Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

değerlerin birbirine çok yakın hem ben anlamam zaten yanlış bişi söleyip kafanı karıştırmim. ama çok az çalışmışın orası belli tatlım. işini garantiye almaktansa şansa bırakıon bak valla benden sölemesi ona göreeeeeeeee :eek:lmaz:

fikfikçibaşı gider... :eek:

canım cumartesiden itibaren
gün aşırı çalışmalara başladım işte
bu akşamda çalışıcam bigün araverip
bigün çalışıyorum azmı oluyo ki acaba:kedi:

gelmiş gelmiş ama olmazsın inşallah 9 ay kadar

AMİNNNN :Saruboceq:

canım belirtiler için haklısın,hamilelikle aynı olabiliyor..ama ateşim 36.5 olunca kesin regli oluyorum..37 den düştü çünkü..

hayatım inşallah yerleşme olduğu için ateşin düşmüştürrr rahime yerleştiği zamanda ateş düşüyormuş çünküüü

canım cumartesiden itibaren
gün aşırı çalışmalara başladım işte
bu akşamda çalışıcam bigün araverip
bigün çalışıyorum azmı oluyo ki acaba:kedi:

walla ben yumurtlama zamanı her gün çalıştımmm zemuszemus zor oluyor ama napcan kaçırmamak açısından kaydirigubbakcemile3

tabloma baktımda ben geçen ay çok tembellik yapmışım toplam 7 kere çalışmışım. yumurtlama dönemine 1 kere denk gelmiş. sonuç kırmızılar oldu.bu ay çok çalışıcam söz.testde yapıcam bakalım bu ay sonuç ne olucak.

tabloma baktımda ben geçen ay çok tembellik yapmışım toplam 7 kere çalışmışım. yumurtlama dönemine 1 kere denk gelmiş. sonuç kırmızılar oldu.bu ay çok çalışıcam söz.testde yapıcam bakalım bu ay sonuç ne olucak.

inşallah canımmm bu ay güzel olucak sonucunnnnn gelcek bebişinnnn:Saruboceq:

AMİNNNN :Saruboceq:

hayatım inşallah yerleşme olduğu için ateşin düşmüştürrr rahime yerleştiği zamanda ateş düşüyormuş çünküüü

walla ben yumurtlama zamanı her gün çalıştımmm zemuszemus zor oluyor ama napcan kaçırmamak açısından kaydirigubbakcemile3

benim bu ayda fos olucak sonuç desenize
bende yeni çalışmalar başlıycaktım:jeyyar:
geç kalmışım meğerse:çok üzgünüm:

benim bu ayda fos olucak sonuç desenize
bende yeni çalışmalar başlıycaktım:jeyyar:
geç kalmışım meğerse:çok üzgünüm:

walla hayatım öyle düşünme hiç belli olmaz yani umudunu asla kaybetme sonuçta içindeki bir sperme bakar tatlım yaa hergünde yapsan az da yapsann ben ilk hamile kaldığımda o ay sadece bir kere ve reglimin son günü birlikte olmuştum ve yıkamıştım hemen umudunu kaybetmeee opuyorumnanaktan

walla hayatım öyle düşünme hiç belli olmaz yani umudunu asla kaybetme sonuçta içindeki bir sperme bakar tatlım yaa hergünde yapsan az da yapsann ben ilk hamile kaldığımda o ay sadece bir kere ve reglimin son günü birlikte olmuştum ve yıkamıştım hemen umudunu kaybetmeee opuyorumnanaktan

ben yinede devam ediyim çalışmalara dimi
çıkmadık candan ümit kesilmezmiş
inşallah bi mucize banada uğrar

kızlar ateşim düştü yine 36.2ye gece vantilatör açık yatmışız onun etkisi olurmu bide eşim kan testi konusunda bekle diyo sanki beklemek çok kolay yoksa öğreneyim bitsin bu işkence aura evet günüm geçti ama yumurtam geç oluşmuşdu idrar testi yapmıştım ikinci çizgi varla yok arasıydı

canım benim en zoru o bekleme zaten ama bende de silik çıkmıştı ayrıca testte 2 damla idrar diyor ben 4-5 damla koymuştum aklında bulunsun beni de kuzenim uyarmıştı yaaa inşallah canım hayırlı haberlerini alırız arabanızda hayırlı olsun şimdi bir tanede bebiş oto koltuğu lazım size yerimseniben:CüvCüv:

kızlar bişey sorayım size; şimdi dün geceyarısı bir baktım derecem annemlerde kalmış :KK43: dolayısıyla o saatte de eczane bulmak zor ben de yattım uyudum eşim sabah uyanır uyanmaz kalkmış gidip derece almış. ama 4 saat farkla ölçtüm ateşimi ve 36,8 çıktı. sizce yükselmiş midir? yoksa geç ölçütüğüm için mi böle oldu?

kızlar bişey sorayım size; şimdi dün geceyarısı bir baktım derecem annemlerde kalmış :KK43: dolayısıyla o saatte de eczane bulmak zor ben de yattım uyudum eşim sabah uyanır uyanmaz kalkmış gidip derece almış. ama 4 saat farkla ölçtüm ateşimi ve 36,8 çıktı. sizce yükselmiş midir? yoksa geç ölçütüğüm için mi böle oldu?

çok hassamış eşin yaa benimkinin aklına gelmes derece,adam çalışıyo zaten 7de çıkıyolar evden,cnım geç olduğu için yüksek çıkmş olabilir ama..

canım geç ölçtüğün içinde olabilir olmayadabilir sen asıl yarına bak canım

çok hassamış eşin yaa benimkinin aklına gelmes derece,adam çalışıyo zaten 7de çıkıyolar evden,cnım geç olduğu için yüksek çıkmş olabilir ama..

canım tatildeyiz biz. dolayısıyla zaten evde. ama gece de tutturdu gidip nöbetçi eczane bulacakmışkaydirigubbakcemile3 bizim evde durumlar biraz farklı ben çocuk kararını pek isteyerek vermedim. yaşım, eşim, aileler vs gibi etkilerle. dolayısyla eşim artık beni ikna ettiğine öyle çok seviniyor ki dört dönüyr erafımda. bense hala emin değilim bir tuhafım işte bir an istek var bir an deli gibi korku:sinifsinif: hakkımızda hayırlısı olsun diyorum:Saruboceq:
canım geç ölçtüğün içinde olabilir olmayadabilir sen asıl yarına bak canım

evet canım yarın inş yüksek devam eder. bu 3.ay ama karakterim gereği böle sıkınılı durumlara gelemiyorum çok takıyorum kafama. bir de illa 2 yıl geçsin sonra bebek dedim durdum sanki sen istediğin zaman hemen gelicek. ben korkularıml ne yapıcam bilmem:kedi:

X