Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

edhak Allah kucağınada almayı nasip etsin.Evinize huzur, bereket getirir inşallah.bende halen regl olmadım ama sanırım birşey yok.bu arada hiç ateşini ölçtünmü...

evet canım ateşimi hala ölçüyorum alışkanlık oldu valla sabah gözümü açmadan termometreyi ağzıma alıyorum ateşim 36.7 ile 37.0 arası değişiyo
canım inş sende hamişsindir allahım herkese bu duyguyu en kısa zamanda tattırır inşallh

günaydın kızlar bugünde ateşim 36,8 di ama ben yinede ümitli değilim geçen ayki gibi stres yaptım galiba kendime o yüzden gecikti.siz ne düşünüyosunuz bu konuda..

Özlemqq,

Dün çok yoğundu işler gelemedim.
ben bu sabah test yaptım, pozitif çıktı :)
Darısı senin başına umarım.

Edhakcım, allah tamamına erdirsin umarım.
Bende bu cumartesi kan testi yaptırmayı planlıyorum.

Son düzenleme:
kız ciddimi pozitif çıktı kız senin adetin gecikmişmiydiki canım nasıl anladın ya inşallah bende hamileyimdir ateşim yüksekama test yapmaya da korkuyorum..hele sen bi belirtilerini anlatta ona göre bende ümitleneyim.canım sende adet düzensizliği varmıydı..

.kız ciddimi pozitif çıktı kız senin adetin gecikmişmiydiki canım nasıl anladın ya inşallah bende hamileyimdir ateşim yüksekama test yapmaya da korkuyorum..hele sen bi belirtilerini anlatta ona göre bende ümitleneyim.canım sende adet düzensizliği varmıydı..ha canımkusura bakma okdar sevindimki tebrik etmeyi bile unuttum hayırlı olsu canm..darısı bize artık

canım hayırlı uğurlu olsun ay çok sevindim ya diğer grupta senide hamişlerimize ekliyorum tebrikler allah kucağına almayı ona bir ömür boyu analık etmeyide nasip etsin inşallah aynı dualarım senin içinde geçerli eda bu haberleri duydukça çok seviniyorum ve bu haberi vereceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum.

özlemcim hadi sıra sende sende bir test yap ve güzel haberi ver bize

Ponarancim tebrikleeeer canım ...
Allah tamamına erdirsin, diğer isteyenlere de versin!!!!!!

Kızlar,

Allah isteyen herkese nasip etsin umarım.
Allah hayırlısıyla tamamını görmeyi nasip etsin.

Özlemqq, benim normalde 28 günde bir geliyor. Yumurtlamadan sonraki 12. gün ısım düşer ve 13. gün regl olurum. Bugün 30. gün ve yumurtlama sonrası da 14. günüm, önerilen test günüydü ve sabah ilk idrarla yaptım.

Belirti olarak sadece göğüslerim dokunuca acıyordu, onuda cumartesi fark ettim ama başka şeylere yormuştum açıkçası.

Buarada kadınların genelde regl öncesi gögüsleri hassas falan olur ya, bende hiç yoktur. İlk defa başıma geldi.

Sizlerede nasip olsun inşallah en kısa zamanda

bu arada ponarancım sen ne kadardır deniyordun bebek olayını

panorancım tebrik ediyorum inş hayırlısıyla kucagınada alırsın. ozlemcim senin atesin ne alemde, test yapsanmı napsan ya bende meraklandım simdi. Benimde atesim 36,9 .adet gunum pazar gunu son 3 gunum ama acayip karnım agrıyo. gece agrısına uyandım birsey yok. atesim duser die baktım sabah olctum 36,9 demekki bugunde olmuycam ama yarın olabilir. bide goguslerim şişti , kasığım agrıo vs ama bunlar regl belirtiside olabilir. O yuzden heycan yapmak istemiyorum.

ateşim sabah 36,8 di canım benimde adet günüme kadar aynı ağrılar vardı ama ne tuhafki iki gündür hiç ağrım yok hiç bişeyim yok canım geçen ay stres yaptım 5 günüm geçti buay da öyle olacak diye ok korkuyorum ya ...yine gecikme olabilirmi..

özlemcim, benimde haftasonu daha fazlaydı regl belirtilerim, sonra birde geçti.
Sivilcem bile çıktı cumartesi günü.

sabah bende çok stres oldum, testi yapmadan önce özellikle.
Çünkü kötü olacaktım - çıksaydı ama sonra dedim ki böyle de stres oluyorum, öyle de, yaptım geçtim.

Şimdi iyiki yapmışım diyorum, yoksa başım tutmuş vaziyette ilaç içebilirdim...
Bence gecikmen varsa, yarın sabah bir test yap.
Stres zararlı sonuçta.

çooooooooooooooooooooooook tebrik ederim :) ama takip ettiğim kadarıyla hamile olduğunu düşünüyordım açıkçası ve burda bunu söyleyip umutlandırmaktansa sonucunu bekleyelim diye düşündüm.çok tebrik ederim arkadaşım çok sevindim senin adına:) hayırlı sağlıklı olsun inşallah.benimde adetime 4 gün falan var ve göğüslerim çok acıyor birde pek anlamasamda şu ateş ölçümünden ama son dört gündür 36,6 ve 36,7 olarak gidiryor? acabaaaaa diyorum ama bende çok ümitlenmek istemiyorum:) yarından sonra düşme ihtimali varmı?? eğer hamilelik yoksa çoktan düşermiydi?

Günaydın arkadaşlar,
Ponaran tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin.Darısı başımıza...
Özlem iyi sabrediyorsun canım,bencede stres olmaktansa yan sabah test yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…