Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aay kızlar hepimiz için ediyorum bugün işten eve gelene kadar 1,5 saatlik yolda habire ne dua biliyorsam okudum gözümdede sizlerin nicklerini canlandırdım hepp sonrade kendi kendime güldüm isim bilmiyoruz yaa tövbe tövbeee sonrada kendi kendime güldümmm kaydirigubbakcemile3

ay canım yaaa Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. Mübarek regaip kandiliniz kutlu olsun. ben de bugün bol bol ibadet edip dua edicem. müjdeli haberlere vesile olur inşallah. :Saruboceq:

tsk ederim canim cevabin icin. insallah düsmez atesim. bakalim bazi belirtilerim var ama yanilta biliyo alistim artik. 4 günüm kaldi insallah adet olmam. hergün ölcücem atesimi firsat buldikca yazarim buraya. senin atesinde iyi baya adetine kac gün var canim?

ne dimek canım benim
az kalmış regline hayırlısı olsun inşallah hakkımızda benimde son iki gün cumartesi olmam lazım iki gündür testte yapıyorum çıkmıyor ama tek tek:)))

ay canım yaaa Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. Mübarek regaip kandiliniz kutlu olsun. ben de bugün bol bol ibadet edip dua edicem. müjdeli haberlere vesile olur inşallah. :Saruboceq:

AMİNNN canım benim amin inşallahh tezdir dualarımızın kabuluuuu :Saruboceq:

ya sabah benim ateşim 36,9 du ve halen bir yanma var kızlar ateş basıyor az önce baktım ateşime yine 37,3 dü bu regli öncesi olurmuydu bana hatırlamıyorummm

ne dimek canım benim
az kalmış regline hayırlısı olsun inşallah hakkımızda benimde son iki gün cumartesi olmam lazım iki gündür testte yapıyorum çıkmıyor ama tek tek:)))

az kalmis canim seninde hayirlisi artik, insallah rabbim dualirimizi kabul eder... :Saruboceq:

merb selkie cnm nasilsin. ben yeniyim burda. sabah kocama kahfalti verip ise yolladim. bu sabah atesimi olctum 37 ama dun 37 2 olmustu cok kotuyum. aglamak istiyorum. hemen biriyle paylasmak istedim

1-2 derece oynar o kadar önemli değil üzme kendini canım benim

ya sabah benim ateşim 36,9 du ve halen bir yanma var kızlar ateş basıyor az önce baktım ateşime yine 37,3 dü bu regli öncesi olurmuydu bana hatırlamıyorummm

ay canım yaaa hadi bakalım bak beni de heyecan sardı senle birlikte. sabahki ateşin önemli canım gün içindekiler dakikada oynama yapabiliyor fakat ateşin süper cidden! inşallah adet günü bir hayal kırıklığı yaşatmaz bize. bol bol dua et bugün bak adet öncesi kandil zamanına denk geldi vardır bunda da bi hayır. dua istio senden bebişin..

inşallah şu mübarek günde müjde alırız senden canım benim regl öncesi düşmesi lazım yükselmesi değil bu arada hepinizin kandili mübarek olsun inşallah şu mübarek günlerde bütün kızlarımız hamiş olur

canım benim de önce silikti 2 gün bekleyip yaptım gayet net çıktı o silik çizgi %90 hamilelik belirtisi inşallah canım yaaa Allah şu güzel günlerde hepinize versin

ay canım yaaa hadi bakalım bak beni de heyecan sardı senle birlikte. sabahki ateşin önemli canım gün içindekiler dakikada oynama yapabiliyor fakat ateşin süper cidden! inşallah adet günü bir hayal kırıklığı yaşatmaz bize. bol bol dua et bugün bak adet öncesi kandil zamanına denk geldi vardır bunda da bi hayır. dua istio senden bebişin..

