Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

heh kız hazır süt olurmu kaynatacammı bide ne kadar süte ne kadar idrar koyacam.dışarı soğuğamı koymam lazım çabuk yzaın akşama yapcam..
ha bide canım ne kadar bekletecem..

ozlemm ben bi evde yapılan test duymustum forumdaki arkadasların birinden nekadar dogru bilmiyorum. bir bardak sutu kaynatıp içine idrar karıştırıp ayaza koyuyormusuz eger sut bozulursa hamişsin demekmiş. soyleyen arkadas yapmıs ertesi gun cift cizgiyi gormus şok olmus. ozelden yazışmıstık ama şimdi unuttum çok oldu. hatta benimde tereddutum vardı yaptım bozulmadı sut aynen kaldı sonrada regl olmustum bi dene istersen.kardesim kimyager ona sormustum olabilir dedi bizde okulda sutle deneyler yapıyoduk ama soguk sutle yapıyoduk dedi.

Bunu sanki birisi uyguladı ve sonuç alamadı diye biliyorum...

kızlar nerdesiniz..................

özlemqq, merhaba.
Benim iş çok yoğun bu ara fırsat bulamıyorum gün içinde.
Çok sabırlısın ama elşin haklı bencede.
Eğer regl düzensizse, üzülmek yerine beklemek daha iyi.
Ama iyi bekle, kendine dikkat et.

ponarancım tebrık ederim.allah tamamına erdırsın.bir de senden bır rıcam olacak canım tablonu ekleyebilir misin.kıyaslama yapmak için.bizlere de fıkır verir.
özlem inşallah sen de güzel haberler verırsın bızlere.
ne güzel ya hamişler arttı.darısı bızlere

Kızlar,

Tablomu eklemek istiyorum bende, resim olarak deniyorum.
Eğer olmazsa yazılı göndereceğim.
ya bu butonların hiçbiri aktif değil artık sanırım yapamadım.
Yarın yazılı olarak göndereyim.

kızlar işte benim tablom. son 2 gunude atlatırsam bu iş oldu diyebiliriz sanırım. dun butun gun karnım kasıklarım goguslerim belim sızladı durdu. Bugunde ara ara batma ve gogus sızısı var. ama tabi yorum yapamıyorum husrana ugramamak icin. işte tablom .

hrnehh.jpg

stella;

Ben de 16.gün yumurtladım seninle aynı cnm. Bugün 29.gün sabah ateşim 36.7 çıktı. Yarın hasta olmam lazım. Bakalım heyecanla bekliyorum

slm kızlar bugünde ateşim düşmedi 36,8 birazdan gidip test alıcam midemde bulanıyor ama çok su içiyorum galiba ondan bilmiyorum ama tek çizgiyi görecem yine öyle hissediyorum..

slm kızlar bugünde ateşim düşmedi 36,8 birazdan gidip test alıcam midemde bulanıyor ama çok su içiyorum galiba ondan bilmiyorum ama tek çizgiyi görecem yine öyle hissediyorum..

özlemcim canım ya bence sen hamilesin canım ya test yaparsan sonucu mutlak yaz heyecanla seni bekliyorumm

özlemcim canım ya bence sen hamilesin canım ya test yaparsan sonucu mutlak yaz heyecanla seni bekliyorumm

AH CANIM KEŞKE BENDE ÇOK İSTİYORUM AMA SONU KÖTÜ OLUR DİYE ÜMİTLENMEK İSTİYORUM SONUCU ALINCA MUTLAKA YAZARIM İNŞALLAH HAKLISINIZDIR..

ozlemciimmm sakın umudunu yitirme negatif bile cıksa gostermeyebilir, benim bi arkadasımın 10 gun sonra gosterdi.

stella;

Ben de 16.gün yumurtladım seninle aynı cnm. Bugün 29.gün sabah ateşim 36.7 çıktı. Yarın hasta olmam lazım. Bakalım heyecanla bekliyorum

shinycim benim 26.gunum yumurtlamadan sonraki 10.gunum yani dun cok fenaydım eger tuttuysa belkide dun yerleşmiştir bilmiyorumki. sen kacgundebir oluyorsun bak belkide tutmustur inşş yani hadi hayırlı haberlerini alalım

çok Teşekkür Edrim Canim Ya Ben Geçen Ay Olduğu Gibi Adet Gecikmesinden Korkuyorum Adetlerim Düzensizleşti Bugün 38, Gün Yani Düşün..o Yüzden Olabilir Gibi Geliyo Bana..

38 gun bayagı olmus ozlemcim suan varsada yoksada cıkar. 35i aştıktan sonrası artık gecikmeye girer kanımca. ama istersen bi 40 gunolsun.

Kizlar Hamileyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyimm...yaşasin Rabbime Binlerce şüür...çok Mutluyum Heyecandan Ellerim Titiriyor Yazamityorum

tebrikler ALLAH kucağınada almayı nasip etsin darısı bize bende bugün adetimin ilk günü ateşimi ölçmeye başladım 36,3

ozlemmciimmmmmm super bir haber cok sevindim gozun aydın kurtuldun artık canım.darısı başımıza inşşşş ay cok sevindim

kızlar ya benim gecen ay bugun yani 26.gunumde lekelenmem baslamıstı gelmişti biraz, 27.gunde biraz gelmişti, 28.gun çogalmıstı. acaba ne yapsamki ya bugunu regl gunu saysammı i umut dunyası işte

X