Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nevyascım hadi inşallah canımcımm çalışmalar güzel bakalım azda kalmış güzel haberleri inşlalah peşpeşe veririz canımcımm

canım aynı zamanda ovl.testte kullanırsan gününü kaçırmamış olursun benden tavsiye...
ucuz olanlardan al ve kullan derim... çift çizgiyi yakaladığında presed kullanırsın aynı zamanda ateşten de takip edersin... hayırlısı olur inş..

Sağol canım teşekkür ederim ilgin için
ben genelde 28-30 gün arasında adet oluyorum
şimdi ateşim yükseldiğindemi ilşkiye girmem lazım yanlış anlamadığım dimi

nevyascım hadi inşallah canımcımm çalışmalar güzel bakalım azda kalmış güzel haberleri inşlalah peşpeşe veririz canımcımm

Valla canım ara vermeden çalışıyorum ama geç yumurtladım üstüne 14 gün ekleyince Ağustos başına geliyor gerçi yumurtlamadan 10 gün sonra testte çıkıyormuş ben yine yaparım 10 gün sonra bi test duramam.:lepi:

canım bu aralar çok sıkışığız biz
tüp bebek denedik olmadı o bizi 0 agötürdü
pree seedi bile taksitle çok zor alabildim
ondan alamadım ovulasyonu
inşallah bu aydan sonra toparlanabilirsek alırım

Ya kızlar dün akşam üzeri sağ yumurtalığımda ağrı oldu baya çalışma sırasındada zorladı beni ama anlamadım neden dün içime hamile kaldığıma dair bişey doğdu bilmiyorum yanılmam inallah ve gece rüyamda bi ata bindim kızlar çok güzeldi.

İnşallah içine doğan olmuştur ve hamiş kalmışsındır

hayır canım yanlış anlamışsın düştüğü zaman başla çalışmalara bir gün sonrasındada devam ettir....

inş. hayır olsun rüyandaa güzelmiş..... tarihin kaççç?

yani 28-30 günde oluyorsan sende 10. günden itibaren çalışmlara başla 12. gün itibariylede bence tabi pressedi hemen hemen hergün kullan derim ama günaşırıda kullanambilrisin 12 , 14 16, 18. günler mesela riskli zamanlar , aslında ovulasyon testi yapsan daha iyi olur ama benim için mesela külfet onu yapmak
ateş yükseldiğinde yumurtlama olmuş olduğundan o günde şansın var ama asıl yükselmesini görmeden önce ilişki daha önemli ama yükselince o gün ve ertesi günde şans var elbette ama daha düşük asıl yükselmeden önceki ilişkiler çünkü yükselmesi çatladığını gösteriyor ya o bakımdan orda spermlerin halihazırda bulunması açısından yol uzun malum yerimseniben

anladım canım.. bizde bir aşılama denedik hala toparlamaya çalışıyoruz...
ama ovl.test g.g. da en ucuz olanlardan al 20 li paket 19,90 flandı ben aldığımda....
yoksa preseed i doğru günlerde kullanamazsan boşa gider... sen bilirsin...

hayırdır inşallah kızzz inşallah güzel bir bebişe delalettirrrr :Saruboceq: :Saruboceq:
bu işte yumurtlamandan kaynaklı ağrı şekercim bendede oluyor malesef bilirim inşallah yaramıştırrrr :Saruboceq:

aminnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay kızzz şaka bi yana şimcik sen çalışmaları bitirdin nadasa bıraktın yaa kendini, ya şimdi içinde bi meleğin ilk tohumları atılıosa ayyy yaaaa düşünmesi bile ne helecanlı dimiiii.. ay helecan yaptım kendime bak gene hehehhee kaydirigubbakcemile3

Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş

Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın arkadaş,

Dolduramaz boşluğunu ne ana ne gardaş

Bu en güzel, bu en sıcak duygudur arkadaş.

Ortak olmak her sevince, her derde, kedere

Ve yürümek ömür boyu, beraberce, el ele...

Olmasın hiç o ta içten gülen gözlerde yaş

Yollarımız ayrılsa bile seninle arkadaş.

Evet arkadaş;

Kim olduğumu, ne olduğumu

Nerden gelip, nereye gittiğimi sen öğrettin bana.

Elimden tutup, karanlıktan aydınlığa sen çıkardın

Bana yürümeyi öğrettin yeniden

El ele ve daima ileriye.

Bir gün

Bir gün birbirimizden ayrı düşsek bile

Biliyorum, hiçbir zaman ayrı değil yollarımız.

Ve aynı yolda yürüdükçe

Gün gelir ellerimiz yine dostça birleşir

Ayrılsak bile kopamayız.

Ortak olmak her sevince, her derde, kedere

Ve yürümek ömür boyu, beraberce, el ele...

Olmayacak o ta içten gülen gözlerde yaş

Bir gün gelip, ayrılsak bile seninle arkadaş.

inşallah hepimiz birgün bu duyguyu yaşarız

iyiki varsınız kızlar

tatlım az sonra ziyaretine gideceğim 1 hafta önce doğum yapan arkadaşım da hamile kaldığını o gece hissettiğini söylemişti bana. tuhaf bişey oldu hiç uyuyamadım rahatsızdım, garip garip rüyalar gördüm, o gece hissettim demişti. ay yoksa sendeeeeeeeeee ??? kaydirigubbakcemile5

kitty etme eyleme arkadaşım sulugöz garılarız zatiii ağlamaya bahane arıoz koyma böle şeler burayaaa :a015:
muslukları açarım bakkkkk

kitty etme eyleme arkadaşım sulugöz garılarız zatiii ağlamaya bahane arıoz koyma böle şeler burayaaa :a015:
muslukları açarım bakkkkk

amannnnnnnn zaten ota b.. aglıyoruz bari aglamak icin sebebimiz olsun canım ya :roflol:

kittycat süpersin arkadaş....

nerden buldun harika... allah hepimize tattırsın...inş.

amin canım inşallah:Saruboceq::Saruboceq: kendi calısmam canım opuyorumnanaktan begendinize sevindiim opuyorumnanaktan

hayalini kurmak bile süper bir duygu sizde öyle oluyormusunuz bimiyorum. günlerim yaklatıkça bu ay hamileysem yok kocama nasıl süpriz yaparım annemlere kardaşlerime nasıl haber veririm..
hemen kk. ya yazarım....flann insan düşünmeden edemiyoo... sizde böylemisiniz yoksa ben çok mu kaptırdım artık.. kendimden korkuyorum...lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…