Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ii geceler arkadaşlar
ya benidede bi kaç gündür ateş basıyo 1 dakika filan sonrada geçiyo gebelik belirtisimidir acaba bu reglimde gecikti şuan itibariyle 2 gün gecikme oldu

Arkadaşlar şimdi ben ateş ölçmeye ne zaman başlamalıyım?Reglime tahmini bir hafta var.Şu an 35-36 arasında seyrediyor ateşim.Düzenli bir tablo oluşturmak istiyorum ama ne zaman başlayacağımı bilemiyorum...

Adetin ilk gününden itibaren saat 7 ila 8 arası yataktan kalkmadan dil altından ölçüm yapacaksın tatlım. Her gün aynı saatte ölç. a.s

Adetin ilk gününden itibaren saat 7 ila 8 arası yataktan kalkmadan dil altından ölçüm yapacaksın tatlım. Her gün aynı saatte ölç. a.s

Sağol canım.Hadi bakalım inş.Şimdi reglimi bekliyorum.Allahın izniyle sıkıntısız ve zamanında reglimi olurumda başlarım ateş ölçümlerine...

slm arkadaşlar arada bakıyorum topiğe ateş tablosu göremıyorum tiff harıcınde :)) tiff ateşin yükselişe geçmiş hadi bakalım düşmez inş..

tıff bu arada bende ovulasyon testine başlayacağım sen ne kadar süredir kullanıyorsun?Doğru sonuç veriyormu?Memnunmusun bu testlerden?Bende yeni aldım kullanmak için reglimi bekliyorum Allahın izniyle... Eczanalerde yoktu netten sipariş ettim.Burda arkadaşların sık sık söz ettiği medi... marka değil.Bozuk çıkarmı diye korkuyorum açıkcası o yüzden ateş ölçümlerimi buraya yazıp burdanda takip ederek sizin başla dediğiniz gün başlayacağım çalışmalara...

Merhaba arkadaşlar
bende ateş ölçme yöntemini ilk defa kullanıcam am ben normal eczaneden aldığım bir dereceyle ölçüyorum.Maksat vücut ısısını ölçmek değilmi?Özel derece kullanmıyorum.
Şuana kadarda 23 haziran 36,2
24 haziran 35,9
25 haziran 34,9
26 haziran 35,7
27 haziran 36,2
araştırdığıma göre yumurtlamanın olduğu günün ertesi sabahı ateş ölçümünün 36,7 nin üstüne çıkması gerekiyor.

Son düzenleme:

Öylemi ?Tüh ben bu ay o yüzden kaçırdım demekki?Reglimden bir kaç gün sonra sanırım ateşim 34 lere kadar düştü sonra tekrar çıktı.Bilmediğim için nasıl çalıştığını bu sistemin haliyle kaçırdım.Peki ne zaman ateş ölçümüne başlamam gerek biliyormusun.?

16 Haziran 2009 Salı ...........36,7 .....................16.gün
17 Haziran 2009 Çarşamba ...36,9 ..............17.gün
18 Haziran 2009 Perşembe ...36,5 ............18.gün
19 Haziran 2009 Cuma .........36,6.............. 19.gün
20 Haziran 2009 Cumartesi ....36,7............... 20.gün
21 Haziran 2009 Pazar..........36,6............ 21.gün
22 Haziran 2009 Pazartesi......36,8 ...........22.gün
23 Haziran 2009 Salı............ 36,6 .............23.gün
24 Haziran 2009 Çarşamba.... 36,5 ..........24.gün
25 Haziran 2009 Perşembe .....36,9........ 25.gün
26 Haziran 2009 Cuma ...........36,7 ........26.gün
27 Haziran 2009 Cumartesi.......36,7........27.gün (REGLİ OLMADIM DAHA)

aay çok heyecanlıyım ateşim düşmedi ama korkuyorum reglide olmadım test yaptım tek çizik yineee amaaa((((( reglim geldi diye gidiyorum beyaz yoğun akıntııı oof yanii belki yarın olurum bu ay stres yaptığım için gecikmiştir oof yanii oooff

bitanem bençe sende bişeyler var...bir kaç gün geçsin bakalım yine takrarla testi

kızlar u gün dr ye gittim ,değerim 92.5
ovulasyona göre 2 haftalık henüz,dr şimdi göremeyiz zaten dedi,düşük tehlikesi devam ediyo ama,progestanı içmeye devam,
salı yine gidiçem bugün yine kan aldı,onun sonuçunu alıçam,ultrasona sokmadı,ses dalgası zarar vermesin diye,
bakalım o zaman sonuç ne çıkaak?ama şimdi daha rahatım...en azından görmek için erken olduğunu biliyorum...

darısı başınıza kızlar.......

dellendin mi gııızzz hamilesin seenn telaş yapmaaa!! istersen pazartesi gene idrar dene hala gelmezse adet bi kan testi yaptır canım yaa.. ateşin düşmüo iştee bırak hormonlar idrare geçsin accuk. daha vaktin var..

ay süper canım yaaa. allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bize.. :Saruboceq:

kizlar dün sabah atesim 36,7 idi. tüm gün beyaz akintim vardi ben pazartesini beklerken adetim bugün geliverdi..:umursamaz:. napalim hayirlisi olsun.. umudumuz birdahaki aya..

aay canımm inşallah
dikkat et kendine canınıda çok sıkma inşallah hayırlısıyla atlatıcaksın şu dönemi de kesesini görüceksin bebişinin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

doğru diyosun şekerimmm bugünde tık yok gelmedi reglim ama hafif kramplar var gelicek gibi bugün test yapmadım ateşimide ölçemedim çünkü düğün vardı dün sabah 4te yattım 10da kalktım bende ölçmedim sinirim bozulmasın diye çünkü normalde ateşimi sabah 6-6,5 gibi ölçtüğümden ama bugün gelmezse akşama bir daha test yaparım ne bilim işte inşallahhh yaa hayırlısı şekercimm accuk daha sabır çünkü bugünde olsam normal gecikme bi gün gibi gözüksede periyodumda iki üç ayda bir bir günlük atmalar oluyor :Saruboceq: :Saruboceq:

gelişmelerden haber ederim arkası yarınnnnnn dadada da daaaaaaaannnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

kizlar dün sabah atesim 36,7 idi. tüm gün beyaz akintim vardi ben pazartesini beklerken adetim bugün geliverdi..:umursamaz:. napalim hayirlisi olsun.. umudumuz birdahaki aya..

aay canım benim olsun hayırlısı yeni bir umut ayı olucak önünde öyle düşün çünkü ben kendimi öyle motive ediyorum gelirse reglim bugün yada yarın en azından bir ay daha şansımız var bu artık tutturana kadar öyle napalımm

Canım megryan,adetinin ilk gününden itibaren ölçüyorsun vücut ısını hemen hemen ortalama üç aşağı beş yukarı aynı devam ediyor vucut ısısı.ama yumurtlamanın olduğu günün günün ertesi sabahı derece 36,7 nin üstüne çıkıyor diye araştırmalarımda buldum canım.Yani senin 36,7 veya üstünü gördüğün gün ilişki olması gerekiyor.Çünkü o günlerde yumurta atılıyor tüplerden .Bu şekilde biliyorum.

Hatta şöyle diyorlar 36,7 nin üstüne çıkmadan önce hafif bir ısı düşmesi oluyor.o hafif bir ısı düşmesini gördüğün zaman çalışmalara başlıycaksın.inşaallah bu ay hepimize hayırlı gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…