Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar iki gündür sabah yatakta ateşimi ölçtüm
ama öncesinde hiç ölçmedim
adetimin 34-35. günlerinde ateşim 37 ama gün içerisinde düştü takip ettimde
bide benim braun un kulaktan ölçer cihazı var ya o
kulaktan ölçer yanlış sonuçmu :uhm:

canım dilaltından ölçersen daha iyi sonuç alırsın ..:asigim:

cancerım gizemim nurum ve sayamadığım arkadaşlarım nasılsınız özledim sizi ateş ölçmeye başladım baktım olacak gibi değil biraz uzak duruyum dedim..

cancerım gizemim nurum ve sayamadığım arkadaşlarım nasılsınız özledim sizi ateş ölçmeye başladım baktım olacak gibi değil biraz uzak duruyum dedim..

ne alemdesin ceylan peki ? buay ben hep olcağı varsa olur mantığı ile ilerlemiştim aklınızda olsun biraz rahatlatıyor :1hug:

sevcannn naber kızzdelikafadulden

ne alemdesin ceylan peki ? buay ben hep olcağı varsa olur mantığı ile ilerlemiştim aklınızda olsun biraz rahatlatıyor :1hug:

iyilik mervecim senden naber?
evet olacağı varsa olur elimizden bişey gelmiyo
Allahım ne zaman verirse o zaman gelicek bizim sıpalargamyoncuiremsu
Ceylancım inşallah bu ay bizde hamileyiz.:CüvCüv::CüvCüv:
Okey mi?:lepi:

su an 5 hafta 3 günlük hamileyim ve dün aksam azar azar baslayan ve suan normal adet kanaması gibi kıpkırmızı akıskan kanamam var gece boyunca devam etti sancıda yapıyodu gece ama suan yok hastaneye gittik gece ultrasona bile sokmadılar cok küçük olduğu için görünmezmiş kızlar serinus merve basınıza geldimi bu durum dr çinmiydi japonmuydu bebek düşmüşte olabilir dedi düşmemişti olabilir diyo kan testini tekrarlıycaz 2 günde 1 dedi
durum kötü şuan kanama baya yoğun

nolsun canım çok şükür iyim şimdilik bekliyorum günler geçsin diye sengözlerimebaksanab
inşallahhh dualarım sizle canlarım gizemde ateş ölçmicem dedi bıraktı gitti bizi senağlama

su an 5 hafta 3 günlük hamileyim ve dün aksam azar azar baslayan ve suan normal adet kanaması gibi kıpkırmızı akıskan kanamam var gece boyunca devam etti sancıda yapıyodu gece ama suan yok hastaneye gittik gece ultrasona bile sokmadılar cok küçük olduğu için görünmezmiş kızlar serinus merve basınıza geldimi bu durum dr çinmiydi japonmuydu bebek düşmüşte olabilir dedi düşmemişti olabilir diyo kan testini tekrarlıycaz 2 günde 1 dedi

canım senin durumunda fena ya ordaki doktorları allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim.... canım benim ilk gebeliğimde kırmızı değilde sütlü kahve lekelenmem olmuştu ve hemen doktora gitmiştim doktorda kesenin yanında kanama başladığını ve yatmam gerektiğini söylemişti birde ilaç vermişti canım aynen hemen kan testi yapılmıştı değerim düştü mü diye.. sen hele bir kan sonucunu al canım bakalım ne çıkıcak buarada yatabilsen keşke işte misin?

canım senin durumunda fena ya ordaki doktorları allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim.... canım benim ilk gebeliğimde kırmızı değilde sütlü kahve lekelenmem olmuştu ve hemen doktora gitmiştim doktorda kesenin yanında kanama başladığını ve yatmam gerektiğini söylemişti birde ilaç vermişti canım aynen hemen kan testi yapılmıştı değerim düştü mü diye.. sen hele bir kan sonucunu al canım bakalım ne çıkıcak buarada yatabilsen keşke işte misin?
yok işte değilim canım sürekli yatıyorum ama nafile kanamam artıyo devamlı

