Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

28nisan: Adetimin ilk günü 36.3
29nisan: 2.gün: 36.2
30nisan: 3.gün: 36.1
01mayıs 4.gün: 36.1
02mayıs 5.gün: 36.2 adetim bitti
03mayıs 6.gün: 36.2
04mayıs 7.gün:36.3 x
05mayıs 8.gün:36.
06mayıs 9.gün:35,8 soğan kürüne başladım akşam
07mayıs10.gün:36.3
08mayıs11.gün:36.2 x

2 akşam 1 er bardak içtim soğanı bir daha içmeyi düşünmüyorum valla berbattı ııııyyyy:))

6. gün 36.3
7. gün 36.5*
8. gün –*
9.gün 36.2
10.gün 36.3*
11.gün 36.0*
12. gün 36.0* ovülasyon testinde çift çizgiyi gördüm:)
13. gün 36.4
slm kızlar nasılsınz?

arkadaşlar slm çok hastaydım boğaz enfeksiyonu 39 derece ateş her gece acillerdeydik. tabi yumurtlama günlerimdi boşa geçti galiba. 25nisanda regl oluştum. sadece 4mayıs da ve dün çalıştık.bilmiyorum olmuşmudur. Anlayacağınız umudum pek yok.
bi de gitti gidiyordan yumurtlama testi getirttim. Core markası bilen veye kullanan varmı piyasa da 14 tanesi 70 ytl civarı ben 10 tanesini 14 ytl aldım. ne kadar güvenilir bilmem. 5 gün uyguladım. içinde kaç günde bir adet görüyosan hangi günler uygulaman gerektiği yazılı. bende 28günde oluyorum. 10.11.12. günler çizgi daha belirgin çıktı ama kontrol çizgisinden hiç koyu olmadı. normalde 28 günde adet görenlerin 14. gün yumurtlaması olmuyomuydu heryer öyle yazıyo neyse dün 14. gün yaptı çok silik bugünde 15.gün nerdeyse hiç çizgi yok. eğer test doğruysa ben erken yumurtluyorum en koyu çizgi 12. gündeydi. 26 günde bir adet görenler gibi. belkide bu ay erkenregl olcam bilmem. neyse belki yazdıklarımın size faydası olur. bir de arkadaşlr aranızda yumurtlama kiti kullanan varmı doğru sonç veriyo mu bilen varmı sadece o bir hafta aralıkta mı sedece yumurtlama oluyo. yoksa regl olana kadar gün aşırı ilişkiye girmek gerekiyor mu. Arkadaşlar bi de ben bu testlerde sıvı alımına çok dikkat etmedim. o kadarönemli bişeymi bide aynı saatlerde de yapmadım. of ne biliyim zaten hastalıktan zıbarırken arada yaptım.

cnm önecelıkjle çok geçmiş olsun ..hemen regl günlerimz aynı bende son adetımı27 nisanda oldum.. ovülasyon testinden de bende yapıyorum benımkı 1tl lık olandan gg dan almıştım dün iki çizgiyide gördüm.ateş de löçüyorum aynı orantıda bence doğru sonuç verıyor. sıvı alımına ve tam ssatıne çok dikkat etmelısın bende ilk zmanlar sabah idrarıyla yapmıştım yanılmışım şimdi saat akşam üzrei 5 gibi yapıyorum ve 2 ssat öncesı hiç wc gtmıyorum ve sıvı almıyorum bugun bunlara dikkat et akşam üzeri tekrar yap dogru sonucu alırsın belki birde illa 14. gün yumurtlucan dıye bişi yok belli kullandıgın ilaçların ve hastalıgının etkısyle erken yumurtlamış olabilrisn.. sevgıler

