Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet arkideşim bulucaksın ama ben inanıyorumm buna aslında bu aralar doktora gitsen ulturasonda direk sonuca ulaşsann

çok haklısın aslında arkadaşım hatta baya ucuz bir özel hastanede buldum burda yumurta takibi yaptırırım diye eşimde olur gideriz dedi. ama geçen eşimle konuştuğumda acelemiz yok dedi diyorumya hep pek istekli değil diye vazgeçtim bende. istesem yine götürür ama oda çok istesin istiyorum olmuyor. testleri almıştım bozulmadan kullanıyım diye yapıyorum inan. normalde her sene gidiyoruz ya semear testi falan yaptırmaya ocak ayında gitmem gerekicek ozamana kadar eşim istemezse hiçbirşey yapmıycam. sağol canım ilgin için hep yanımdasın cici arkadaşım benim opuyorumnanaktan

tatlım toxoplazmana baktırdınmı daha önce bağışıklığın varmı? biliyorsundur heralde ama hatırlatıyım hamilelikte hayvanlarla çok yakın olmak sakıncalı olabiliyor bağışıklığın yoksa.

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi
brc1769.........06/ağustos
renkly...........08/ağustos
S&U.............08/ağustos
TIFF..............10/ağustos
ayrederya......14/ağustos
ozlemimben .16-18/ağustos
çiçekçik........19/ağustos
kittycat
NevYas
aymes
gulcangulcan
tuanam02
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse
scuba
zehra.tuğba
sincap_
osmaniye
kamyas

ayy ilahi kaydirigubbakcemile3 valla canım bende artık sıkıldım malak gibi yatmaktan ve ayaklarımı tepeye dikmekten bende 2 aydır fazla yatmıyorum sanki bizler yatarak olduk sırnaşık şey

canım baktırdım. sorun yok. bunlar yavru zaten canım daha 1.5 aylık. ama gerçekten hamileysem dikkat ederim zaten canım benim çok sağol ilgilendiğin için opuyorumnanaktan

benide yaz listeye canımmmm. 3 ağustostu bekliyorum

benide yaz listeye canımmmm. 3 ağustostu bekliyorum

canım yazdım ben seni lsitedesin... 8 ağustos yazdım. ctesi yi bekliyorum yazmıştın..
bu arada güzel haberlerini alırız inş..... bu topiğin güzel bir müjdeye ihtiyacı var. ctesi bayram var.....inş.

canım baktırdım. sorun yok. bunlar yavru zaten canım daha 1.5 aylık. ama gerçekten hamileysem dikkat ederim zaten canım benim çok sağol ilgilendiğin için opuyorumnanaktan

benim 3 çıkmıştı yok yani bağışıklığım off çok dikkat etmem gerekicek hamile kalırsam

canım yazdım ben seni lsitedesin... 8 ağustos yazdım. ctesi yi bekliyorum yazmıştın..
bu arada güzel haberlerini alırız inş..... bu topiğin güzel bir müjdeye ihtiyacı var. ctesi bayram var.....inş.

canım yaaa kusura bakma.görmemişiim yaa. gözlerimde görmüyor artık. uyku diye ölüyorum yaaaaaaa. .

benim 3 çıkmıştı yok yani bağışıklığım off çok dikkat etmem gerekicek hamile kalırsam

benim ikinci düşüğümden sonra bi sürü tahlil yapıldı işte. o zaman oda yapılmıştı sorun yok demişti doktor. hiiiç sorun olmuycak bence sen İnşallah gelecek ay hamile kal çok rahat geçecek

benim ikinci düşüğümden sonra bi sürü tahlil yapıldı işte. o zaman oda yapılmıştı sorun yok demişti doktor. hiiiç sorun olmuycak bence sen İnşallah gelecek ay hamile kal çok rahat geçecek

benim drumda sorun yok dedi aslında ama ben baktım negatif yani bağışıklığım yok. inşallah canım hepimiz sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza.