aaay yaaaa inşallahhhhh yaa ümitlenmekte istemiyorum hayal kırıklılığı olucak diye ama elimde değil bu akşam eve gidince yasin okuyum hepimizin adına inşallah allahım hayırlara vesile olur bu mübarek gün canım yaaa inşallahhhhhh

bende iki gündür şiddetli kasık ve bel ağrısı varya adet geliyor diye çok hazırladıydım sabahta yükselince ateş noluyor dedim heyecanlandım ama yinede hayırlısııı valla sabah beri bu topiği okuyorum 125. sayfaya geldim kaydirigubbakcemile3
birde bişey öğrendim burda yazılmış bir arkadaşımız yabancı kaynaklı sitede görmüş yerleşme olduğu zaman rahme yani o zamanda ateş düşüyormuş regli gibi kızlar bilmiyorum biliyormuydunuz da tekrar söyliyim dedim yine rastlarsam buraya güncellerim alıntı olarak

canım benim de önce silikti 2 gün bekleyip yaptım gayet net çıktı o silik çizgi %90 hamilelik belirtisi inşallah canım yaaa Allah şu güzel günlerde hepinize versin

Ay canım yaaa şu mübarek günde ağzın bal yesin valla. Allah bebişini size bağışlasın inşallah. canım ovulasyon testinde gördüğüm silik çizgiden sözediyorsun galiba. Burdaki arkadaşlar da o çizgilere kapılma silik çizgiler hep çıkıyor diyorlar. Bende çok sallamadım açıkçası. Bir de bu ay 2 kere yumurtladığımı söyleyenler oldu. Valla benimde 6 günüm kaldı bakalım. Beklemedeyim.. Bol bol dua edicem sizlere, tüm annelere ve adaylarına.. a.s

:Saruboceq:
inşallah şu mübarek günde müjde alırız senden canım benim regl öncesi düşmesi lazım yükselmesi değil bu arada hepinizin kandili mübarek olsun inşallah şu mübarek günlerde bütün kızlarımız hamiş olur

canım benim inşallahhhhh inşallahhhhh umut etmeye korkuyorum ama içten içede ediyorum işte

sizlerinde kandili mübarek olsun canım arkadaşlarımmm

kandiltebrigiw.jpg
[/URL][/IMG]

canlarım hepinizin kandili mübarek olsun dularımız kabul olsun hamileler bizlerede dua edin Rabbim kavuştursun inş en yakın zamanda meleklerimize

aaay yaaaa inşallahhhhh yaa ümitlenmekte istemiyorum hayal kırıklılığı olucak diye ama elimde değil bu akşam eve gidince yasin okuyum hepimizin adına inşallah allahım hayırlara vesile olur bu mübarek gün canım yaaa inşallahhhhhh

bende iki gündür şiddetli kasık ve bel ağrısı varya adet geliyor diye çok hazırladıydım sabahta yükselince ateş noluyor dedim heyecanlandım ama yinede hayırlısııı valla sabah beri bu topiği okuyorum 125. sayfaya geldim kaydirigubbakcemile3
birde bişey öğrendim burda yazılmış bir arkadaşımız yabancı kaynaklı sitede görmüş yerleşme olduğu zaman rahme yani o zamanda ateş düşüyormuş regli gibi kızlar bilmiyorum biliyormuydunuz da tekrar söyliyim dedim yine rastlarsam buraya güncellerim alıntı olarak

he yaaa yımırtlama gününün tahmini 10. gününe tekabul ediyor canım yerleşme günü ve ısı düşüyormuş o gün, bir kaç arkadaşın tablosunu incelemiştim ben de. aaa bir de hamilelerin ateş tablosu diye de bir topik var onu da incele. pek güncellenmediği için gerilerde kalmıştır. arama motorundan taratınca çıkıyor. ay hadi müjdeli haberlere inşallah.. :Saruboceq:

MAYIS----------HAZıRAN

1-- 36.4-----------1-- 36.5
2-- 36.6-----------2-- 36.4
3-- 36.3-----------3-- 36.2
4-- 36.0-----------4-- 36.1
5-- 36.3-----------5-- 36.2 a.s
6-- 36.3-----------6-- 36.2
7-- 36.2-----------7-- 36.3 a.s
8-- 36.4-----------8-- 36.2
9-- 36.4-----------9-- 36.2
10--36.3----------10-- 36.3 a.s
11--36.1----------11-- 36.1 a.s
12--36.3----------12-- 36.0 a.s
13--36.2----------13-- 36.1
14--36.3----------14-- 35.9
15--36.5----------15-- 36.1 a.s
16--36.7----------16-- 36.2
17--36.6----------17-- 36.2
18--36.6----------18-- 36.2 a.s
19--36.7----------19-- 36.2 a.s
20--36.7----------20-- 36.3 Ovulasyon testinde silik ikinci çizgi
21--36.7----------21-- 36.3 Gene yaptım aynı çıktı CADIARZU
22--36.7----------22-- 36.4
23--36.7----------23--
24--36.8----------24--
25--36.7----------25--
26--36.9----------26--
27--36.5----------27--
28--36.5 Adet--28--

