Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar sizin değerler çok yüksek benim 23.gün değer 36.5 bundan fazlada olmadı niye böyle sizce..

benimki yir kızlar ya yir yirrr bebişi. ayı yavrusunu severken öldürürmüş derler yaa o hesap işte. ben de bi keresinde sorduydum bebik olunca kıskanır mısın diyeee, saçmalama dedi. :1closedeyes: şimdik yiğitliğe okk sürdürmüo saçmalama felan dio ama 3-5 gün geçse ben eminim ki dellenir kıskançlıktan. çünkü öyle nazlı bi kocam var ki benim evlere şenlik valla.. :roflol:

işte bunu yapanda biziz şikayet edende kaydirigubbakcemile3 biz sanırsam nazlandırıyoruzzz arkideşimmmm kaydirigubbakcemile

kızlar sizin değerler çok yüksek benim 23.gün değer 36.5 bundan fazlada olmadı niye böyle sizce..

merhaba canım sen kendi ateş tablonu baz al herkesin farklı seyrediyor kiminde yükselme bile olmuyor her bünye başka çünkü canım 36,5 da düşük bir değer değil zaten inşallah bebişin seninledir :Saruboceq:

1.Gün 36.3 Regl
2.Gün 36.2 Regl
3.Gün 36.1 Regl
4.Gün 36.3 Regl
5.Gün 36.1 Regl
6.Gün 36.1 Regl
7.Gün 36.1 *****
8.Gün 36.1 *****
9.Gün 36.1 *****
10.Gün 36.4 (Geç ölçtüm)
11.Gün 36.1 *****
12.Gün 36.5
13.Gün 36.1 *****
14.Gün 35.9 *****
15.Gün 36.2 *****
16.Gün 36.1
17.Gün 35.7 ***** (Sabah ölçemedim öğlen ateşi)
18.Gün 36.1 *****
19.Gün 35.7 *****
20.Gün 35.9 *****
21.Gün 35.9
22.Gün 36.1 *****
23.Gün 36.1
24.Gün 36.1
25.Gün 36.1 *****
26.Gün 36.2 *****
27.Gün 36.3
28.Gün 36.1

Günaydın kızlar benimde ateşim düştü ben daha yükselmesini bekliyordum ama fisfisfis belim karnım bayağı ağrıyor bakalım erkenmi gelecek kırmızılar test yaptım negatif..

bu tablo kişiden kişiye degişiyor canım kendine göre en yüksegini düsüneceksin mesela deryacımında cok düsük yumurtlamadan sonra 36.3 en yuksegi opuyorumnanaktan

günaydın çiçegim opuyorumnanaktan atesli hatunum benim kim atesni söndurdu bugun senin ha :1hug:

günaydın kızlaaaarrrrrrrrrr ateşli arkadaşlarım benimmmmmmmmmmmm :1hug:

ufak, minik, tembel ateş ve fikfik tablomu yorumlayın bakalım ben gelene kadar..
galba ben yımırtladım bilemeee CADIARZU deee haberim yokkk..

• 8. gün: 36.1 :ecrin_bebek:
  • 9. gün: 36.3
  • 10. gün: 36.2 :ecrin_bebek:
  • 11. gün: ? :ecrin_bebek:
  • 12. gün: 36.3
  • 13. gün: ?
  • 14. gün: 36.4 :ecrin_bebek:
  • 15. gün: 36.7

işte böyleee bu arada ovulasyon testlerinde gördüğüm silik ikinci çizgiler de dün gece itibariyle kayboldu koyulaşmadan. :uhm: sabahta baktım ki ateşim zıplamış.. şimdi ben yımırtlamış oluyorum di mi? bu arada testlere 10. gün başlamam kötü olmuş, geç kalmışım sanırsam. aman neyse onca tembelliğime rağmen bu kadarcık çalıştım valla gene fena diil.. ben kaçtım kızlar dönünce hepinizin ifadesini alıcam. oççakalııınnnnnnnnnn a.s.:içelim::lepi::enbuyukkk::hooray:

canım arkideşimmm süperrr bence önemli zamanda zaten gerekli çalışmayı yapmışın bu işler bir sperme bakarrrrrr opuyorumnanaktan
gelicek bu ay inşallahhh annesiiiiii :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

