Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aaaaa ne güzel yaa tebrik ederim...bugün iki ikişinin hamile haberini aldım valla çok sevindim yaaa bir o kadarda umutlandım yani :) tebrik ederim en içten duygularımla...
allahım sen en kısa zamanda bizlerede bu duyguyu yaşatsın inşallah...

Ya Benimde Sivilcem Cikti 1tane Numunelik Vede Karnim Muthis Agriyor Atesim Sabah 36,9du Ondan Bugun Olacgimi Sanmiyorum Ama Regli Beklemekte Zor Geliyor.kislar Dua Edin Dusmesin Ates.

stella ne zaman adet olman gerekiyor. Ben bu ay çatlatma iğnesi oldum. Cumartesi hasta olmam lazım. İki gündür 36,9 ateşim. Karnım dün çok ağrıdı ama bugün biraz daha az ağrıyor.

panorancım tebrik ederim canım çok sevindim valla hissediyodum zaten özlem ve senin hamile olabileceğini özlem hala sabrını deniyo ama sen iyi ki yapmışın testi mutlu haberi verdin mi eşine ? çok sevinmiştir herhalde
panorancım ne güzel aynı zamanda hamile kaldık belki aynı gün doğururuz allah kısmet ederse:)
özlemcim artık seni bekliyoruzzzzz

stella ne zaman adet olman gerekiyor. Ben bu ay çatlatma iğnesi oldum. Cumartesi hasta olmam lazım. İki gündür 36,9 ateşim. Karnım dün çok ağrıdı ama bugün biraz daha az ağrıyor.

Shinycim benimde pazar olmam lazım 28 ocakta oldum en gec pazar olmam lazım , benim karnım ptesi hafiften agrıdı ama gecti dun sabaha karsıdan beri bugun cok agrıyor ates 36,9 bilmiyorum ne desek boş. göğüşlerim acıo 2 -3gundur. Hatta eşimde dedi şişmiş bunlar die , sen nezaman oldun catlatma ignesi? reglin nezamandı? umarım tutmustur canım

Tebrikler kizlar,darisi basimiza. Ben de 26sini bekliyorum. Umitlenmemek icin atesimi bile olcmuyorum. Simdilik adet belirtisi yok normalde bu gunlerde goguslerim acimaya baslardi. Bu da umitlenmek icin bi sebep olabilir mi acaba?

kızlar ya benim adetime 4 gün var ve göğüslerim çok acıyor ateş ölçümümde 36,6 ve 36,7 olarak gidiyor bu aralar.sizce durum nasıldır son adet tarihim 24 ocaktı biraz gecikmeli gttiğim için 27 şubata falan bekliyorum adetimide.ama bu ateş durumu kafamı karıştırdı...hamilelik yoksa şimdiye kadar düşmermiydi diye merak ettm.

Beril 78 daha once buraya yazmisti arkadaslar.Adetten birgun once de dusebilirmis.Biraz daha bekle istersen.

kızlar ya testi akşam yapsam olurmu hani sabah idrarnızla yapın diyolar ya çıkarmı acaba akşam yapan varmı ..

Cnm ben 8 Şubatta oldum iğnemi. Cuma Cumartesi hasta olmam lazım. Cumartesi göğüslerim çok acıyordu ama artık o kadar acımıyor sanki. Ateşim bu sabah da 36,9. Karnım dün çok ağrıdı ama bugün ağrımıyor. Anlamıyorum yaaa

kızlar ya testi akşam yapsam olurmu hani sabah idrarnızla yapın diyolar ya çıkarmı acaba akşam yapan varmı ..

özlemcim sabırsızlanmaya başladın nihayet:)
canım sabah idrarı olmasını uzun süre idrara gidilmediği için tavsiye ediyorlar ama sen 4 saat boyunca idrara çıkmazsan akşam idrarında da çok net belli olur sonuçta bu testte aç yada tok olmanın önemi yok sonuçta karışan idrara çoktan karışmıştır sadece idrardaki hcg miktarı ne kadar yğun olursa o kadar kesin sonuca ulaşılır
bence akşam yapmanda o yüzden hiçbir sakınca yok sadece 3-4 saat öncesinde idrara çıkma
şimdiden bol şanslar ben inanıyorum sende hamilesin inş...

ah kızlar ya yapamıyorum az önce eşimle konuştum test al diye o yapmmaı istemiyor.pazar gününe kadar bekleyelim diyor ne yaptıysam ikna edemedim geçen ay da yaptık çıkmadı diyor ayni artık istesemde yappamam mecburen pazarı bekleyecez..ne yaplım..

ozlemm ben bi evde yapılan test duymustum forumdaki arkadasların birinden nekadar dogru bilmiyorum. bir bardak sutu kaynatıp içine idrar karıştırıp ayaza koyuyormusuz eger sut bozulursa hamişsin demekmiş. soyleyen arkadas yapmıs ertesi gun cift cizgiyi gormus şok olmus. ozelden yazışmıstık ama şimdi unuttum çok oldu. hatta benimde tereddutum vardı yaptım bozulmadı sut aynen kaldı sonrada regl olmustum bi dene istersen.kardesim kimyager ona sormustum olabilir dedi bizde okulda sutle deneyler yapıyoduk ama soguk sutle yapıyoduk dedi.

özlemqqq inşallah hamişsindir canım ,beklemek çok zordur eminim ama umarım güzel bir haber alırsın.

evet ozlemcim ben yaptıgımda sut gayet normaldi bozulma yoktu , bozulmus olan maya tutmamıs yogurt gibi olur istersen dene bakalım ne olacak. hatta hamiş arkadaslar test etmek icin deneyebilirlerse cok daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…