Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bir kaç gündür ateşim sabahları 37 derece
sanki sağ kasığımdada hafif batma var..
bugün 33. günüm
duphastan kullandım biteli 8 gün oldu
az önce idrar testi yaptım negatif çıktı...

bir kaç gündür ateşim sabahları 37 derece
sanki sağ kasığımdada hafif batma var..
bugün 33. günüm
duphastan kullandım biteli 8 gün oldu
az önce idrar testi yaptım negatif çıktı...

ateşin güzel gidiyormuş canım inşallah böyle devam eder ama sabırlı ol idrar testinde geç çıkabiliyormuş bende iki gündür yapıyorum tek çizik hep umudunu kaybetme bu mübarek günde hepimizin dilekleri kabul olur inşallah canımm :Saruboceq:

günaydın kızlar bugün ateşim 36,7 idi hayırlısı 0,2 birimlik bir düşüş var ve her an reglim bana konuk olabiirmiş gibi hissediyorummmmmm ooof yani ooof

yok canım 8 aydır aslında ilk ay eşime çaktırmadan 9 ayda diyebiliriz:))))) ilk ay bişey olmaz dediydimde ama olmadı gerçektenn:))) ama kistik bir bünyem var iki tane miyomum var doktor bişey olmaz dedi ama bu süreçte doktor kontrolünde smear testim kötü çıktı leep işlemi yapıldı rahim ağzına 2 ay ilişki yasaktı aslında arada iki ay bi mola var yani hayırlısı canım benim ne olacak bilmiyorum

günaydın kızlar bugün ateşim 36,7 idi hayırlısı 0,2 birimlik bir düşüş var ve her an reglim bana konuk olabiirmiş gibi hissediyorummmmmm ooof yani ooof

kız dur 2 birimlik düşüş düşüş diil, hem 36.7 de yüksek bir ateş. gelmicek kırmızılar rahat ol sen. ben dün gece çok dua ettim hepsimizeee kırmızı yok beyaz vaaarrr!! :lepi: ağlamak yok gülmek vaarrr!!! hahahaaa gene geyiğim geldi pardon :roflol:

kız dur 2 birimlik düşüş düşüş diil, hem 36.7 de yüksek bir ateş. gelmicek kırmızılar rahat ol sen. ben dün gece çok dua ettim hepsimizeee kırmızı yok beyaz vaaarrr!! :lepi: ağlamak yok gülmek vaarrr!!! hahahaaa gene geyiğim geldi pardon :roflol:

canım benim ya kurban olurum geyiğine seninnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
inşallah canım inşallahh az kaldı son gün bakalım yarına allah kerim inşallah dualarımız kabul olur canımmmm inşallahhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
cayır cayır hissediyorum kendimi lakin sanki geldi kırmızı diye gidiyorum akıntı meğersem oof yaniii kandırık yapıyor da nereye kadarrrr nedir bizim çilemiz yaaa her ay küçük çaplı çin işkencesi operasyonu kaydirigubbakcemile3

bende ölctüm bu sabah atesimi 36,9 aslinda iyi gibi demi kizlar bakalim pazartesi gelicekmi kirmizilar.. komik olan ben her sabah saat 7 de ölcüyorum zaten hergün 7 de kalkiyorum.. esim issiz oldugu halde oda kalkiyo benimle ve oda atesini ölcüyokaydirigubbakcemile3 bende kizdim bugün sana noluyo diye, yok kalkicam seninle bende merak ediyorum diyo ama ben sinir oluyorum yaa.:eek:lmaz:

canım benim ya kurban olurum geyiğine seninnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
inşallah canım inşallahh az kaldı son gün bakalım yarına allah kerim inşallah dualarımız kabul olur canımmmm inşallahhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
cayır cayır hissediyorum kendimi lakin sanki geldi kırmızı diye gidiyorum akıntı meğersem oof yaniii kandırık yapıyor da nereye kadarrrr nedir bizim çilemiz yaaa her ay küçük çaplı çin işkencesi operasyonu kaydirigubbakcemile3