üzülme deryacım yaw:1hug: sen 36.3 de adet oluyormussun baksana opuyorumnanaktan

üzülme deryacım yaw:1hug: sen 36.3 de adet oluyormussun baksana opuyorumnanaktan

Geçen ay adet görmeden 3-4 gün önce başlamıştım en yüksek 36.5 ateşim 36.3 dede hastalandım ama ne bileyim ben ömrümde hiç erken hasta olmadım olursa bir ilk olacak :roflol:

evet canım atesin yukseldigine göre hem yumurtlamısın hemde yımırtan catlamıs hadi bakalım hayırlısı olsun opuyorumnanaktan şimdi 2 hafta beklicez inşallah sonrasında guzel haberi patlatacaksın burda insallah :Saruboceq:

Geçen ay adet görmeden 3-4 gün önce başlamıştım en yüksek 36.5 ateşim 36.3 dede hastalandım ama ne bileyim ben ömrümde hiç erken hasta olmadım olursa bir ilk olacak :roflol:

inşallah olmazsın canım:Saruboceq: opuyorumnanaktan

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 5 temmuz - 36.3 (adet günü)
2.gün - 6 temmuz - 36.5
3.gün - 7 temmuz - 36.4
4.gün - 8 temmuz - 36.5
5.gün - 9 temmuz - 36.5 ( adet bitti ) ( ovl ikinci cizgi silik)
6.gün - 10 temmuz - 36.5 ( ovl biraz daha koyu)
7.gün - 11 temmuz - 36.6 ****
8.gün - 12 temmuz - 36.4 **** ( ovl biraz daha koyu)
9.gün - 13 temmuz - 36.2 ( ovl ötekilerden daha silik)
10.gün - 14 temmuz - 36.4 ( ovl ikinci cizgi silik )
11.gün - 15 temmuz - 36.3 **** ( ovl biraz daha koyu )
12.gün - 16 temmuz - 36.4 ( hala aynı koyulukta göremedim 2.çizgiyi )
13.gün - 17 temmuz - 36.2 **** ( test bir öncekiyle aynı)
14.gün - 18 temmuz - 36.4 **** ( test ötekilere göre daha koyu )
15.gün - 19 temmuz - 36.3
16.gün - 20 temmuz - 36.3 **** ( ovl test pozitif )
17.gün - 21 temmuz - 36.4 **** ( 2 saat geç ölctüm)
18.gün - 22 temmuz - 36.4
19.gün - 23 temmuz - 36.3

hala yukselişe gecmedi yımırtlarım catlamadı kızlar bekliyorum bakalım opuyorumnanaktan

sağolun kızlar valla sizin tesllileriniz de olmasa...Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşllh...

du bakalım belkim çatlamıştır her zaman belli olmayabiliyormuş canımcım yaa opuyorumnanaktan

sağolun kızlar valla sizin tesllileriniz de olmasa...Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşllh...

ne demek canım benim inşallah daha fazla beklemezsin canımmm

amin canım :Saruboceq::Saruboceq:

du bakalım belkim çatlamıştır her zaman belli olmayabiliyormuş canımcım yaa opuyorumnanaktan

ne demek canım benim inşallah daha fazla beklemezsin canımmm

ben ataşlı hatunum canım :roflol: yükselmesi lazım benim atasımın :roflol::roflol:

amin canım :Saruboceq::Saruboceq:

ben ataşlı hatunum canım :roflol: yükselmesi lazım benim atasımın :roflol::roflol:

anacım ateşli hatunsun onu zati biliyoruzda hiç belli olmaz
preseed topiğinden kibele var cumaya allah nasip ederse doğumu var o bana dediki aylarca ateş ölçümü yaptım hamile kaldığım ay sadece yumurtlama takibi için yapmıştım ama hep garip gurup oldu ateşim dedi indi çıktı dengesizdi yani dedi çok güvenme dedi şekercim ki burdan bi sürü başka tecrübede var habirem ben bu topiğin başlarına baktığım için şeker paremmm ondan diyom bu ay belkim böyle gelişeceği varmış inşallahhhhh tutardaaaa :Saruboceq:

günaydın kızlar mini mini ateş tablom bu
20.07.2009 1. 36.7 regli oldum
21.07.2009 2. 36.8
22.07.2009 3. 36.7
23.07.2009 4. 36.5
2 aydır 36.7 ile regli oluyorum. ilk defa 36.5 a düştü ateşim.bu ay daha erken ölçüyorum.7:30 da daha sağlıklı olucak sonuçlar inşallah
hadi kızlar güzel haberler bekliyoruz hepinizden sırayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…