktım aylardır bu durumdan artık 10 dakkadan fazlada yatmıyorum eeeh diyorum gideceği varsa gider analarımız bize yatmışmıydı acaba diyerekten kalkıyorum işime gücüme bakıyorum baydı malak gibi yatmak yok bacaklar dikilcek bilmemneee sen yinede kovalaaaaa opuyorumnanaktan

hadi bakalım hayırlısı olsun canım opuyorumnanaktan

evet yani olabilir sonuçta hamilelik testleri nasıl hatalar veriyor bana pozitif dediydi yaa kaydirigubbakcemile3 geçen reglimin öncesi sonuçta aynı mantık hata olabilir yani aksatmadan devam kesinlikle ayrıca görev olarak yapmayın yaa valla ben bıktım aylardır bu durumdan artık 10 dakkadan fazlada yatmıyorum eeeh diyorum gideceği varsa gider analarımız bize yatmışmıydı acaba diyerekten kalkıyorum işime gücüme bakıyorum baydı malak gibi yatmak yok bacaklar dikilcek bilmemneee sen yinede kovalaaaaa opuyorumnanaktan

evet canım görev olarak görüyorum bazen ben 3. ayımda bıktım baktım hiçbirşey anlamıyorum saldım bebek düşünmüyorum hiç şekilden şekilede girmiyorum dediğin gibi olucaksa olur. ama taktım o günü bulıyım ayda 1 gün kovalıycam korksun benden :jeyyar:

evet canım görev olarak görüyorum bazen ben 3. ayımda bıktım baktım hiçbirşey anlamıyorum saldım bebek düşünmüyorum hiç şekilden şekilede girmiyorum dediğin gibi olucaksa olur. ama taktım o günü bulıyım ayda 1 gün kovalıycam korksun benden :jeyyar:

evet arkideşim bulucaksın ama ben inanıyorumm buna aslında bu aralar doktora gitsen ulturasonda direk sonuca ulaşsann

test yapmadım. 4 yıldır bilfiil her ay hatta ayda 3 4 kere yapıyordum. bu defa artık nasılsa olmaz diye hiiiiiiiç aldırmadım. hatta bana kalsa 1 hafta bekleyecektim.ama doktor çağırdı.inşallah olur yaaaa. Rabbim boş çıkarmasın hiç birimizi inşallaaaaaaaaaah

test yapmadım. 4 yıldır bilfiil her ay hatta ayda 3 4 kere yapıyordum. bu defa artık nasılsa olmaz diye hiiiiiiiç aldırmadım. hatta bana kalsa 1 hafta bekleyecektim.ama doktor çağırdı.inşallah olur yaaaa. Rabbim boş çıkarmasın hiç birimizi inşallaaaaaaaaaah

inşallah canımmm benim yaa inşallahhh gülücekk yüzün bu sefer hepimizi sevindireceksinnn opuyorumnanaktan

amin canım :Saruboceq::Saruboceq:

inşallah herşey çok güzel olur. ben bu ay evimi taşıdım. bayağı yorucu geçti kızlar. bide eve 2 yavru köpek aldık onlarla uğraştım bol bol. Rabbim eve bi canlı verince insanın hayatı çok değişiyor. köpeklerimizden biri hastaydı. gece kaç kere kalktım ona yemek yedirdim. şimdi çok şükür düzeldituhaf bi ay geçti yani

X