Test felan yapmayı bıraktım artık kızlar adet günümü beklicem.. Bu ayı gözden çıkarıp öteki aya kanalize olduğum için oldukça sakinim. Zati şunun şurasında adete ne kaldı ki canııımmmm değğ mi?? :roflol::roflol::roflol:delikafadulden

MAYIS----------HAZİRAN

1-- 36.4-----------1-- 36.5
2-- 36.6-----------2-- 36.4
3-- 36.3-----------3-- 36.2
4-- 36.0-----------4-- 36.1
5-- 36.3-----------5-- 36.2 a.s
6-- 36.3-----------6-- 36.2
7-- 36.2-----------7-- 36.3 a.s
8-- 36.4-----------8-- 36.2
9-- 36.4-----------9-- 36.2
10--36.3----------10-- 36.3 a.s
11--36.1----------11-- 36.1 a.s
12--36.3----------12-- 36.0 a.s
13--36.2----------13-- 36.1
14--36.3----------14-- 35.9
15--36.5----------15-- 36.1 a.s
16--36.7----------16-- 36.2
17--36.6----------17-- 36.2
18--36.6----------18-- 36.2 a.s
19--36.7----------19-- 36.2 a.s
20--36.7----------20-- 36.3 Ovulasyon testinde silik ikinci çizgi
21--36.7----------21-- 36.3 Gene yaptım aynı çıktı CADIARZU
22--36.7----------22-- 36.4
23--36.7----------23--
24--36.8----------24--
25--36.7----------25--
26--36.9----------26--
27--36.5----------27--
28--36.5 Adet--28--

Test felan yapmayı bıraktım artık kızlar adet günümü beklicem.. Bu ayı gözden çıkarıp öteki aya kanalize olduğum için oldukça sakinim. Zati şunun şurasında adete ne kaldı ki canııımmmm değğ mi?? :roflol::roflol::roflol:delikafadulden

canımcım burdan edindiğim kısa naçizane tecrübeme dayanarak diyorum ne zaman ne olcağı belli olmaz her an herşey olabilir bu yüzden umudunu hiç bir zaman kaybetmeeeeeee sositososito

hem bence tiffcim ateşinde gayet güzel 15. 16.günlerde sanki yumoş olmuş olabilir ve güzel olan günleri bence değerlendirmişinizz seni tebrik ediyorum azminizden dolayı:)))))))))) aslında burdaki bütün bayanları tebrik ediyorum :))))) kendimde dahilll bebek isteyi bile evlilikleri kurtarabilir aslında:)))))))

hem bence tiffcim ateşinde gayet güzel 15. 16.günlerde sanki yumoş olmuş olabilir ve güzel olan günleri bence değerlendirmişinizz seni tebrik ediyorum azminizden dolayı:)))))))))) aslında burdaki bütün bayanları tebrik ediyorum :))))) kendimde dahilll bebek isteyi bile evlilikleri kurtarabilir aslında:)))))))

hahhahaha alemsin tatlım azmettik bakalım sonucu nolcak. ama ateşte pek hayır yok bende bu ay baksana yerlerde sürünüo, boyna yımırtlıomuyum nee hahhahaa :roflol: koyverdim ben bu ay cidden telaşsızım ama senin için heyecanlanıyorum şimdilerde canım yaa bak valla az önce yasin de okudum tek tek saydım adlarınızı. bugün her namazın ardından okucam bi dene yasin bakalım. senin haberin de beni en az kendiminki kadar mutlu edicek inan. a.s

belli olmaz şekerim sürürnür sürünür ateş dediğin birden ateşleniverirsin bakk demedi demeee kaydirigubbakcemile3

X