Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

asıl bence ayrederyacımmm yapmalı testtt yaa ayy inşallah hafta sonu ona sevinirizzzz
aay listelerimizi hamiş kalsanda yaparsın demii canımmmm

Evde gebelik testin yokmu yapsana bi test yumurtlamadan 10 gün sonra çıkıyor zaten canım..

yok canım zaten her test yapışımda canımdan can gidiyo... tek çizgileri görünce..
adet zamanım geçmeden test yapmak yok bir daha... zaten bugün gelir kırmızılar yolda....
eşinin rüyasınıda hayra yoralım umarım sen bu ay tutturmuşsundur... darısı başımıza...

asıl bence ayrederyacımmm yapmalı testtt yaa ayy inşallah hafta sonu ona sevinirizzzz
aay listelerimizi hamiş kalsanda yaparsın demii canımmmm

kızlar gaza getirmeyin test test diye... listeye devam tabiki... inş. bir an önce hepimiz hamiş listelerine gireriz...

canım ya negatif düşünme gün ola harman ola daha durr belli olmaz bu işlerr canımm inşallah seninledirr bebişin :Saruboceq: :Saruboceq:

Ya bende üzülüyorum tek çizgiyi görünce ama en azından olmadığını kabulleniyorsun adet gelince birden daha kötü oluyorum ben hem 10 gün sonra belli oluyorsa yapmaktan zarar gelmez tabi siz bilirsiniz inşallah meleklerimiz bizimledir.

doğru söylüyorsun ben geçen ay reglime 4 gün kaladan başlamıştımm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 birde atmıyordum çöpe belkim üç beş saat sonra belirir falan diye öyle hikayelerde okuduk ya burdan yok yapmış çıkmamış sabah çöpe atıcakken belirsiz çizgiyi görmüş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 nerdeee benim başıma gelcek buuu allah sonumuzu hayıretsin ne diyimm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay elimde değil kendime gülüp duruyorumm ama bu ay bende çok bir beklenti içinde değilim yada kendimi bi güzel kandırıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 5 temmuz - 36.3 (adet günü)
2.gün - 6 temmuz - 36.5
3.gün - 7 temmuz - 36.4
4.gün - 8 temmuz - 36.5
5.gün - 9 temmuz - 36.5 ( adet bitti ) ( ovl ikinci cizgi silik)
6.gün - 10 temmuz - 36.5 ( ovl biraz daha koyu)
7.gün - 11 temmuz - 36.6 ****
8.gün - 12 temmuz - 36.4 **** ( ovl biraz daha koyu)
9.gün - 13 temmuz - 36.2 ( ovl ötekilerden daha silik)
10.gün - 14 temmuz - 36.4 ( ovl ikinci cizgi silik )
11.gün - 15 temmuz - 36.3 **** ( ovl biraz daha koyu )
12.gün - 16 temmuz - 36.4 ( hala aynı koyulukta göremedim 2.çizgiyi )
13.gün - 17 temmuz - 36.2

benim tablomda deryacımınki gibi bi garip ilerliyor delikafaduldenbakalım hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

hayırlsıı canım yaa sen çalış boşver testleri nasipte varsa gelicektir zaten canım benim :Saruboceq:

inşallh canım inşallah evlilik yıldönümüzde meleğinizin müjdesini vermek nasip olurrr :Saruboceq:

Amin kıslar inşalalh öyle olur
benimde dualarım bu yönde

amin canım inşallah :Saruboceq: atesinin maşallahı var canım inşallah hep böyle gider :Saruboceq:

hadi bakalıom deryacım inşallah hislerin dogrudur :Saruboceq:

canım seninde atesin cok güzel masallah bir yerde okumustum adet gununde hafif bir dusus yasanır sonra yukselirmiş seninde öyle olmus opuyorumnanaktan inşallah hamilesindir

bende öyle testi hemen atmıyorum canım sanki ne olmasını bekliyorsam:roflol:

kıslar günaydınnnnnnnnnnnnnnn zemuszemus
bende dün ve bugün ateş ölçmeye başladım, adetin 8. günü başlamış oldum ama naapimm geç olsun güç olmasın ama değ miiiiiiiii??

kıslar günaydınnnnnnnnnnnnnnn zemuszemus
bende dün ve bugün ateş ölçmeye başladım, adetin 8. günü başlamış oldum ama naapimm geç olsun güç olmasın ama değ miiiiiiiii??

gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktan eeeeeeeeeee hadi yazsana ölcmeye basladıysan :1hug:

gunaydın canım hosgeldin opuyorumnanaktan eeeeeeeeeee hadi yazsana ölcmeye basladıysan :1hug:

ay kızz daha kuş kadarcık iki dene diom yaaa ama madem istedin yazim bakm dur :icecream:

• 8. gün: 36.1 :ecrin_bebek:
  • 9. gün: 36.3

ay kızz daha kuş kadarcık iki dene diom yaaa ama madem istedin yazim bakm dur :icecream:

• 8. gün: 36.1 :ecrin_bebek:
  • 9. gün: 36.3

olsun canım kuş kadar muş kadar sen yaz :roflol: hadi bakalım temeli atmıs bulunuyoruz hayrlı ve ugurlu olsun canım :1hug:

ayyyyyyyy kendime gıcık oldumm hee çıkmıştım bu siteden tüm olumsuzluklar üstümde bir buhran yelleniyorr anaaammmmmmmm sizide sürüklemiyimm neyse ben yine turluyum dışardaaa kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…