Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yalnız kittycim çalışmalarada süperrrr ayy az kaldııı canımmm inşallah alıcaz güzel haberlerrrini burdan hep birlikte halay çekiceezz

ben çıkıyorum kocamın işi varmış bilgisayarda çok öpüyorummmmmmmm gelirim arada birr

kittycimmmmmmmmmmmmmmmmm hoşgeldinn gözüm hep seni aradaı çok giremedim bugün amaaaa
tifffcikte yok bugün ortalardaaa gezenti o zaten de senin yokluğuna alışık değildimmmm

hosbulduk çiçegim erken yımırtlamısın opuyorumnanaktan kaynanamdaydım dun canım orda kaldım :1hug:

ayyyy hadi inşallahhhhhh canım yaaa maşallah maşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar:
inşallahhh 9 ay böyle gidecekkkkkk opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

inşallah canım :Saruboceq: hata yapmıısm tablomu koyaken düzelttim canım opuyorumnanaktan

selam kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 5 temmuz - 36.3 (adet günü)
2.gün - 6 temmuz - 36.5
3.gün - 7 temmuz - 36.4
4.gün - 8 temmuz - 36.5
5.gün - 9 temmuz - 36.5 ( adet bitti ) ( ovl ikinci cizgi silik)
6.gün - 10 temmuz - 36.5 ( ovl biraz daha koyu)
7.gün - 11 temmuz - 36.6 ****
8.gün - 12 temmuz - 36.4 **** ( ovl biraz daha koyu)
9.gün - 13 temmuz - 36.2 ( ovl ötekilerden daha silik)
10.gün - 14 temmuz - 36.4 ( ovl ikinci cizgi silik )
11.gün - 15 temmuz - 36.3 **** ( ovl biraz daha koyu )
12.gün - 16 temmuz - 36.4 ( hala aynı koyulukta göremedim 2.çizgiyi )
13.gün - 17 temmuz - 36.2 **** ( test bir öncekiyle aynı)
14.gün - 18 temmuz - 36.4 **** ( test ötekilere göre daha koyu )
15.gün - 19 temmuz - 36.3
16.gün - 20 temmuz - 36.3 **** ( ovl test pozitif )
17.gün - 21 temmuz - 36.4 **** ( 2 saat geç ölctüm)
18.gün - 22 temmuz - 36.4
19.gün - 23 temmuz - 36.3 ****
20.gün - 24 temmuz - 36.6
21.gün - 25 temmuz – 36.7
22.gün - 26 temmuz - 36.6
23.gün - 27 temmuz - 36.6
24.gün - 28 temmuz - 36.6
25.gün - 29 temmuz - 36.6
26.gün - 30 temmuz - 36.6
27.gün - 31 temmuz - 36.8

bugun yukselişe gecti atesim kızlar opuyorumnanaktan

yalnız kittycim çalışmalarada süperrrr ayy az kaldııı canımmm inşallah alıcaz güzel haberlerrrini burdan hep birlikte halay çekiceezz

inşallah canım ya az kaldı zemuszemus

ben çıkıyorum kocamın işi varmış bilgisayarda çok öpüyorummmmmmmm gelirim arada birr

tamam canım kendine iyi bak Şenizopuyorumnanaktan

Arkadaslar aslında uzunnnn zamandır yaklasık 1,5 aydır yanii :) sizii sessiz sessiz takip ediyordum ve dediginiz herseyi uyguluyordum ama baktım daha fazla uzak kalamıycam katılmak istedim size

1.gun 18.07 adetin ilk gunu
6. gun 23.07 bitti (+)
7.gun 24.07 (-)
8.gun 25.07 (+)
9.gun 26.07 (-)
10. gun 27.07 (-) ovulasyon negatif
11.gun 28.07 (+) ovulasyon negatif
12.gun 29.07 (+) ovulasyon negatif 36.3
13.gun 30.07 (-) ovulasyon negatif 36.3
14. gun 31.07 (+) ovulasyon silik cizgi 36.3 bugun sabahtan cok az bir akıntım oldu uzayan

Ne yazık ki ben biraz gec basladım ates olcmeye
Simdilik durumlar boyle calısmalar devam edicek :)

Arkadaslar aslında uzunnnn zamandır yaklasık 1,5 aydır yanii :) sizii sessiz sessiz takip ediyordum ve dediginiz herseyi uyguluyordum ama baktım daha fazla uzak kalamıycam katılmak istedim size

6. gun 23.07 bitti (+)
7.gun 24.07 (-)
8.gun 25.07 (+)
9.gun 26.07 (-)
14. gun 31.07 (+) ovulasyon silik cizgi 36.3 bugun sabahtan cok az bir akıntım oldu uzayan

sessizligini bozmana sevindim canım hosgeldin opuyorumnanaktan

kitty canım nasılsın. ne zaman yapıcaksın testi ay ne sabırsızım ben olsam çoktan yapardım.

