Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar kızlarrr .... sızlarrrrr :))))))))))))
ayy inşallah ne ballı ballı konuşuyorsunuz siz öyleeeee aman tanrimmmmmmmmmmmmmmmm inşallahhhhhhhhhhhhhhh inşallah inşallahhhh cümlemiz gülelimmmmmm

yalnız tiffcimm canım benim ovulasyon testi regliye kadar pozitif çıkarsa hamişlik demekmişş kızzz bir iki yerde okumuştummmm kız inşallahhhhh kızzz

MAŞALLAH canım benim inş. güzel haberlerini alırız zaten bu ateşle hamile kalmazsan havale geçirirsin inşallah düşmez ateş süper

aay canım benimm inşallahhh yaaa inşallah ne bilim korkuyorum umut edince yıkılmaktann ama işte bir tarafım acaba diyooo
inşallah hepimizin duaları kabul olur şu mübarek cuma günündee canımmm :Saruboceq:

öleymiş canım yaaa öleymiş. pozitif mi çıkıo kız seninki de hade bugün de bi bak bakem 4 saat bişi içmeden. sonucu emen söle bana da olmamı?? ay bende çok ümitliyim senden. mart annesi oluosun inşallah canımmmmmmmmmmmm :Saruboceq:

hanımlar merhaba hamiş kalmak istiyorsanız adetinizin bittiği gün eşinizle beraber olun.......çünkü ben çünkü düğünümüzden 1 ay sonra çocuğumuz olsun istioduk arkadaşım bana anlatmıştı ve tuttu bende size söyllemek istedim ben 2007 nin mayıs ayının 6 sında kirlenmiştim 12 sinde bitti ve o gün eşimle beraber olduk o günden hamile kalmışım 12 sinde yani...ve çocuğumu 12 şubatta kollarıma aldım bence sizde öyle yapın kanallar açık olduğundan hamile kalma şansınız 100%90 oluyor deneyin gerçekten...

aay kıyamam canım benimmm inşallahhh
eve gidene kadar tutarım akşam eve gidince yaparım yazarımm evdennnn merak etme yarın sabah mı yapsam diyordum ama inşallah bu aralıkta gelmezz krımızı yeşil mavi:))))

merhaba canımm allah bağışlasın sana
ben bu ay zaten regli bitti start vermiştim bakalım nolcak allah nasip ederse artıkk gerisi yalan yani akacak kan damarda kalmıyorki canım ama inşallah :Saruboceq:

yaww ben yapmadım ovulasyon testi ama bu ay tutmazsa bişey önümüzdeki ay planımda var:)))
senin için dedim ben okumuştumda ovulasyon testinin de hep pozitif çıkması hamişlik göstergesi olabiliyormuş çünkü yumurtlama bitince neagtif çıkıyormuş normalde öyle hamiş olduğunu anlayan bi sürü kişi varmış şu ovulasyonla ilgli topikten baksana bir ordaki tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verirrr

alalallaa yawww :uhm:
biz her adet dönemi biter bitmez açılışı yaparız daha bi numara yok ben de:uhm:
hehehehee

bende adetim bitti ama eşim işi gereği yolda olduğu için ertesi gün oldum,ama ilk defa azcık kan geldi.ilaç kullanıyorum ondan olabilirmikafamçokkarıştı

sen ne zamandır uğraşıyon peki arkadaşım

yaklaşık 1 yıl önce kimyasal geçirdim ondan beri..

7 aydır eşim eskerde hafta sonları bazen geliyor ama ....

şubat ayında en ciddi denememizi yaptık klomen içtim izin aldım yanına gittim ama ....

pkoyum... yumurtalarım biraz tembelmiş adetlerim 60-65 güne çıkmıştı şimdi 7 kilo a verdim Allah'a şükür duphastonla normale döndü sayılr. bu ay iki kere bir araya geldik. birinnde 2 gün sonradoktara gittim yumurtan 5 mmddi diğerinden de 1 gün önce doktara gittim senin yumurtan 2-3 gün önce çatlamış dedi.. yani tarihler pek iyi değil..
bugünde 34 gün oldu duphoston içmeme rağmen adetim gelmedi.. dün idrar testiyaptım ama...
neyse çok yazdm galiba :))

canım hayırlısı olsun inşallah eşin askerden gelince daha rahat denersiniz hem bu arada senin düzene girer reglin dikkat edersin kendinee inşallahh:Saruboceq:

çiçek ateş düşmesi adet görmeden birkaç saat öncemi oluyordu.. yoksa adet olduktan sonra mı?

çiçek ateş düşmesi adet görmeden birkaç saat öncemi oluyordu.. yoksa adet olduktan sonra mı?

canım saat hesabı falan yapma. adet gününde ya da bir gün öncesinde düşüyor ateş. gün içindeki ölçümlerini dikkate alma. sabah 7-8 civarı yataktan kalkmadan ölçeceksin sadece.

canım saat hesabı falan yapma. adet gününde ya da bir gün öncesinde düşüyor ateş. gün içindeki ölçümlerini dikkate alma. sabah 7-8 civarı yataktan kalkmadan ölçeceksin sadece.

şu ana kadar düşmedi yarın sabah sınavım var.. yarın sabaha kadar adet olma olasılığım var mıdır diye merak ettim... sınavda bir de adet ağrısı çok zor olur.

canım ben çok ayrıntılı bilmiyorum konuyu ama sanırım sabah ölçüm yapılıyor ya sabah ateşinin düştüğü gün regli oluyorsun büyük bir ihtimal

MAYIS----------HAZıRAN

1-- 36.4-----------1-- 36.5
2-- 36.6-----------2-- 36.4
3-- 36.3-----------3-- 36.2
4-- 36.0-----------4-- 36.1
5-- 36.3-----------5-- 36.2 a.s
6-- 36.3-----------6-- 36.2
7-- 36.2-----------7-- 36.3 a.s
8-- 36.4-----------8-- 36.2
9-- 36.4-----------9-- 36.2
10--36.3----------10-- 36.3 a.s
11--36.1----------11-- 36.1 a.s
12--36.3----------12-- 36.0 a.s
13--36.2----------13-- 36.1
14--36.3----------14-- 35.9
15--36.5----------15-- 36.1 a.s
16--36.7----------16-- 36.2
17--36.6----------17-- 36.2
18--36.6----------18-- 36.2 a.s
19--36.7----------19-- 36.2 a.s
20--36.7----------20-- 36.3 Ovulasyon testinde silik ikinci çizgi
21--36.7----------21-- 36.3 Yine aynı silik ikinci çizgi :uhm:
22--36.7----------22-- 36.4 a.s
23--36.7----------23-- 36.5
24--36.8----------24--
25--36.7----------25--
26--36.9----------26--
27--36.5----------27--
28--36.5 Adet--28--

Eylülcüm yukardaki mayıs ayı tabloma bak o zaman anlayacaksın. Ateşim düştü ve ertesi gün adet oldum.

inşallah bu ay gelcek bebişş inşallahhhhh ben ümitliyimmm:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…