4.gün=36,4
5.gün=36,3
6.gün=36,5
7.gün=36,2
8.gün=36,2
9.gün=unuttum:nazar:
10.gün=36,4
11.gün=36,6
12.gün=36,4:nazar:
13.gün=36,4
14.gün=36,4
15.gün=36,5

yok işte değilim canım sürekli yatıyorum ama nafile kanamam artıyo devamlı
şimdi burda bi türk doktor ögrendim ona ulaşmaya calısıyoruz dün aksam 6gittiğimiz hastaneyi aradık aksam 6 da gelsin kan testi için ama durumu suan kötüyse gelsin demişler ama gidiyoruz bişeyde yapmıyolarki bi ultrason diyorum görünmez diyo adam ya bide muayene etti vajinadan cok canım yandı ya anlatamam cok zordu

benim de kanamam oldu hala var doktor bebeğin bulunduğu kese tam rahim sınırına kadar büyürken olur dedi progestan vermişti onu günde 2 den 4 e çıkardı ve bol bol dinlen dedi korkulacak bişey yok dedi ama doktorunla konuş karın ağrıları da gayet doğalmış ama sen gene de kendi dr a sor

Canım çok geçmiş olsun.
İnşallah bebeğin seninledir.
Annesini hiç bırakmaz inşallah.
Allahım yardım etsin size.
Doktorlar ne kadar vurdum duymazmış.

benim de kanamam oldu hala var doktor bebeğin bulunduğu kese tam rahim sınırına kadar büyürken olur dedi progestan vermişti onu günde 2 den 4 e çıkardı ve bol bol dinlen dedi korkulacak bişey yok dedi ama doktorunla konuş karın ağrıları da gayet doğalmış ama sen gene de kendi dr a sor
kanaman benim gibi yoğunmuydu canım

sagol canım iyiyiz şafak sayıyorum artık..sen nasılsın durumlar nasıl..insallah nazlı bebişin tez zamanda gelir.

burcucum geçmiş olsun canım..çok üzüldüm.sakın kalkma..sürekli yat..benim de ilk zaman kanamam olmustu..aynı gün içinde 3 dr a gittiğimi biliyorum...çok korkmustuk ama şimdi kucagıma alacagım günü bekliyorum.insallah senin de öyle olur..allah bebişini korusun.

Cancercim içimde her ay umutla başlıyordum bu ay daha umutluyum aylar geçtikçe yakalştığıma inanıyorum ama pazartesi dr.görene kadar stresliyim gelsin bizim tembeller uyuyakalıyorlar bir yerlerde kaydirigubbakcemile3
Ooo sevcanım bence aşılama gerek kalmayacaqk bu ay b izlerin ayı olacak..:sm_cool:Baharda mart kedileri nisan kelebekleri mayıs papatyası derken hamişiz..:teytey:
Canım benim geçmiş olsun çok üzüldüm keşke pregeston kullansaydın tutunmasına yardımcı oluyor..:1rolleyes:İnşallah meleğin seninledir
4.gün=36,4
5.gün=36,3
6.gün=36,5
7.gün=36,2
8.gün=36,2
9.gün=unuttum:nazar:
10.gün=36,4
11.gün=36,6
12.gün=36,4:nazar:
13.gün=36,4
14.gün=36,4
15.gün=36,5
abooo bu ateş ne kıs :smiley-cool:Bugünleri boş geçirme Başaracağız
sagol canım iyiyiz şafak sayıyorum artık..sen nasılsın durumlar nasıl..insallah nazlı bebişin tez zamanda gelir.

Denize selamlar ..Annesini yormasın artık Suzanda şafak sayıyor onun haziranın ilk haftası senin ne kadar kaldı..:1hug:

ceylancım minik denizimin de sana selamı var...kocaman öpücük yolluyoruza.s...tam 1 ayım kaldı.. benim de haziranın ilk haftası...ama sezeryan büyük ihtimalle ..o yüzden daha erken de olabilir..

ceylancım minik denizimin de sana selamı var...kocaman öpücük yolluyoruza.s...tam 1 ayım kaldı.. benim de haziranın ilk haftası...ama sezeryan büyük ihtimalle ..o yüzden daha erken de olabilir..

tüh normal doğum olsaydı ismimizi bağır diyecektim olsun yine bizleri aklından geçir Maşallah ne güzel zaman ne çabuk geçiyor ..Şeniz

X