6. gun 23.07 bitti (+)
7.gun 24.07 (-)
8.gun 25.07 (+)
9.gun 26.07 (-)

hoşgeldin aramıza bu negatif yazdıklarında tek çizgimi var. benim 9. günden beri silikte olsa 2. çizgi var ama nerdeyse hiç akıntım yok. çizgidede pek bi koyulaşma yok.

kitty canım nasılsın. ne zaman yapıcaksın testi ay ne sabırsızım ben olsam çoktan yapardım.

iyiyim canım sne nasılsın opuyorumnanaktan yapmadıgımı nerden biliyorsun :roflol: yaptım ama birsey cıkmadı :roflol::roflol:

kızlar merhabaaaaa
yaa anlamıyorum yumurtlama zamanım benim dün doktor dedi kendi geçen ay ara kanamalarım oldu dedim elbette soğan kürünü söylemedim yaptığımı bu ay reglimle hiçbir kür mür yapmadım ve bugün yarın yumurtam çatlıycak ve az önce ilişkide kanamam olduu anlamıyorum ben bunu yaa soğan kürü benim bünyemimi bozdu ne bu şimdii :sinifsinif:

iyiyim canım sne nasılsın opuyorumnanaktan yapmadıgımı nerden biliyorsun :roflol: yaptım ama birsey cıkmadı :roflol::roflol:

nebiliyim yaptım yazmayınca bende sabredemezdim zaten yapardım.opuyorumnanaktan.ben iyiyim canım hala bekliyorum testler silik çıkmaya devam ediyor. akıntıdanda anlamıyorum hergün havuza gidiyorum sürekli su içindeyim duş falan acaba o yüzdenmi anlıyamıyorum.

kızlar merhabaaaaa
yaa anlamıyorum yumurtlama zamanım benim dün doktor dedi kendi geçen ay ara kanamalarım oldu dedim elbette soğan kürünü söylemedim yaptığımı bu ay reglimle hiçbir kür mür yapmadım ve bugün yarın yumurtam çatlıycak ve az önce ilişkide kanamam olduu anlamıyorum ben bunu yaa soğan kürü benim bünyemimi bozdu ne bu şimdii :sinifsinif:

bazılarının ovulasyonda hafif kanaması oluyor çiçeğim seninkide öyle olmasın tamda zamanı

bazılarının ovulasyonda hafif kanaması oluyor çiçeğim seninkide öyle olmasın tamda zamanı

valla canımm inşallah öyledirrrr yaa bu ne şimdi tamda umutlaa başlamıştım bu ayaa çok canım sıkıldıı varyaa regli olunca bu kadar üzülmemiştimm yaaa nee dengesiz bir bünyem varmış benimmm
ne işin olur soğan kürüylen zart kürüylennn yaa ammmaaannn kendim arandım hee mafoldumben mafoldumben

valla canımm inşallah öyledirrrr yaa bu ne şimdi tamda umutlaa başlamıştım bu ayaa çok canım sıkıldıı varyaa regli olunca bu kadar üzülmemiştimm yaaa nee dengesiz bir bünyem varmış benimmm
ne işin olur soğan kürüylen zart kürüylennn yaa ammmaaannn kendim arandım hee mafoldumben mafoldumben

hemen umutsuz konuşma kanamanın sebebi ciddi birşey olsaydı drun farkederdi. bende başadım küre sonra bıraktım bozmıyım bünyemi diye birkaç ay sonra kendiliğinden olmazsa tekrar kontrole gidicem belki erken diycek dr ama içim rahat olsun diye. gene bir sorun yoksa kür falan yapmıycam. kist falan varsa belki soğan kürü yaparım.

hemen umutsuz konuşma kanamanın sebebi ciddi birşey olsaydı drun farkederdi. bende başadım küre sonra bıraktım bozmıyım bünyemi diye birkaç ay sonra kendiliğinden olmazsa tekrar kontrole gidicem belki erken diycek dr ama içim rahat olsun diye. gene bir sorun yoksa kür falan yapmıycam. kist falan varsa belki soğan kürü yaparım.

