Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hahahaaaa çok alemsin serinus güldürdün beni vallaaa. kız beddua mı edion, dua mı anlayamadım. varsın tüm beddualar böle olsun ama di mi yaaa opuyorumnanaktan
amin canım aminnnnn tüm kalbimizle amin diyoruz sadece..

slm kızlar benim ateşim sabahları 36.6 bazen 36.7 oluyo gün içindede 37.3filandı bugün 37.5çıkıyo ateşim ilişkinin üzerinden 1hafta geçti pazar yapsam testte çıkar heralde değilmi

slm kızlar benim ateşim sabahları 36.6 bazen 36.7 oluyo gün içindede 37.3filandı bugün 37.5çıkıyo ateşim ilişkinin üzerinden 1hafta geçti pazar yapsam testte çıkar heralde değilmi

anladığım kadarıyla dereceyi ağzından çıkarmıyorsun.....:roflol: şaka bir yana canım sadece sabah ölçümlerine göre değerlendir... yanılırsın gün içinde
yaparsan.... 1 haftada da çıkmaz..... o gün tuttuysa bile 14.gün idrar da çıkar..

adet gunun nezman canım ?

ya evet kafayı yedim galiba sabah ölçümlerinde düşüş yok şükür ama çok artışta yok

21temmuz adet tarihim ama yumurtam geç çatladı 19.günü çatlatma iğnemi olmuştum

yarın alırım testimi bi kaç gün daha bekliyip öyle yaparım artık iğnenin etkisi 10gün sürüyomuş bakalım nasip kısmet inşaallah tutmuştur bebişim olursa mucize olur heralde:ecrin_bebek::asigim:

yarın alırım testimi bi kaç gün daha bekliyip öyle yaparım artık iğnenin etkisi 10gün sürüyomuş bakalım nasip kısmet inşaallah tutmuştur bebişim olursa mucize olur heralde:ecrin_bebek::asigim:

inşallah canım hamişsindir :Saruboceq:

ben daha yeni okuyorum canım kusura bakma
eğer akıntın olduysa o günlerdir yumurtama ateşe çok güven olmaz stabil yani sabit kalıp hamiş kalan çok kişi var hamilelerin ateş tabloları topiğine bak istersen ordada görürsü canım örnekleri

aminnnnnnnnnnnn

kızlar sizleri çok özledim. misafirlerim var oyüzden pek giremedim. geçmişi okumaya çalıştım ama atladığım yerler olabilir. yeni hamiş haberi varmı?

kızlar sizleri çok özledim. misafirlerim var oyüzden pek giremedim. geçmişi okumaya çalıştım ama atladığım yerler olabilir. yeni hamiş haberi varmı?

şu anlık yeni bir gelişme yok tatlım inşallah hafta sonu ayrederyadan alıcaz güzel haberiiii :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ayrıca bizde seni özledikkkkk
ne yaptın kız misafirlerine karnım acıktııııııı bende yavaştan gidiyim beyim beklerrr kaydirigubbakcemile3

ayrıca bizde seni özledikkkkk
ne yaptın kız misafirlerine karnım acıktııııııı bende yavaştan gidiyim beyim beklerrr kaydirigubbakcemile3

ay hiç sorma 3 kişilik kafileyi şimdi yolladım bir kafile daha geliyor hemde habersiz yatılı. bittim kaç gündür. söylemiyim kız ne yaptığımı hamiş falansındır canın çeker üzülürüm sonra.

yumurtlama olmayınca adet olamıyoruz o ay canım hic adet olmadıgın oluyormu? eger adetin duzenliyse yumurtluyorsunur ama belkide yumurtan catlamıyordur yerimseniben

teşekkürler :kedi: valla öyle cahilim ki bu konularda, zaten evliliğimin bir kısmı da vajinismuslu geçti benneyaptımki... anck adet döngüm son derece düzenli. 28-29 günde bir adet oluyorum hatta uzun sürmesinden şikayetçiyim bazı aylar 8-9 gün sürüyor

teşekkür ederim bakayım tablolara:1hug:

hepimizin bilmedigi o kadar cok sey varki canım birbirimizden cok sey ögreniyoruz opuyorumnanaktan ayrıca canım tebrikler atlatmıssın vajinismusu alkisalkisalkis :1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…