Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

alemsin canım ya gülmekten öldüm walla :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

unumu eledim elegimide duvara astım diyorsun yani :roflol: hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer tutunur melegin :Saruboceq:

hahahaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 aynen öyle bacımm bekliyom artıkın çalış çalış nireye kadar yaa

seninde eli kulakta bence yakındır yumoşunun çatlaması şekerim inşallah şekercim inşallah 12 den vurmuşuzdur bu seferrrr :Saruboceq:

inşallah canım :Saruboceq: benim sag yumurtam acayip agrıyor 2 gundur canım ya yumurtlasamda kurtulsam artıkkafamçokkarıştı gıt gıt gıdaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkk yumurtam sıcakkkkkkkkkkkkkkkkkkk inanmasan gelde bakkkkkkkkkkkkkkkk diye cocukken hep tavuklar yumurtladıktan sonra bagırınca söylerdik simdi aklıma geliyorda kendi bu durumumu dusunuyorum dahada komik geliyor yaw :roflol::roflol:

Cicekcik sen bi 5 gün sonra test yaparsın canım tuttuysa belli olacaktır.

yaa o kadar erken belli olurmu kızz keşke olsadaaa belli olsaa

ayrıca ölüyorum gülmektennnnnnnn diğer yazıyaaa alemsin şekercimm alemmm kaydirigubbakcemile3

allah ilini vermesin senin emiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yavru kuzucum çalışın bol bol çalışın ahanda ahan zamanların başlamış gelmiş ateş yükselince kaçırmak mümkün olaBİLİR ondan her gece her gece fikfik olayı bu fikfik te tiffcimden dolandı dilimee kaydirigubbakcemile3

eşim cok yorgun geliyor 2 gundur bizde tık yok walla canım :roflol::roflol:

22/6 1.gün 37.0
23/6 2.gün 36,5
24/6 3.gün 36,6
25/6 4.gün 36,3
26/6 5.gün 36,4
27/6 6.gün - x
28/6 7.gün 36,4
29/6 8.gün 36,3 x
30/6 9.gün 36,3 ovl.tek çizgi
01/7 10.gün 36,3 ovl.tek çizgi
02/7 11.gün 36,2 ovl.tek çizgi x
03/7 12.gün 36,2 ovl.tek çizgi
04/7 13.gün 36,5 ovl.silik çizgi x
05/7 14.gün 36,4 ovl. çift çizgi x
06/7 15.gün 36,5 ov.test silik. x
07/7 16.gün 36,7
08/7 17.gün 36,5
09/7 18.gün 36,6
10/7 19.gün 36,5
11/7 20.gün 36,6
12/7 21.gün 36,5
13/7 22.gün 37,5
14/7 23.gün 36,7
15/7 24.gün 37,8 (hastayım ateşim ondan yüksek)

daha önceki yazılarda hasta olduğu için ateşi yüksek olan bi arkadaş vardı ama hamişti şekercim ümidini kaybetme gayet güzel ateşin inşallah güzel haberi alcan az kaldı hadi hayırlısııı :Saruboceq:

ayrıca ayrederyacım dikkat et kendinee iyi bak ıhlamur falan iç nolur nolmaz diye ilaçta kullanmamaya çalış canım

işten eve gec donuyor yemek falan derken yorgunluktan sızıp kalıyor canım ya cok yoruluyor opuyorumnanaktan

aay kıyamam yaa yazıkk ama olsun bu dönem sadece her gün değil ya
olmadı yemeği sonra yesin diycem amaaa acımasızlıkmı olur fisfisfis
siz daha iyi bilirsiniz tabiki bana düşmez şekercimde işte hayırlısı diyelimm ne diyelim

bakalım kısmet canım bugun ne halde gelecek :roflol:

hehehehehee fikfikçibaşı geri dönerrr...
lerzan mutlu tanga giymiş totosun açmış ona bakıom gelir gelmez yawww hehehehe..

işten eve gec donuyor yemek falan derken yorgunluktan sızıp kalıyor canım ya cok yoruluyor opuyorumnanaktan

cıbılcıblak yanına uzanırsan uyku neyim kalmaz hatta seni de uyutmaz dadlım. benden sana tüyoo :asigim:

hehehehehee fikfikçibaşı geri dönerrr...
lerzan mutlu tanga giymiş totosun açmış ona bakıom gelir gelmez yawww hehehehe..

allah senin iyiliğini versin emiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sen bu ay hamiş kalcan ben diyim ahanda ahan yazıyorumm burayaaaaa kızımmm kocana allah sabır versinnnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hahhahahaaaa ay ağzını öpim hayırlara gelesin emiiiiii ay ne sevindim bu kehanetine valla şakası bilem eyi gelio eyiiiii zemuszemus

cıbılcıblak yanına uzanırsan uyku neyim kalmaz hatta seni de uyutmaz dadlım. benden sana tüyoo :asigim:

alemsin canım ya koptum gülmekten:roflol::roflol: tesekkürler canım bu gece bunu uygulayacagım delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…