Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar merhaba dün aşılamam oldu.bu sefer her yönden rahatttı ortam.bize bir oda verdiler .eşim ve ben ilk kez rahat bir şekilde davrandık.aşılamam da doğum hanede değil bu oda da oldu.aşılamam bitince dr yarım saat dinlendiketen sonra evine gidip iki tane yastık koy bacaklrının altına eline kumandayı al.akşama kadar ne kadar sıkıcı kadın programı varsa seyret dedi.bugün içinde ağır iş yapma akşam eşinl ilişkiye gir dedi dr.cuğum.
18,000,000 üstü hızlı haerkertli sperm aşılandı.adet görürsen 3,günü gel dedi.seni hamile bırkmak için saçımızı başımızı süpürge etcez artık ne yapalım dedi.inşal lah kızlar hamile kalpı o hastaneye giderim

Hayırlısı olsun ablacım.
İnşallah bu sefer tutar aşılaman ve yaramaz gelir artık.
Ne şeker doktorun var.
Tam benim aradığım gibi.
İnşallah öyle birine denk gelirim bende.

Slm Arkadaşlar benim adetim 2 gün geçti.Geçen ay ateşimi ölçmüştüm.Adet gününde bigün sonra ateşim düştü.Ve ertesi gün adet olmuştum.2 gündür ölçüyorum.Ateşim dün36,7 diydi.Bugün ateşim 36,9 çıktı.Acaba hamile olabilirmiyim.Yada ateşim düşükmü kızlar yardımlarınıza ihtiyacım var.

Hayırlısı olsun ablacım.
İnşallah bu sefer tutar aşılaman ve yaramaz gelir artık.
Ne şeker doktorun var.
Tam benim aradığım gibi.
İnşallah öyle birine denk gelirim bende.

inşallah sevcanım keşke izmitte yaşasan ben seni kendi elimle götürürdüm.umarım bu dr uğurluda gelir bebişim gelir allahın izniyle onunda vesilesiyle:Saruboceq:

kızlar merhaba dün aşılamam oldu.bu sefer her yönden rahatttı ortam.bize bir oda verdiler .eşim ve ben ilk kez rahat bir şekilde davrandık.aşılamam da doğum hanede değil bu oda da oldu.aşılamam bitince dr yarım saat dinlendiketen sonra evine gidip iki tane yastık koy bacaklrının altına eline kumandayı al.akşama kadar ne kadar sıkıcı kadın programı varsa seyret dedi.bugün içinde ağır iş yapma akşam eşinl ilişkiye gir dedi dr.cuğum.
18,000,000 üstü hızlı haerkertli sperm aşılandı.adet görürsen 3,günü gel dedi.seni hamile bırkmak için saçımızı başımızı süpürge etcez artık ne yapalım dedi.inşal lah kızlar hamile kalpı o hastaneye giderim

Allah gönlüne göre versin inşallah tutar da hastaneye tedavi için değil kan testi yaptırmak için gidersin.yalnız anlamadım zaten aşılama yapıldı niye ilişki önerdi ki doktor.

benim reglime iki gün var ateşimi ölçtüm
37.1 çıktı genelde bu kadar yükselmez ateşim normalde 36.kusurlarda olurdu şaşırdım

Allah gönlüne göre versin inşallah tutar da hastaneye tedavi için değil kan testi yaptırmak için gidersin.yalnız anlamadım zaten aşılama yapıldı niye ilişki önerdi ki doktor.

valla canım bende bilmiyorum.işin açıkcası heyecanda sormayı unuttum.:sm_confused:

Slm Arkadaşlar benim adetim 2 gün geçti.Geçen ay ateşimi ölçmüştüm.Adet gününde bigün sonra ateşim düştü.Ve ertesi gün adet olmuştum.2 gündür ölçüyorum.Ateşim dün36,7 diydi.Bugün ateşim 36,9 çıktı.Acaba hamile olabilirmiyim.Yada ateşim düşükmü kızlar yardımlarınıza ihtiyacım var.

