Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım doğru düşünmüşsün çünkü ha deyince gelmiyor bebişlerimiz malesef hayırlısı olsun canım hayırlısı olduğu zaman gelicekler inşallahh sende çok takma kafana herşeyin hayırlısı canım herşeyin ben istiyorum çok çok ama ciddi ciddi düşündüğümde inan benimde endişelerim oluyor ama yıllar sonra çok pişman olmak var birde bunu düşün canım ben öyle yapıyorum çünkü opuyorumnanaktan

ayyy ne güzel aferin enişteye. ben regli olduğumu söylediğimde hiç üzülmedi eşim sinir oldum.

saol canım ay inşaallaah bebiş oto koltuğuda almamız gerekir bende 2damladan fazla damlattım bitek tesellim testi erken yaptım gibi regl günüm dündü ama benim yumurta geç büyüdü 19.gün ç.iğnesi oldum rahimde çekilme gibi ağrı hissediyorum :çok üzgünüm:

iğnenin üstünden tam olarak kaç gün sonra yaptın testi. şimdi yapsan daha net çıkardı. ama sabırsızız işte evde test oldumu beklemeden yapıyoruz bende aynıyım. çift alırsınız koltuğu inşallah.

evet canım ben de aynı şeyleri düşündüğüm için kararı aldım. hakkmızda hayırlısı olun inş.

ayyy ne güzel aferin enişteye. ben regli olduğumu söylediğimde hiç üzülmedi eşim sinir oldum.

geçen ay çaktırmadan test yaptım. çöpte kiti görmüş geldi üzgün üzgün olmdı mı dedi:sinifsinif: çok üzüldümmafoldumben

o üzülünce bende üzülürüm kıyamam ama hiçbir istek görmüyorum zaten hiç çocuk sevmez. sanki ben mutlu olıyım diye istiyormuş gibi yani sorunca istiyorum diyo ama ben hiç öyle hissetmiyorum.

amin kızlar hakkımızda hayırlısı valla benim şimdiden regli belirtilerim fazlasıyla başladı kasıklarda ağrılar şişlikler batmalar kasılmalar kaydirigubbakcemile3 orda olabilecek ne varsa yanii

o üzülünce bende üzülürüm kıyamam ama hiçbir istek görmüyorum zaten hiç çocuk sevmez. sanki ben mutlu olıyım diye istiyormuş gibi yani sorunca istiyorum diyo ama ben hiç öyle hissetmiyorum.

yok canım ya anlamıyordur daha hele bir sen hamnile kal bak asıl o zaman erkekler biraz odun olabiliyor merak etme bu senin eşine has değill

eşin de ben gibi healde. korkuyordur,çekiniyordur belki hazır hissetmiyordur kendini. ben de pek çocuk sevmem ama insan kendi çocuğunu sevmez mi? hele bi hamile kal seninle beraber heyecanlanıcaktır eminim.:asigim: misal ben kendimi havaya sokmak için elimden geleni yapıyorum az evvel üzerinde " i am not fat, just pregnat" yazan bi tshirt aldımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 süpersinnn bende bulursam alıcammm öyle bişeyyy kalamadım ama olsunn vesile olur belkimm kaydirigubbakcemile3

yok canım ya anlamıyordur daha hele bir sen hamnile kal bak asıl o zaman erkekler biraz odun olabiliyor merak etme bu senin eşine has değill

evet canım bide daha yeniya belki zamanla sabırsızlandığını görebilirim. ya zaten benim üstüme çok düşüyor hamile kalıncada anlamıycam benim içinmi bebek içinmi diye. bazen açık açık ilgin azalıcak kıskanıcam vaz mı geçsek diyor. anlamıyorum insan kendi çocuğunu kıskanırmı? hiç sanmıyorum kıskansın ama oda haklı hiç baba olmadıki nerden bilsin ne hissediceğini.

harikasın yaaa. evet aslında böyle pozitif olmak lazım inanalımki olsun dimi

kıskanır canımcım ne kadar garip gelsede doğru geçen tv de bi psikolog konuşuyordu ünlü bi adam adını hatırlamadımda şimdi eşinizi bebek dünyaya gelince işlere dahil edin bebeğe aman zarar verir beceremez gibi davranmayın yoksa sizin ilginiz anna babalarımızın ilgisi hep bebekte olucağı için kendini ikinci plana atılmış gibi hissedip depresyona girebilirlermiş çünkü bizim anna babalarımızında ilgisi onlarda olucak düşünsene torunları sonuçta bunu kabullenmeselerde büyük bir kıskançlık oluyormuş evliliklerde de asıl problemi bu yaratıypormuş
işte eşinizde bebişin altını değşitrsin falan dahil etmek yani onuda eşinizede zaman ayırın birilerine bırakıp bebeğinizi aşinizle arada vakit geçirin gibi tavsiyelerde bulundu adam

tabi teoarikte bunlar pratikte ne kadar mümkün olur belirsiz bi gelsinlerdee hayırlısylaa :ecrin_bebek:

valla ben bazen konuşuyom senin pabucun dama atılacak flan diye. şimdiden kıskanıyo gibi oluyo. bir bebekle bir onla ilgilen yemek çamaşır temizlik. vs zemuszemus yandıkkkkkaydirigubbakcemile3

çok sağol tatlım sen ne kadar iyi bir insansın.rabbim gönlüne göre versin her şeyi.
eşim sen onunla ilgileniceksin kıskanırım diyince ozaman bebekle sen ilgilenirsin bende seninle ilgilenirim diyorum tamam diyor. ne kadar babada ilgilense özellikle yeni doğmuş bebek annenin ilgisine çok muhtaç. ama olsunlarda akşamları babasına bırakırım bende dinlenirim ne güzel.

slm kıslarr,dün de ben eşimle böyle bi diyaloga girdim 2 tane aşkım olcak dedim yapmıyorum çocuk dedi:)))
tamam dedim senin yerin bambaşka,kıskanıyolar bidaha dememmm,kızın olursa aşkım dersin görürüm ben seni dedim öyle iyi oldu:))

hepsinde var demekki biraz çocuk gibi sürekli onlarla ilgilenelim istiyorlar.

valla ben bazen konuşuyom senin pabucun dama atılacak flan diye. şimdiden kıskanıyo gibi oluyo. bir bebekle bir onla ilgilen yemek çamaşır temizlik. vs zemuszemus yandıkkkkkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrrrrr

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 walla erkek milletinin düşünme şekline akıl sır erdiremiyorum halaa kaydirigubbakcemile3

aay canım benim o senin iyiliğin güzelliğin canım arkadaşım opuyorumnanaktan allahım inşallah hepimizin gönlüne göre vericek :Saruboceq:

1 36,5
2 36,1
3 36,4
4 36,4
5 36,4
6 36,5
7 36,1
8 36,4 *
9 36,4 * preseed ile kanamam oldu sonra
10 36,4
11 36,3
12 36,4 * preseed ile ilişki
13 36,1 * preseed ile ilişki
14 36,5 * ilişki
15 36,1 ** preseed ile ilişki
16 36,7 * preseed ile ilişki
17 36,7
18 36,9
19 36,9
20 36,8
21 36,9 kanama ilişkide
22 36,7 kanama ilişkide
23 36,6
24 36,8
25 36,8
26 36,5 farkındaysanız düştü zemuszemus zemuszemus zemuszemus
27 gelinnnn gelinnn bekletmeyinnnnn kaydirigubbakcemile3

hayırlısı dur bakalım..........bekle......çıkmadık candan ümit kesilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…