canım benim olsun o zaman eşinlen nasıl isterseniz o zaman gidin şekercim eferin her yıl yaptır smear testi ben yaptırmadım 5 ay önce ameliyat oldum önemli bişey allahtan bebiş istiyordukta anladık çıktı rahimazğı kanser öncüsü lezyonlar tespit edilmişti allah korusun gitmeseydim ilerleyip dönüşü olmayan yollara girilebilirdi vallaa opuyorumnanaktan

ayy ilahi kaydirigubbakcemile3 valla canım bende artık sıkıldım malak gibi yatmaktan ve ayaklarımı tepeye dikmekten bende 2 aydır fazla yatmıyorum sanki bizler yatarak olduk sırnaşık şey

demi yaa geliceklerse gelirler hep derim bir sperme bakar diye milyonlarcasından biri elbet ulaşıcaksa ulaşır anacımm sistem zaten bizim yatmamızlan çalışmıyorki spermlerin doğal hareketleri yukarı doğruymuş zaten ki işte kendimizce bişeyler yapıyoruz kaydirigubbakcemile3

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun. dualarınız kabul olsun tez zamanda...:Saruboceq:

canım saol seninde kandilin mübarek olsun canım arkideşimmm allahım herkes gibi seninde gönlüne göre verir inşallahhhhh

çok geçmiş olsun canım. peki sebebi bellimi neden oluyormuş

walla doktor bununla ilgili pek bişey demedi ama ben araştırdım bir virüs varmış cinsel yolla bulaşan o başlıca sebep oluyormuş bu dönüşüme ve diğer etkenler sigara genetik yatkınlık falan filan diye gidiyor benimkinin hangisi olduğunu demedi virüs olsaydı diyorum o virüsün cinsi içinde test yapıyorlarmış ama benim doktorum yapmadı eski eşim beni aldatmıştı bir tayvanlı fahişeylen ondan şüphelendim bu iş çıkınca acaba diye virüsse ondanmı geçti diye 3 yıl oluyor ayrılalıda yani yeni smear testi verdim bakalım ameliyattan sonra inşallah tekrarlamaz sonucunu dört gözle bekliyorum walla hakkımızda hayırlısı

çok geçmiş olsun canım. peki sebebi bellimi neden oluyormuş

sağol canım. sebep sinirsel dedi. bi sürü tahlil yapıldı. doktorda sağlıksız bebek düşer dedi. üzülme doğsada sağlıklı olmazdı dedi. ama işte insan üzülüyor. çok kötü oldum o zaman. bide ne doktor ne tedavi kendiliğinden olmuştu ikiside. ama nasip kısmet işte.

canım yaaa kusura bakma.görmemişiim yaa. gözlerimde görmüyor artık. uyku diye ölüyorum yaaaaaaa. .

ne kusura aşk olsun... aşk olmasın bebek olsun...:)) hepinizi yazarım listeye siz yeterki bebeiş yapın... üst listeye yazayım hepinizi birden.... allahım herkese tez zamanda gönder meleğini....

canım ben o zaman smear falan yaptırdım. bişey çıkmadı. ama benim bünyem çok zayıf.çok antibiyotik kullandığım için ne zaman kullansam mantar oluyordu işte. hamile olunca antibiyotik kullanmadım ama çok akıntı oluyordu sanırım ondanda oldu mantar oldum. ama düşükten sonra geçti. tabi sonra bi sürü antibiyotik kullanınca yine oldu. bende bekarkende kullanınca olurdu. işte zamanında dikkat edilmeyince. şimdide çok akıntım var işte yine. beyaz ama kokusuz. bazen adet oldum sanıyorum hatta. bakıyorum akıntı. bu akıntı normalmi yaaaa.
senin için üzüldüm ama canım İnşallah geçmiştir canım sonuçlarında tertemiz çıkarda. bu ay artık meleğin gelir canım yaaa.

ne kusura aşk olsun... aşk olmasın bebek olsun...:)) hepinizi yazarım listeye siz yeterki bebeiş yapın... üst listeye yazayım hepinizi birden.... allahım herkese tez zamanda gönder meleğini....

canım benim inşallah en kısa zamanda kendini yazarsın üst sıraya altta kimse kalmasın inşallah :Saruboceq:

amin canım amiiiiiiiiiiiin İnşallaaah en kısa zamanda gelir meleklerimiz. ve artık bizde başkaları gibi karnımızı şişmesede zorlan göstermek için şişirerek gezeriz. sonrada pırt diye doğurup kucağımızda gezdiririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…