orası öylede hormonel bişeyse gözükmeyebilir ama ne biliyim işte bütün karamsarlık üzerimde benim
canım çok saol desteğin için canım benimmmmm opuyorumnanaktan

orası öylede hormonel bişeyse gözükmeyebilir ama ne biliyim işte bütün karamsarlık üzerimde benim
canım çok saol desteğin için canım benimmmmm opuyorumnanaktan

hormonal bir sorunun olduğunu zannetmiyorum. rahatlamaya çalış canım bu arada kanama oluyor diye fifkfike ara verme yumurtlamadan kaynaklanıyorsa değerlendir bu günleri.opuyorumnanaktan

kızlar merhabaaaaa

merhaba çiçegim opuyorumnanaktan scubacımında söyledigi gibi olabilir telaşlanma sen calısmalarına devamet canım :1hug:kızım sanslısın ha bu ay fazla mesai yapmana gerek kalmicak:roflol::roflol:

nebiliyim yaptım yazmayınca bende sabredemezdim zaten yapardım.opuyorumnanaktan.ben iyiyim canım hala bekliyorum testler silik çıkmaya devam ediyor. akıntıdanda anlamıyorum hergün havuza gidiyorum sürekli su içindeyim duş falan acaba o yüzdenmi anlıyamıyorum.

gizli gizli yapıyom testleri canım :roflol::roflol: kafayı yedim sonunda :roflol: akıntıyı havuzdan falan anlamıyor olabilirsin canım testlere devamet onlardan anlarız yumurtlama gununu opuyorumnanaktan

kızlar merhabaaaaa

çok geçmiş olsun canımcım smear aldı mı doktorun?? ya bak şimdi kanama varsa gene dert etmiyosun demek ki bu ay senin için hayırlı değilmiş diosun vee artık oluruna bırakmaya başlıosun. zor da olsa bunu dene bidenem yaaa hatta burdan uzaklaşman gerekiyosa da uzaklaş. bırak biraz koyver gitsin, belki davetsizce gelmek istio senin bebişin çağırınca nazlanıo.. ya hem sağlığımızdan daha mı önemli ki bu yaaa??? şu sana tavsiye ettiğim kitabı da bir düşün öle daha çok umudun olcak. ay ben keşke güzel örnek olabilsem de sen de heveslensen vesile olsam sana. valla bak senin için kendimi feda ediom heeeeeee ona göreeeee gıymatımı biiiiil sengözlerimebaksanab

hormonal bir sorunun olduğunu zannetmiyorum. rahatlamaya çalış canım bu arada kanama oluyor diye fifkfike ara verme yumurtlamadan kaynaklanıyorsa değerlendir bu günleri.opuyorumnanaktan
canım saolll opuyorumnanaktan

merhaba çiçegim opuyorumnanaktan scubacımında söyledigi gibi olabilir telaşlanma sen calısmalarına devamet canım :1hug:kızım sanslısın ha bu ay fazla mesai yapmana gerek kalmicak:roflol::roflol:
inşallah canımcımmm öyledir opuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun canımcım smear aldı mı doktorun?? ya bak şimdi kanama varsa gene dert etmiyosun demek ki bu ay senin için hayırlı değilmiş diosun vee artık oluruna bırakmaya başlıosun. zor da olsa bunu dene bidenem yaaa hatta burdan uzaklaşman gerekiyosa da uzaklaş. bırak biraz koyver gitsin, belki davetsizce gelmek istio senin bebişin çağırınca nazlanıo.. ya hem sağlığımızdan daha mı önemli ki bu yaaa??? şu sana tavsiye ettiğim kitabı da bir düşün öle daha çok umudun olcak. ay ben keşke güzel örnek olabilsem de sen de heveslensen vesile olsam sana. valla bak senin için kendimi feda ediom heeeeeee ona göreeeee gıymatımı biiiiil sengözlerimebaksanab

canımcım saol smear aldı zaten o konuda kontrolumde vardıda ne bilim işte kestim ben yine ümidimi sanırsam bakalım allah büyük zaten bu hafta izinliyim işe gitmiycem evden kocam bilgisayar başında ondan fırsat buldukça girer bakarım canım sizlere opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

1 36,5 REGLİİ
2 36,4
3 36,4
4 36,5 *
5 36,5
6 36,3 *
7 36,5 * 18,5 mm :1shok:
8 36,2 * ilişkiyle kanamaaaaaa :gitme:
9 36,5

buda aptal ateş tablommmm

kızlar merhabaaaaa

geçmiş olsun canım..her ayrıntıyı dotorunla paylaş mutlaka haberi olsun..bence stres yapıyoruz..metopolizmamaız allak bullak oldu...benim de hiç gecikmeyen adetlerim gecikmeye başladı adet olmıyom..kafamızdan silip atmalıyız ama olmuyo ki..biz unutsak çevredekiler unutturmuyo sağolsun..ay ben de güya teselli vercem..kelin ilacı misali..

X