inşallah hamilesindir ateşin gayet iyi düşük falan değil hatta yüksek ama diğer günlerde de ateşinin nasıl olduğunu bilmek lazım tam yorum yapabilmek için .yani diğer günlerde 36,9 yada 37,0 falansa şimdi düşmüş demektir.onun için eğer ölçtüysen diğer günleri de yaz daha iyi yardımcı oluruz o zaman

Canım benim Teşekkür ederim geçen ay ölçmüştüm ateşimi bu ay ölçmedim bende stres yapıyo diye Adet günüm geçince meraktan ölçtüm.geçen ayın tablosunu koyayım belki tahmini bişey diyebilirsin .Canım benim çok sağol ilgilendiğin için.
--------------------------------------------------------------------------------

12.gün 36,5
13.gün 36,4
14.gün ......
15.gün 36,3
16.gün 36,5
17.gün 36,5
18.gün 36,5
19.gün 36,5
20.gün 36,5
21.gün.......
22.gün 36,5
23.gün 36,4
24.gün 36,3
25.gün 36,1
26.gün 35,7
27.gün 36,3
28.gün 36,7
29.gün 36,8
30.gün 36,6 adet günü

be dayanamayıp test yaptım ilk defa silik ikinci çizgiyi gördüm ama halla emin değilim :1shok:

AYYYYYYYY ne güzell kızzz
çok sefindimm gördüysen ikinci çizgiyi tamamdır.Tebriklerrr.Allah hayırlıısyla kucağına almayı nasip etsin.Üff bende yapsammı ki test yok beklicem ben cumaya kadar.-tatlicadiarzu-

ama çok silik ikincisi tets örneklerinde var benim test gibi olanlardan ama bilemiyom bir iki gün sonra tekrar yapayım bakalım emin olayım inşallah hepimiz için hayırlısı

Silik milik çıkmış ya çok sefindimm yaa içim kıpır kıpır oldu.Canım ne belirtilerin var anlatırmısın çok acilinden iş yerindeyim şimdi.Biraazdan çıkıcam.

Canım çok iyi :lepi:Adına çok sevindim Allah inşallah bebeşini karnına koyacak yapsaydın dediğini tv karşısında uyuklasaydın oohh :dance::dance:
Başardın inşallah bu sefer..

ama çok silik ikincisi tets örneklerinde var benim test gibi olanlardan ama bilemiyom bir iki gün sonra tekrar yapayım bakalım emin olayım inşallah hepimiz için hayırlısı

Silik milik çıkmış ya ..Süper..

silik çıktıysa da hamilesin demektir.hayırlısı olsun canım..:lepi:

ayy..hadi hayırlısı.insallah tutar..pek anlamıyorum ama aşılanan sperm sayısı da iyi görünüyor..14 gün sonra belli olur herhalde..

BTRKLC canımmmmmm inanılmaz sevindim doktorunun böyle olumlu konuşmasına allah inş hayırlı evlat nasip etsin cnmm dualarım seninle

slm kızlar günaydın kim var kim yok bugun benim 22 günüm ve ateşim son 5 gündür hep 36.6 yda 36.7 benim merak ettigim ateşinizi hergün saat kaçta ve nerden ölçüyorsunuz birde adetten kaç gün önce ateş düşüyo

yardımcı olur musunuz :KK43:
2.gün 35,6
3.gün 35,8
4.gün 35,6
5.gün 35,9
6.gün 35,3
7.gün 35,7
8.gün 35,6
9.gün 35,8
10.gün 35,7
11.gün 35,7*
12.gün 35,4
13.gün 35,8*
14.gün 35,5
15.gün 35,9

bugünde test yaptım ama silik milik yoktu :1no2: tek çizgi bu ne şimdi yaa benneyaptımki
kafamçokkarıştı böyle olurma ya şaka gibi bir var gibi bi yok ben alamadım moralim mozuldu benneyaptımki

Son düzenleme:
X