Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

buda benim tablom
20.07.2009 1. 36.7 regli oldum
21.07.2009 2. 36.8
22.07.2009 3. 36.7
23.07.2009 4. 36.5
24.07.2009 5. 36.5
25.07.2009 6. 36.4*
26.07.2009 7. 36.6
27.07.2009 8. 36.7*
28.07.2009 9. 36.7
29.07.2009 10.36.8*
30.07.2009 11.36.5
31.07.2009 12.36.4 test silik çıktı yine
01.08.2009 13.36.6
herkesinki bu ay biraz tuhaf benimkide çok tuhaf

denegemiz bozuldu iyice canımya opuyorumnanaktan

birsey degil canım opuyorumnanaktan

denegemiz bozuldu iyice canımya opuyorumnanaktan

birsey degil canım opuyorumnanaktan

evet canım hayatı buna endekslemişim gibi geliyor hiç doğru birşey yapmıyorum brakıcam birkaç ay kendi haline.ateşimi ölçücem yine ama ilişkilerimizi buna şartlandırmak iyi gelmiyor bize.

canım saolll opuyorumnanaktan

inşallah canımcımmm öyledir opuyorumnanaktan

canımcım saol smear aldı zaten o konuda kontrolumde vardıda ne bilim işte kestim ben yine ümidimi sanırsam bakalım allah büyük zaten bu hafta izinliyim işe gitmiycem evden kocam bilgisayar başında ondan fırsat buldukça girer bakarım canım sizlere opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

1 36,5 REGLİİ
2 36,4
3 36,4
4 36,5 *
5 36,5
6 36,3 *
7 36,5 * 18,5 mm :1shok:
8 36,2 * ilişkiyle kanamaaaaaa :gitme:
9 36,5

buda aptal ateş tablommmm

ya tam 9. gün yumurtan çatlamış sanırım:çok üzgünüm:

evet canım hayatı buna endekslemişim gibi geliyor hiç doğru birşey yapmıyorum brakıcam birkaç ay kendi haline.ateşimi ölçücem yine ama ilişkilerimizi buna şartlandırmak iyi gelmiyor bize.

bende artık sadece atesimi ölcecem canım günü falan takimacam icimden geldigi zaman calısacam opuyorumnanaktan

kızlaaar test yapayımmı gelmiyo benim ki ateşim..36.5

elinde testin varsa yap canım inşallah vardır melegin :Saruboceq:

1 36,5 REGLİİ
2 36,4
3 36,4
4 36,5 *
5 36,5
6 36,3 *
7 36,5 * 18,5 mm :1shok:
8 36,2 * ilişkiyle kanamaaaaaa :gitme:
9 36,5

buda aptal ateş tablommmm

çiçegim adetin yeni bittigi icinde o kanama olmus olabilir canım arasıra bendede oluyor adet bitiminden birkac gun sonra ilişki olursa bozma moralini canım tatilin tadını cıkar fakat fazlada özletme kendini gel arada buraya Şeniz

canım implantasyon esnasında da ateş düşüyor, belki de öle bişeydir kim bilir..
:Saruboceq:

inşalah öyledir canım :Saruboceq: sen nerlerdesin bakalım fikfikcibaşı bak bizi kendi halimize bırakıyorsun ipin ucunu kacırıyoruz :kedi: ortalıktan kaybolma böyle :1hug:eek:puyorumnanaktan

bende artık sadece atesimi ölcecem canım günü falan takimacam icimden geldigi zaman calısacam opuyorumnanaktan

elinde testin varsa yap canım inşallah vardır melegin :Saruboceq:

bende canım bu yüzden eşimle aram açılıcak kendimi veremiyorum herşeyi ona göre ayarlıyorum o zamanda rahat olamıyoruz. yazın zor bizim işimiz her hafta yatılı misafirim oluyor. kışa kadar böyle ondan sonra düşünürüz ne yapıcaz diye. kısmetse zaten olur hiç beklemediğimiz anda bile.

bende canım bu yüzden eşimle aram açılıcak kendimi veremiyorum herşeyi ona göre ayarlıyorum o zamanda rahat olamıyoruz. yazın zor bizim işimiz her hafta yatılı misafirim oluyor. kışa kadar böyle ondan sonra düşünürüz ne yapıcaz diye. kısmetse zaten olur hiç beklemediğimiz anda bile.

