Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

4. Gün 36.2
5. Gün 36.4
6. Gün 36.4
7. Gün 36.3
8.gün 36. 8*
9.gün 36. 5*
10.gün 36.3
11.gün yok *
12 gün 36.0*
13.gün 36.6*
14.gün 35.2*
15.gün 36.1
16.gün 36.2*
17 gün 36.4
18.gün 36.6*
19.gün 36.8
20.gün 36.7*
21.gün 36.4
22.gün 36.7
23.gün 36.8*
24.gün 36.5 ( meraktan çatladım idrar testi yaptım tek çizgi çıktı :d )
25.gün 36.6
26.gün 36.7
27. gün 36.7*
kızlar bi el atıverin güzel yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar bi bakıverin

Son düzenleme:
Ya kızlar ben ateşimi ölçmeyi her sabah unutuyorum.:bbo:
Telefonumun saatini kuruyorum ama kafamı kaldırıp ateşimi ölçmeye mecalim olmuyomirmirmirmir
Bugün adetimin 12.günü
Belki yarın ölçerim
Bu ayda böyle olsun artık:roflol:
hey allahım delüü ikidakkalık iş ateş ölçümü ölçsene.merak ettiriyon beni burda.
kaydirigubbakcemile3 ay alemsin kız bende bıraktım ölçmüyorum ama alışkanlık olmuş bi boşluk hissediyorum kendimdeekaydirigubbakcemile3

alemsiniz siz valla.cancer ölçmediğim zaman bendede aynısı olmuştu.alışkanlık yapıyo hakketen bişeyi ksik yaptım gibi geliyodu
kaydirigubbakcemile3
kızlar ben hamile kaldım adetimin geçmesini bekledim yazmak için kese daha görünmedi ama kanda 528le çıktı kafama takılan bişey var pazartesi doktora sorucam ama sizinde fikriniz varsa almak istiyorum

1.gün REGL
2.gün REGL
3.gün 36.2
4.gün36.3*
5.gün36.2
6.gün 36.3*
7.gün36.3
8.gün 36.3*
9.gün36.1*
10.gün36.4*
11.gün36.4*
12.gün36.5*
13.gün 36.5
14.gün36.5*
15.gün36.5*
16.gün36.4
17.gün36.7*
18.gün36.7
19.gün36.6*
20.gün36.6
21.gün36.7*
22.gün36.5*
23.gün36.7
24.gün36.7
25.gün36.7
26.gün36.6*
27.gün36.8
adet döngüm 26 ila 27 gün sürüyor
9.gün iki saat geç ölçtüm ateşin düşüklüğünü ona veriyorum ama tam çözemedim
16.gün yumurtladığımı düşünüyorum
22.gün yerleşme kanaması ile birlikte ateşte gördüğünüz gibi biraz düştü ayrıca o gün yaptığım idrar testim pozitif çıktı
25. gün kan testi 528 çıktı
*lı günlerde çalışmalar oldu
iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum kafama takılan ise yerleşmenin olduğu gün ki internetteki hesap programlarıda 22.günün yerleşme günü olarak söylüyor artı o gün damla kadar kan geldi idrar testi pozitif çıktı çok ilginç geldi bana yerleşmeden sonra hcg tavan yapar benim hcg ise daha yerleşme olmadan yüksekti zaten kandada yüksek çıktı sizce sebebi ne olabilir fikri olan varmı
şimdiden teşekkürler Allah herkesin kucağına en tatlısından bebişler nasip etsin

canım tebrikler.benimkinede aynını sölemişti arkadaşlar.çok yüksek ikizmi yoksa diye ama ikiz çıkmadı bir tane bebişim gözüktü .nasip artık.gerçi belli olmaz belki seninki ikizdir. :CüvCüv::ecrin_bebek:

burdayız fundiş.
Naber hamilelik nasıl gidiyo
inşallah güzel geçiyodur günler

yaaa çok fenayım canım.bulantım inanılmaz ma 24 saat geçmiyo aklımı kaçırıcam resmen.ne yaptımsa geçmiyo.
bide şu iğnler mahvetti beni.olmak istemiyorum artık yaaa.heryaım çürüdü.bide kalbim tuhaflaşıyo iğneden sonra.pazartesi gidip söliycem doktora kalbimi yoruyo galiba bu iğne.atımı daha hızlı oluyo.uyku falan uyumuyorum gece.hem yanma,hem bulantı,hemde kalp çıldırtıcak beni hüüüüüüüü
senağlama

yaaa çok fenayım canım.bulantım inanılmaz ma 24 saat geçmiyo aklımı kaçırıcam resmen.ne yaptımsa geçmiyo.
bide şu iğnler mahvetti beni.olmak istemiyorum artık yaaa.heryaım çürüdü.bide kalbim tuhaflaşıyo iğneden sonra.pazartesi gidip söliycem doktora kalbimi yoruyo galiba bu iğne.atımı daha hızlı oluyo.uyku falan uyumuyorum gece.hem yanma,hem bulantı,hemde kalp çıldırtıcak beni hüüüüüüüü
senağlama

