Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bide kızlar bu klomenden sonra göğüzlerim bi şişti bi daha inmedi çokta acıyor geçen ayda bu göğüslere aldanıp hamile sanmıştım kendimi :) ama adet sonrası inmediler :) göğüslerini büyütmek isteyenler klomen kullansınlar :))) silikona falan hiç gerek yok :)))

canım bu ay benimde öyleydi prolaktinim yüksek çıktı bir git doktora bence

doktra gidecektim zaten ama oruçtan kalmayım diye gitmedim önümüzdeki ay gidicem duruşahçım.
tamam canım..bende tam bir aydır kahve lekelerle uğraşıyorum..tüp bebeğe başladık valla hala devam ediyor...prolaktin için ilaç kullanmaya başladık bakalım geçer belki..çok sinirlerim bozuluyo her defasında kilotumda o lekeyi görmek iyice asabımı bozdu yaaa...doktorda bişey demiyor...adamakıllı adet bile olamadım...hep kahve lekeyle bitirdim adetide((valla düzenimiz iyice şaştı...ama tüp bebek için bir mahsuru olsa doktorum bişey derdi herhalde değilmi...emeklerim boşa gitmez inşallah yaaa

duruşahçım imkanın varsa başka bi doktorada danışsan nasıl olur tatlım? tüp bebek yaptıracaksın o kadar maddiyat falan.. bence başka bi doktora da muayene olsan doğru yolda olup olmadığını anlarsın

kızlar klomen kullanırken yumurtlama bittikten sonrada kasık ağrınız oldumu
ben pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum
ama halen ağrım var

canım burası şu anda konyanın en iyi tüp bbebek merkezi zaten...ben önceki doktorumu değiştirdim...yen bir doktorla devam ediyoruz artık...ronya evet ağrılar hep oluyo...adet olana kadar devam eder

ben bu hayıta başladım duruşah. adeti düzenliyomuş ve hamile kalmaya yardımcı oluyomuş.. ve şunu farkettim insanda cinsel isteği arttırıyo :)) tavsiye ederim dicem ama sen tedavi oluyosun kullanman doğru olmaz.

kızlar klomen kullanırken yumurtlama bittikten sonrada kasık ağrınız oldumu
ben pazartesi günü çatlatma iğnesi oldum
ama halen ağrım var

bende oldu ronyacım ama ağrının olduğu yerde kist oluşmuş o ağrı yapmıştı onun dışında ağrım olmadı. ama ağrı olması normaldir doktorum ağrın olur normla demişti.

3.gün…36.3…………..30 Ağustos….regl
4.gün…*****…………..31 Ağustos….regl--ölçemedim
5.gün…36.5…………..1 Eylül
6.gün…36.3…………..2 Eylül.... Şeniz
7.gün…36.4…………..3 Eylül
8.gün…36.4…………..4 Eylül.... Şeniz
9.gün…36.6…………..5 Eylül
10.gün…36.6…………..6 Eylül....Şeniz
11.gün…36.7…………..7 Eylül
12.gün…36.9…………..8 Eylül....Şeniz
13.gün…36.8…………..9 Eylül
:ecrin_bebek:

30368d Ovulation Charts
bugün yarım saat erken ölçtüm.. ve uyandıktan ama yataktan kalkmadan 8 dk falan sonra ölçtüm bilmem farkedermi?

iyi bayramlar kızlarrrr..
bayram sonrası görüşmek üzere... opuyorumnanaktan

Günaydın hatunlar...Nasılsınız...Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun...

sevgili arkadaşlar
hepinizi bayramı kutlu olsun
yüreğimizdeki tüm dileklerin gerçek olması umuduyla..
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

herkese merhaba :)
kızlar ben ayın 6sında regl oldum, tam 32. gündü, yine saat gibiydi, o gün ateşim düştüyse bile ölçmediğim için bilemiyorum, yoldaydım o saatlerde.

haber vereyim size dedim.

bir de herkese iyi bayramlar :)

kızlar iyi bayramlar bimiyrm belki bi bir bayram hediyesi vrebilirm :) 9 adet günümdü 3 gündür adet olmuyorum bilmiyorumkismile bu güne kadr hiç olmamıştın ama 10 güne kadr normal die biliyorm doktorumada baş vuramdım bayram nedeniyle sizce hmiş olblr miyim ?

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

MERHABA KIZLAR..
VINN KULLANIYORUM KOTA DOLDU,SONRADA ŞİFREMİ UNUTTUM GİREMEDİM SİTEYE.ANCAK ŞİMDİ HATIRLAYABİLDİM ŞİFREMİ VE NİHAYET BURDAYIM...

BU AY PEK ATEŞ ÖLÇEMEDİM.ÖLÇTÜĞÜM KADARIYLA YAZICAM.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :)

15.gün--36,2 doktor kontrolü.yumurta 20mm,rahim kalımlığı 16mm
16.gün--ölçmeyi unuttum
17.gün--35,9
18.gün--36,0
19.gün--36,2

buarada geçmiş bayramınızıda kutluyorum.görüşmek üzere....

canım çok belli ki 17 gün yumurtlama olmuş
yani ateşin onu gösteriyor
canım çatlatma iğnesi oldunmu
umarım güzel haber alırız gelir bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…