Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün – 13 haziran – 36.3 (Adet Günü )
2.gün – 14 haziran – 36.3
3.gün – 15 haziran – 36.5
4.gün – 16 haziran – 36.3
5.gün – 17 haziran – 36.2 ( adet bitti )
6.gün – 18 haziran – 36.3
7.gün – 19 haziran – 36.4 ****
8.gün – 20 haziran – 36.4
9.gün – 21 haziran – 36.4
10.gün – 22 haziran – 36.4 ****
11.gün – 23 haziran – 36.6
12.gün – 24 haziran – 36.7 ****
13.gün – 25 haziran - ------
14.gün – 26 haziran – 36.8 *****
15.gün – 27 haziran – 36.7
16.gün – 28 haziran – 36.9

erkenmi yumurtladım acaba ben yaw :uhm: adet biter bitmez sanki yumurtlamısım gibi eger öyleyse kacırdım o gunu :bbo:

16 Haziran 2009 Salı ...........36,7 .....................16.gün
17 Haziran 2009 Çarşamba ...36,9 ..............17.gün
18 Haziran 2009 Perşembe ...36,5 ............18.gün
19 Haziran 2009 Cuma .........36,6.............. 19.gün
20 Haziran 2009 Cumartesi ....36,7............... 20.gün
21 Haziran 2009 Pazar..........36,6............ 21.gün
22 Haziran 2009 Pazartesi......36,8 ...........22.gün
23 Haziran 2009 Salı............ 36,6 .............23.gün
24 Haziran 2009 Çarşamba.... 36,5 ..........24.gün
25 Haziran 2009 Perşembe .....36,9........ 25.gün
26 Haziran 2009 Cuma ...........36,7 ........26.gün
27 Haziran 2009 Cumartesi.......36,7........27.gün (REGLİ OLMADIM DAHA)

aay çok heyecanlıyım ateşim düşmedi ama korkuyorum reglide olmadım test yaptım tek çizik yineee amaaa:KK43:((((( reglim geldi diye gidiyorum beyaz yoğun akıntııı oof yanii belki yarın olurum bu ay stres yaptığım için gecikmiştir oof yanii oooff

sakin ol canım ya panik yapma hemenopuyorumnanaktan akıntının olması cok güzel inşallah hamişsindir :Saruboceq:

sakin ol canım ya panik yapma hemenopuyorumnanaktan akıntının olması cok güzel inşallah hamişsindir :Saruboceq:

inşallah canım yaa inşallah hayırlısı olsun hakkımızda.
senin ateşine göre bence 10. gün yumurtlamışsın gibi geliyor eksik ateş olmasaydı ama yükselişe geçmiş ya o bakımdan canım ve değerlendirme güzel olmuş hadi hayırlısı hakkımızda :Saruboceq:

inşallah canım yaa inşallah hayırlısı olsun hakkımızda.
senin ateşine göre bence 10. gün yumurtlamışsın gibi geliyor eksik ateş olmasaydı ama yükselişe geçmiş ya o bakımdan canım ve değerlendirme güzel olmuş hadi hayırlısı hakkımızda :Saruboceq:

hakkımızda hayırlısı neyse o olsun canım hamile kalmaklada iş bitmiyor kac arkadasımız icin hamile oldukları icin sevindik sonrada düsük yaptılar mafoldumben cok üzüldüm yokken bi umut bekliyoruz fakat varken yitirmek cok zor olsa gerek allah sabır versin hepsine :Saruboceq:

gecen ay ben 29.gün yumurtlamıstım canım :) ateşimde epey düşüktü ilk baslarda :)

1.gün - 29 nisan Adet günü
2.gün - 30 nisan -------
3.gün - 1 mayıs 36.3
4.gün - 2 mayıs - 36.2
5.gün - 3 mayıs – 36.4* adet bitti
6.gün - 4 mayıs - 36.3
7.gün - 5 mayıs - 36.4
8.gün - 6 mayıs – 36.4
9.gün - 7 mayıs – 36.3
10.gün - 8 mayıs – 36.2*
11.gün - 9 mayıs - 36.3*
12.gün - 10 mayıs –36.3
13.gün - 11 mayıs - 36.3 *
14.gün - 12 mayıs -36.0
15.gün - 13 mayıs -36.2
16.gün - 14 mayıs -36.1*

anaa olsun geç meç te olsa yumurtluyormuşsun buna şükretmek lazım inşallah yumoşlarda dolucak bir gün

bende az önce banyodaydım malesef kahverengi akıntım geldi reglim geliyorrrrrrrrrr aaah ateş aaah ateşşş ateşli kadındım ammaaa :))ama inan üzülmedim hayırlısı yapıcak bişey yok yeni ay yeni umutlar yeni kürler kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

preseed almam lazım yineee :)))))))))

kneidmle ilgli yeni bi şey daha öğrendim demekki arada regli dönemine kadar beyaz akıntım olabiliyormuşşş :))))) göğüs uçları ve çevresi damarlanabiliyormuşda ağrı sızının yanındaaa kaydirigubbakcemile3