ay tatlım onnarda hamilelik belirtisi bak inan sen. burda çok okudum geldi gelicek derken hamileymişim die yazanları. hem akıntı başlıbaşına bi belirti zaten. bu arada şöle tek tek diilde ateş tablonu bugüne kadar ölçtüğün kadarkileri koy bi elegüne karşı seyreyleyelim dimi? yannış hatırlamıosam sendin di mi hem preesed kullandım, hem incir kürü yaptım sanki savaşa hazırlanır gibiyim diyen?? bu kadar emeğe gelir tabe ekmek zemuszemus

cumagunusalavatgetirelicz3.gif
[/URL][/IMG]

bende ölctüm bu sabah atesimi 36,9 aslinda iyi gibi demi kizlar bakalim pazartesi gelicekmi kirmizilar.. komik olan ben her sabah saat 7 de ölcüyorum zaten hergün 7 de kalkiyorum.. esim issiz oldugu halde oda kalkiyo benimle ve oda atesini ölcüyokaydirigubbakcemile3 bende kizdim bugün sana noluyo diye, yok kalkicam seninle bende merak ediyorum diyo ama ben sinir oluyorum yaa.:eek:lmaz:

olma kız sinir ne güzel işte sana arkideşlik ediyorrrrr:))) biz kadınlarada ne yapsalar yaranamıyor gariplerrr kalkmasa niye kalkmadı kalksa bir türlü benim eşimde işsiz fosur fosur uyuyor ben işe giderken gıcık oluyorummmmmm Çok üzgünüm çoook
ateşin ayrıca çok güzel inşallah düşmez canım inşallahhhhhh

hahhahahaaa alemsiniz yaaa. kaç çıkıo eşinin ateşi dadlım? hamilelik sadece kadınların yaşadığı bi süreç diil ki zaten. duyarlı eşlerde hamilelik belirtilerini yaşayabiliomuş. duygusal değişimler, iştah artışı, azalması, aşerme felan.. kadın beyni adlı bi kitapta okumuştum. :kahve:

ay tatlım onnarda hamilelik belirtisi bak inan sen. burda çok okudum geldi gelicek derken hamileymişim die yazanları. hem akıntı başlıbaşına bi belirti zaten. bu arada şöle tek tek diilde ateş tablonu bugüne kadar ölçtüğün kadarkileri koy bi elegüne karşı seyreyleyelim dimi? yannış hatırlamıosam sendin di mi hem preesed kullandım, hem incir kürü yaptım sanki savaşa hazırlanır gibiyim diyen?? bu kadar emeğe gelir tabe ekmek zemuszemus

kız inşallah kızzzzzzzzzzzzzzz ağzından bal damlıyorrrrrrrrrrrrr :Saruboceq:
evet canım bu ay bünyeme yapmadığım kalmadııı inciriydi preseediydi adaçayıydı çörekotu tarçınıydııııııı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
fındık fıstığıydııııııı ayyy bu ay midem helak olduuu helakkkk

dur ateş tablomu koyamda bi bakk
16 Haziran 2009 Salı 36,7 16.gün
17 Haziran 2009 Çarşamba 36,9 17.gün
18 Haziran 2009 Perşembe 36,5 18.gün
19 Haziran 2009 Cuma 36,6 19.gün
20 Haziran 2009 Cumartesi 36,7 20.gün
21 Haziran 2009 Pazar 36,6 21.gün
22 Haziran 2009 Pazartesi 36,8 22.gün
23 Haziran 2009 Salı 36,6 23.gün
24 Haziran 2009 Çarşamba 36,5 24.gün
25 Haziran 2009 Perşembe 36,9 25.gün
26 Haziran 2009 Cuma 36,7 26.gün
27 Haziran 2009 Cumartesi KIRMIZI KART GELMEZZZZ İNŞALLAHHHH:Saruboceq:

günaydın kıslarr bende geç ölçmeye başladım ama 1 haftadır 36.6 ve 36.7 civarında.düşmes inş.perş.günüm..

Ay ceylanım da gelmiş. Hoşgeldin bidenem sana da hayırlı cumalar. Valla ben dün gece çok dua ettim bugün accayip huzurluyum. Arınmış hissediorum kendimi. Hepsimize dua ettim hepsimizeeeeeeeee!! opuyorumnanaktan
Yaşasın dua kardeşliğiiiii!! :lepi:

X