arkadaşlar slm çok hastaydım boğaz enfeksiyonu 39 derece ateş her gece acillerdeydik. tabi yumurtlama günlerimdi boşa geçti galiba. 25nisanda regl oluştum. sadece 4mayıs da ve dün çalıştık.bilmiyorum olmuşmudur. Anlayacağınız umudum pek yok.
bi de gitti gidiyordan yumurtlama testi getirttim. Core markası bilen veye kullanan varmı piyasa da 14 tanesi 70 ytl civarı ben 10 tanesini 14 ytl aldım. ne kadar güvenilir bilmem. 5 gün uyguladım. içinde kaç günde bir adet görüyosan hangi günler uygulaman gerektiği yazılı. bende 28günde oluyorum. 10.11.12. günler çizgi daha belirgin çıktı ama kontrol çizgisinden hiç koyu olmadı. normalde 28 günde adet görenlerin 14. gün yumurtlaması olmuyomuydu heryer öyle yazıyo neyse dün 14. gün yaptı çok silik bugünde 15.gün nerdeyse hiç çizgi yok. eğer test doğruysa ben erken yumurtluyorum en koyu çizgi 12. gündeydi. 26 günde bir adet görenler gibi. belkide bu ay erkenregl olcam bilmem. neyse belki yazdıklarımın size faydası olur. bir de arkadaşlr aranızda yumurtlama kiti kullanan varmı doğru sonç veriyo mu bilen varmı sadece o bir hafta aralıkta mı sedece yumurtlama oluyo. yoksa regl olana kadar gün aşırı ilişkiye girmek gerekiyor mu. Arkadaşlar bi de ben bu testlerde sıvı alımına çok dikkat etmedim. o kadarönemli bişeymi bide aynı saatlerde de yapmadım. of ne biliyim zaten hastalıktan zıbarırken arada yaptım.
geçmiş olsun canım.antibiyotik kullandın mı?bazen antibiyotik kullanımı yapıyo böyle tuhaflıklar.hatta bazen erken bazen de geç yumurtlamaya sebep olabiliyolar.benim de regl olmama 3 gün kaldı ve malesef bu hafta çok hasta oldum.polenler yüzünden nefes alamaz duruma geldim ve anibiyotikle birlikte alerji hapı kullanıyorum çok tedirginim ya hamileysem ve bu haplar bebeğe zarar verirse diye....benim için dua edermisiniz inş. hamileysem bebeğe zarar vermesin diye......

geçmiş olsun canım.antibiyotik kullandın mı?bazen antibiyotik kullanımı yapıyo böyle tuhaflıklar.hatta bazen erken bazen de geç yumurtlamaya sebep olabiliyolar.benim de regl olmama 3 gün kaldı ve malesef bu hafta çok hasta oldum.polenler yüzünden nefes alamaz duruma geldim ve anibiyotikle birlikte alerji hapı kullanıyorum çok tedirginim ya hamileysem ve bu haplar bebeğe zarar verirse diye....benim için dua edermisiniz inş. hamileysem bebeğe zarar vermesin diye......
bi de yazmayı unuttum regl olmana 1 hafta kala bile hamile kalma olasılığı var.unutma....

bi de yazmayı unuttum regl olmana 1 hafta kala bile hamile kalma olasılığı var.unutma....

su an 5 hafta 3 günlük hamileyim ve dün aksam azar azar baslayan ve suan normal adet kanaması gibi kıpkırmızı akıskan kanamam var gece boyunca devam etti sancıda yapıyodu gece ama suan yok hastaneye gittik gece ultrasona bile sokmadılar cok küçük olduğu için görünmezmiş kızlar serinus merve basınıza geldimi bu durum dr çinmiydi japonmuydu bebek düşmüşte olabilir dedi düşmemişti olabilir diyo kan testini tekrarlıycaz 2 günde 1 dedi
durum kötü şuan kanama baya yoğun

canım benim yaa strese sokma kendini fazla.biliyorum endişeleniyorsun inşallah bebeğine bişey olmayacak.sakın gezinme yat sürekli.dua edicem sana bebeğin ultrasonda gözüksün diye.kesenin görünümüne falan bakablirlerdi aslında.enteresan.rabbim meleğini korusun inşallah.

6. gün 36.3
7. gün 36.5*
8. gün –*
9.gün 36.2
10.gün 36.3*
11.gün 36.0*
12. gün 36.0*
13. gün 36.4 * 2 saat gecikmeyle ölçtüm
14. gün 36.3

burcumucıze nelrlerdesın merak ettik inş. meleğin senınledır bizi haberdar et .sevgıler

benim bebeğim düştü.2 gün önce..ayın 7 si aksam kanama baslamıstı cok az sonra hastaneye gittim kan aldılar bikaç tüp idrar aldılar tahlil yaptılar sonucunu bile söylemediler bebek düşmüşte olabilir düşmemişte dedi eve gönderdiler gece kanama arttı ve agrıda basladı sabah devam ediyodu aksam bir türk doktora gittik ultrasona aldı keseyi göremiyorum bebek düşmüş dedi gece hastaneye gittiğimde ultrasona alıp bakmadılar bile bebek küçük görünmezmiş göz göre gitti bebeğim elim kolum bağlı hiçbişey yapamadım cok üzülüyorum cok ağlıyorum aklımdan hiç çıkmıyo ama gitti benim bebeğim halbuki öğrendiğimde dünyalar benim olmustu şiimdi ise en değerli varlığım yok oldu