anaa olsun geç meç te olsa yumurtluyormuşsun buna şükretmek lazım inşallah yumoşlarda dolucak bir gün

bende az önce banyodaydım malesef kahverengi akıntım geldi reglim geliyorrrrrrrrrr aaah ateş aaah ateşşş ateşli kadındım ammaaa :))ama inan üzülmedim hayırlısı yapıcak bişey yok yeni ay yeni umutlar yeni kürler kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kneidmle ilgli yeni bi şey daha öğrendim demekki arada regli dönemine kadar beyaz akıntım olabiliyormuşşş :))))) göğüs uçları ve çevresi damarlanabiliyormuşda ağrı sızının yanındaaa kaydirigubbakcemile3

canım yerleşme kanamasıda olabilir nerden biliyon adet oldugunu ala ala sende bi acayipsin ha beklede görelim sonucu orta yok sende ya hep ya hic ala ala yaw inşallah yerlesiyordur meleginde işaretidir o :Saruboceq:

ah canım benim yaaa ne pozitif kadınsın sen öylee. hayırlısı evet canım ama yerleşme de olabilir arkadaşın dediği gibi. ama yine de sen en kötü ihtimali düşün güzel olursa hep beraber sevinicez burda. hihoyyyt

kızlarrrrr ne kadar tatlısınız siz öyleee inşallah öyledirde pek değil gibi kasıklarımdan kıvarnmalara başladım allah bilir tabide olsun ne yapalım inanın iyiyim geçen ay çok kötü olmuştum ama sizler sayesinde çok iyiyim hayırlısı değilmiş demekki:))
bir daha ki aya inşallah olursa hem boğa burcu olur bayılırım boğalara inşallahhhhhhhhhh :Saruboceq:
sizlerin zamanı geldi artık ben bu ay olumlu olumsuz saldım diyorum sıramı

tiffcim kız belkim belli mi olur diyordun ardarda kalsak diye belkim ben senin ardından gelirimmmm :içelim:

kızlarrrrr ne kadar tatlısınız siz öyleee inşallah öyledirde pek değil gibi kasıklarımdan kıvarnmalara başladım allah bilir tabide olsun ne yapalım inanın iyiyim geçen ay çok kötü olmuştum ama sizler sayesinde çok iyiyim hayırlısı değilmiş demekki:))
bir daha ki aya inşallah olursa hem boğa burcu olur bayılırım boğalara inşallahhhhhhhhhh :Saruboceq:
sizlerin zamanı geldi artık ben bu ay olumlu olumsuz saldım diyorum sıramı

tiffcim kız belkim belli mi olur diyordun ardarda kalsak diye belkim ben senin ardından gelirimmmm :içelim:

hahahhaa tatlım yaaa kız şaka maka ben de boğa burcuna yetiştirmeye çalışıyorum bebiki aslında. bizim beyin aile geleneğiymiş boğa burcunda doğmak, babasıyla bir gün ara var doğumgünlerine. gaynanamın dediğine göre ağustosta fikfiklere başlıcan dadlım boğa istiosan daha 1 ayın var yane eheueheueh.. beraber hamile kalamasakta tatlım birbirimizi takip edicez burdan böle. benim umutlar öteki aya napalım kısmet artık. dün biraz eşime de üzüldüm bu aydan ümitli diilim diince; biz beceremiz mu bu işi acaba yaaa die ümitsizliğe kapıldı hemen. bilimsel gerçekleri koydum önüne inandı o zaman da yavaş yavaş stres yapmaya başlıoz galba :çok üzgünüm:

ay süper canım yaaa. allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bize.. :Saruboceq:

amin canım,kısa zamanda inşallah!

aay canımm inşallah
dikkat et kendine canınıda çok sıkma inşallah hayırlısıyla atlatıcaksın şu dönemi de kesesini görüceksin bebişinin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ya çiceğim bana sen hamilesin gibi geliyor,çok akıntın varya,birde hamileysende kasıkları ağrıyor insanın,oda olabilir yani,ayyyy inşallah ya bebiş vardır...

kıslaaaaaar ben geldim yeni haberler varmı takip edemiyorum pek ben ya.malum dedim ya kızdan fırsat olmuyo bide karnım zorluyo artık oturunca.dobiiiş oldum yaaa kaydirigubbakcemile3

hahahhaa tatlım yaaa kız şaka maka ben de boğa burcuna yetiştirmeye çalışıyorum bebiki aslında. bizim beyin aile geleneğiymiş boğa burcunda doğmak, babasıyla bir gün ara var doğumgünlerine. gaynanamın dediğine göre ağustosta fikfiklere başlıcan dadlım boğa istiosan daha 1 ayın var yane eheueheueh.. beraber hamile kalamasakta tatlım birbirimizi takip edicez burdan böle. benim umutlar öteki aya napalım kısmet artık. dün biraz eşime de üzüldüm bu aydan ümitli diilim diince; biz beceremiz mu bu işi acaba yaaa die ümitsizliğe kapıldı hemen. bilimsel gerçekleri koydum önüne inandı o zaman da yavaş yavaş stres yapmaya başlıoz galba :çok üzgünüm:

canım yaaa erkekler biraz öyle benim eşimde öyle yaw dedim tutturamamışsın diye geyik yaptım gözleri doldu :)) gerçi üzüldüm bende ama geyiğe vurup güldürmeye çalıştım arada oluyor kim güçsüzse diğeri güçlü olmak durumunda kalıyor dengeyi kurmak için
inşallah bizlerinde tezz zamandaaa yüzü gülecek ben biliyorummm koç olur boğa olur olurda olur sağlıklı olsunda işin şakası tabi o :))
yapcaz yapcaz arkadaşım yapıcazzz olacak diyorum bak görürsünnn kaydirigubbakcemile5

canım yaaa erkekler biraz öyle benim eşimde öyle yaw dedim tutturamamışsın diye geyik yaptım gözleri doldu :)) gerçi üzüldüm bende ama geyiğe vurup güldürmeye çalıştım arada oluyor kim güçsüzse diğeri güçlü olmak durumunda kalıyor dengeyi kurmak için
inşallah bizlerinde tezz zamandaaa yüzü gülecek ben biliyorummm koç olur boğa olur olurda olur sağlıklı olsunda işin şakası tabi o :))
yapcaz yapcaz arkadaşım yapıcazzz olacak diyorum bak görürsünnn kaydirigubbakcemile5

yapcaz tabi canım benim, Allah nasip ederse göbük dansı yapcaz burlarda. tatlım preesed felan diosun yaa bu sefer ovulasyon testi de al G.G. den. beraber takip edelim çizgilerimizi yımırtalarımızı heee olma mı? 20 liraya 16 tane ovulasyon testi 4 dene gebelik testi alabiliosun GG de. daha önce denemediysen bide onu dene derim ben. a.s
:1hug:

Canım megryan,adetinin ilk gününden itibaren ölçüyorsun vücut ısını hemen hemen ortalama üç aşağı beş yukarı aynı devam ediyor vucut ısısı.ama yumurtlamanın olduğu günün günün ertesi sabahı derece 36,7 nin üstüne çıkıyor diye araştırmalarımda buldum canım.Yani senin 36,7 veya üstünü gördüğün gün ilişki olması gerekiyor.Çünkü o günlerde yumurta atılıyor tüplerden .Bu şekilde biliyorum.

O zaman yumurtlamanın olduğu gün ateş bir miktar düşüyor.Çalışma zamanı o zaman değilmi?Çünkü ateş düşüp ertesi gün yükselmişse geç kalınmış olunuyormuş... Öyle anlamıştım burda okuduklarımdan inş. doğrudur...

Hatta şöyle diyorlar 36,7 nin üstüne çıkmadan önce hafif bir ısı düşmesi oluyor.o hafif bir ısı düşmesini gördüğün zaman çalışmalara başlıycaksın.inşaallah bu ay hepimize hayırlı gelir.

Evet evet bende bunu diyordum işte.O hafif ısı düşmesinin olduğu gün çalışmalara başlanacakmış.Hatta öncesinde cinsel diyete girin diyen bile var kaliteli s..p. m olması için...

yapcaz tabi canım benim, Allah nasip ederse göbük dansı yapcaz burlarda. tatlım preesed felan diosun yaa bu sefer ovulasyon testi de al G.G. den. beraber takip edelim çizgilerimizi yımırtalarımızı heee olma mı? 20 liraya 16 tane ovulasyon testi 4 dene gebelik testi alabiliosun GG de. daha önce denemediysen bide onu dene derim ben. a.s

Ya bende ilk defa gg den bu testlerden aldım ama hiç denemedim daha önce.Reglimi bekliyorum Allahın izniyle başlamak için.Ovulasyon testi kullanan varmı aranızda?Nasıl kullanılıyor?Tablosu var ama yanlış bir zamanda başlayacağım diye korkuyorum.Birde regl zamanındada yumurtlama olabiliyormuş o yüzden tedirgin oldum biraz.Kaçırırmıyız yumurtlama zamanını diye...

canim 12.gün basla fazla sivi alma idrarini üc saate yakin tutup yap birde ayni satte yapmaya calis

1.gün – 13 haziran – 36.3 (Adet Günü )
16.gün – 28 haziran – 36.9

erkenmi yumurtladım acaba ben yaw :uhm: adet biter bitmez sanki yumurtlamısım gibi eger öyleyse kacırdım o gunu :bbo:

günaydın kızlar :1hug::1hug:

16.gün – 28 haziran – 36.9 *****
17.gün – 29 haziran – 36.8

doğru söylüyorsun belkim alırım ovulasyon testide bakalım bugün evdeyim dünden beri aşırı sancılar çekiyorum işe gidemedim çok kötü yanii durumum neyse yarın olsunda şu preseedten vercem sipariş o zaman ovulasyon testide alabilirim.

1. gün (ölçemedim) (28 Haziran)
2. gün 36,4

bakalım baştan sona ilk ateş ölçücem geçen ay 16. gün başlamıştım hayırlısı olsun şekerimmm

X