resmen adama eziyet oluyor canım ya bende kendimi cok basit ve sıradan hissediyorum basitleşti hersey hicbir özelligi kalmadı sanki görev gibi yapıyoruz :kedi: birde dedigin gibi biir plan yapamıyoruz :çok üzgünüm:

resmen adama eziyet oluyor canım ya bende kendimi cok basit ve sıradan hissediyorum basitleşti hersey hicbir özelligi kalmadı sanki görev gibi yapıyoruz :kedi: birde dedigin gibi biir plan yapamıyoruz :çok üzgünüm:

soğuduk valla birbirimizden doğal haline bıraksak daha sık olucak. ben zaten kendimden tamamen vazgeçmiş başlıyorum olaya eşimde bundan rahatsız oluyor. zaten aman aman bir çocuk isteği yok sadece çocuk için birlikte olmak zoruna gidiyor. testleri yapmaya devam sadece koyu olduğunda müsaitte olursak deniycem onun dışında kendi haline bırakıcam tamamen.
herkesin ailesi farklı tabii benim eşimde bebek konusunda çok istekli olsa belki sorun olmazdı. ben dayanabilirim görev gibi olmasına oda katlanırdı belki. 2 ayda piskolojim bozulmaya başladı başka şeylere vermeliyim biraz kendimi. hakkımızda hayırlısı canım. rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin amin. hepimiz için böyle dua ediyorum.

soğuduk valla birbirimizden doğal haline bıraksak daha sık olucak. ben zaten kendimden tamamen vazgeçmiş başlıyorum olaya eşimde bundan rahatsız oluyor. zaten aman aman bir çocuk isteği yok sadece çocuk için birlikte olmak zoruna gidiyor. testleri yapmaya devam sadece koyu olduğunda müsaitte olursak deniycem onun dışında kendi haline bırakıcam tamamen.
herkesin ailesi farklı tabii benim eşimde bebek konusunda çok istekli olsa belki sorun olmazdı. ben dayanabilirim görev gibi olmasına oda katlanırdı belki. 2 ayda piskolojim bozulmaya başladı başka şeylere vermeliyim biraz kendimi. hakkımızda hayırlısı canım. rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin amin. hepimiz için böyle dua ediyorum.

amin canım :Saruboceq::Saruboceq: evet baska seylerle ugrasıp kafamızı dagıtmamız lazım biraz opuyorumnanaktan bebek dısında baska hobi bulayım kendime zemuszemus

amin canım :Saruboceq::Saruboceq: evet baska seylerle ugrasıp kafamızı dagıtmamız lazım biraz opuyorumnanaktan bebek dısında baska hobi bulayım kendime zemuszemus

ben buldum bir hobi örgüye başlıyım bebek patiği falan delikafadulden sırnaşık şey. ayyy allahım yaa. şaka bir yana bulmak lazım bir şeyler. aslında bu ara kilo almışım yine onları veriyim bari kışa kadar iyi bi zayıflasam 7-8 kilo falan süper olurdu.

ben buldum bir hobi örgüye başlıyım bebek patiği falan delikafadulden sırnaşık şey. ayyy allahım yaa. şaka bir yana bulmak lazım bir şeyler. aslında bu ara kilo almışım yine onları veriyim bari kışa kadar iyi bi zayıflasam 7-8 kilo falan süper olurdu.

alemsin canım ya :roflol::roflol: benimde kilo vermem lazım balon gibi oldum kaydirigubbakcemile3

alemsin canım ya :roflol::roflol: benimde kilo vermem lazım balon gibi oldum kaydirigubbakcemile3

sen kaç kilosun fıstığım ben dr a gittiğimde 80 i bulmuştum. sonra 76 ya düştüm. geçen baktım 79 olmuşum gene şok oldum. hemen 1 kilo gitmiş 78 olmuşum bu gün. dediğim gibi 7-8 kilo vermem lazım.

sen kaç kilosun fıstığım ben dr a gittiğimde 80 i bulmuştum. sonra 76 ya düştüm. geçen baktım 79 olmuşum gene şok oldum. hemen 1 kilo gitmiş 78 olmuşum bu gün. dediğim gibi 7-8 kilo vermem lazım.

bende 1.70 boy 80 kilo canım :kedi:

bende 1.70 boy 80 kilo canım :kedi:

benimde boy 1.68 canım. geçen yaz 75-73 kiloydum ama hiç göstermiyordum bu sene iyice saldım heralde. hamile kalmadan ne kadar kilo verirsek o kadar iyi aslında hiç almayalım desek 7 kilo alıcaz en az. ben o kadar az alıcağımı sanmam hiç. sonunda 100 kiloyla doğuma gitmekte var oda korkutuyor gözümü offf offf keşke erkekler doğursaydı yaa :bbo:

benimde boy 1.68 kilo 63 falan,düğünümde 56 falandım7 kilo aldım

ay canım sen 7 kilo almışsın ben 1,5 senede 14 kilo aldım. keşke hemen hamiş kalsaymışım bu kiloda doğururdum ne güzel. sen ne kadarlık evlisin canım aman dikkat et benim gibi olma. benim drum 70 kiloya insen iyi olur demişti. aynı kiloyla dr a gidersem çok kötü olucak. ne güzel vermiştim ne akla hizmet geri aldıysam.bu ay sonuna 75 e düşsem bari

X