7. gün 27 nisan 36.02
8. gün 28 nisan 36.01 x
9. gün 29 nisan 36.01
10. gün 30 nisan 36.01
11. gün 01 mayıs 36.00 x
12. gün 02 mayıs 36.00
13. gün 03 mayıs 36.00 x
14. gün 04 mayıs 36.01 x
15. gün 05 mayıs 36.03
16.gün 06 mayıs ------- x aslında ölçtüm ama çok erken kalktım o zaman 36,0 çıktı
17.gün 07 mayıs -----------aslında ölçtüm ama çok erken kalktım o zaman 36,0 çıktı
18.gün 08 mayıs 36.04
19.gün 09 mayıs 36.03
20.gün 10 mayıs 36.03
21.gün 11 mayıs 36.04

benim bebeğim düştü.2 gün önce..ayın 7 si aksam kanama baslamıstı cok az sonra hastaneye gittim kan aldılar bikaç tüp idrar aldılar tahlil yaptılar sonucunu bile söylemediler bebek düşmüşte olabilir düşmemişte dedi eve gönderdiler gece kanama arttı ve agrıda basladı sabah devam ediyodu aksam bir türk doktora gittik ultrasona aldı keseyi göremiyorum bebek düşmüş dedi gece hastaneye gittiğimde ultrasona alıp bakmadılar bile bebek küçük görünmezmiş göz göre gitti bebeğim elim kolum bağlı hiçbişey yapamadım cok üzülüyorum cok ağlıyorum aklımdan hiç çıkmıyo ama gitti benim bebeğim halbuki öğrendiğimde dünyalar benim olmustu şiimdi ise en değerli varlığım yok oldu

canım çok geçmiş olsun seni çok ii anlıyorum aynı şeyi yaşamış biri olarak.... zaman herşeyin ilşacıı tabi hiç bişe unutulmuyo ama herşeye silbaştan başlayabiliyosun.. napalım bunlarda yaşanacakmış demek ama bak ne güzel hamile kalabiliyosun bundan sonra işin dahada kolaya.s.

burcu canıııım çook üzüldüm yaşadığın acıları 7 ay önce bende yaşadım yerine konmaz bişi ama senin şimdi en kısa zamanda toparlanıp tekrar bebek düşüncesine ısınman lazım inşallah ikinci meleğini kucağına alırsın:1hug: geçmiş olsun

canım benim üzülme.kadınların %80 i ilk bebekler
ini düşürüyolar biliyomusunçsebebi de vücut bebeği yabancı madde olarak görüyo ve onu atıyo.bunu bana bi kaç dr söyledi.hiç üzülme.en azından hamile kalabiliyosun.buna sevin.canım sanırım senin de ilk bebeğindi .üzülme geçmiş olsun .kanamam yoğun dediğinde zaten ben anlamıştım düşeceğini.aynı şeyleri ben de yaşamıştım

burcucum geçmiş olsun.ne denir bilmiyorum :KK43:( insallah en kısa zamanda hamiş olarak görürüz seni..zor ama moralini yüksek tutmaya çalış...

burcucum canım benim hiç üzülme her şerde bir hayır vardır
hayatı acı tecrübe öğreniyoruz maalesef sakın sıkma canını sonuçta hamile kalabiliyorsun buna şükretmelisin hiç sıkma tatlım canını rabbim mutlaka kucaklarımızı dolduracak sen iyi ol moralli ol yeter söylemek kolay uygulamak zor biliyorum ama elden başka bişi gelmiyor maalesef tatlım :KK43:(

28nisan: Adetimin ilk günü 36.3
29nisan: 2.gün: 36.2
30nisan: 3.gün: 36.1
01mayıs 4.gün: 36.1
02mayıs 5.gün: 36.2 adetim bitti
03mayıs 6.gün: 36.2
04mayıs 7.gün:36.3 x
05mayıs 8.gün:36.
06mayıs 9.gün:35,8 soğan kürüne başladım akşam
07mayıs10.gün:36.3
08mayıs11.gün:36.2 x
09mayıs12.gün:36.3
10mayıs13.gün:36.4
11mayıs14.gün:36.3

evet güncellemeye fırsatım olmadı çünkü işimden dolayı anneler günü için çok yoğundum zaten çalışmaya fırsatımız bile olmadı yukarıdada göründüğü üzere inşallah bu günden sonra sıkı çalısırız dersimizi de yüzümüz güler:)
o kadar yorgunumki anlatamam

canm benim allahım sabır versin sana eşine.ne sölenir bilemiyorum yaşaman gerekiyomuş vardır bilmediğimiz bi hikmeti en azından hamile kalabiliyosun allahın izniyle yine kalırsın.çoğu kadın yaşıyo bunu ilk başta dayanmak çok zor geliyo ama insanoğlu herşeye alışıyo.İnş yeniden gelir meleğin güldürür yüzünü:1hug:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yakın ilginiz tesellileriniz için.artık uzun bir süre bebek düşünmüyorum ülkeme evime dönücem içim rahat endişesiz bi şekilde beklicem bebeğimi..hamile oldugumu ögrendiğim andan itibaren hep korkmustum bebeğimle ilgili bi sorun olursa bize bu hastanelerde kimse bakmaz diye ağlamıstım sanki içime doğmuş gibi ve tamda düşündüğüm gibi oldu ne yazık ki.herseyde bir hayır var diyebiliyorum sadece rabbim verdi rabbim aldı ne söylenebilirki buna

X