ayyy canım ya geçmiş olsun
bebiş gelse bi dert, gelmese bi dert
ne iğnesi vuruluyosun sen

canım tebrikler.benimkinede aynını sölemişti arkadaşlar.çok yüksek ikizmi yoksa diye ama ikiz çıkmadı bir tane bebişim gözüktü .nasip artık.gerçi belli olmaz belki seninki ikizdir. :CüvCüv::ecrin_bebek:[/QUOTE]
teşekkürler fundacım seninde hayırlı olsun bu arada evet dediğin gibi belli olmuyomuş bakacaz artık şafak 2 geçmiyo günler ya pazartesi gelsede keseyi görsek
kafayı yedik ailecek:) bu sabah eşime bende fazla belirtiler daha başlamadı dedim öğlen beni telefonla arıyor karım diyo bi idrar testi dahamı yapsak niye diyorum öyle işte meğer ben belirti yok deyince bebeğin gelmekten vazgeçtiğini düşünmüş arkadaş:) nasıl güldüm vazgeçerse bize haber verir zaten dedim Allah korusun genede acaip güzel bişeymiş bu duygular ya

ayyy canım ya geçmiş olsun
bebiş gelse bi dert, gelmese bi dert
ne iğnesi vuruluyosun sen

canım kan sulandırıcı oluyorum ben.herkes pıhtılaşmamı var diyo ama inan bilmiyorum.bilmedende verdi doktorum önlem olsun diye.tahlillerim bu hafta başlıycak.istiycem bu tahlilide.belkide gereksiz yere oluyorum bilemiyorum kafam karıştı iyice.kimi ol kimi olma diyo.ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.kalbmi rahatsız etmeye başladığını hissediyorum ama.pazartesi iğneyi yazdırmak için gidince söyliycem bunu.bakalım ne diyecek.
sen nasılsın

9.gün 3 Nisan 36,2 klomen son gün
10.gün 4 Nisan 36,3

hayırlısıyla başladık ateş ölçmeye.Bu arada bu ay ateş ölçmeye başlayalı tam 1 sene oldu inşallah bu ay uğurlu gelir kızlar bana.dua edin nolur..

senağlama

geçmiş olsun canım.Hakikaten zor geöiyor gebeliğin.Allah yardımcın olsun..
Mervecim çabuk başla ateş ölçmeye bak.geçen ay aynı gün yumurtlayıp aynı gün de adet olduk .bu ay inşallah aynı gün yumurtlayıp aynı gün müjde vereceğiz birbirimize..hihoyyyt kaydirigubbakcemile5

KIZLAR MERHABA yine günlerimin geçmesini bekledim yorumlarınızı bekliyorum
6.gün 36.2
7.gün 36.2
8.gün 36.2+
9.gün 36.1+
10.gün 36.3
11.gün 36+
12.gün 36.2+
13.gün 36.2
13.gün 36.2
14.gün 36.4
bugün yani 14.gün akıntı gelmete ve göğüslerim hafif ağrımaya başladı sizce bu gün yumurtlamaya başlamış olabilirmyim inşallah bu ay bebeklerimize kavuşuruz ayrıca30 günde adet oluyom

KIZLAR MERHABA yine günlerimin geçmesini bekledim yorumlarınızı bekliyorum
6.gün 36.2
7.gün 36.2
8.gün 36.2+
9.gün 36.1+
10.gün 36.3
11.gün 36+
12.gün 36.2+
13.gün 36.2
13.gün 36.2
14.gün 36.4
bugün yani 14.gün akıntı gelmete ve göğüslerim hafif ağrımaya başladı sizce bu gün yumurtlamaya başlamış olabilirmyim inşallah bu ay bebeklerimize kavuşuruz ayrıca30 günde adet oluyom

akıntı gelmeye başlamasından 2-3 gün sonra yumurta çatlıyor.bu bir kaç günü boş geçme:eek:..bugun yükselmiş görünüyor ama çatlamamış olabilir 30 günde bir adet oluyorsan.insallah bu ay bebeğin gelir.

kızlar bu arada bebeğim geçen ay dönmemişti.. dr kontrolüne gittim dün..hala dönmemiş..bir dahaki kontrole kadar dönmezse sezeryan kararı alacagız dedi dr.çok korkuyorum sezeryandan..:1no2:

kızlar bu arada bebeğim geçen ay dönmemişti.. dr kontrolüne gittim dün..hala dönmemiş..bir dahaki kontrole kadar dönmezse sezeryan kararı alacagız dedi dr.çok korkuyorum sezeryandan..:1no2:

canım inşallah döner Meleğim anneni üzme ve dön tamammı teyzoşum:Saruboceq:

akıntı gelmeye başlamasından 2-3 gün sonra yumurta çatlıyor.bu bir kaç günü boş geçme:eek:..bugun yükselmiş görünüyor ama çatlamamış olabilir 30 günde bir adet oluyorsan.insallah bu ay bebeğin gelir.

inş.bebeğime kavuşurum bu ay banada en güzel evlilik yıldönümü hediyesi olur tabi babasınada çalışmalara devammmmmmmmmmm:dance::eek:

X