Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Teşekkür ederim Arkadaşlar ilk duyunca sinirlerim çok bozuldu ama şimdi daha iyiyim.
Evet yemeğe ekmeği yokmuş Hayırlısı diyelim
Çalışmalara devam :)

[/QUOTE]

Beni çıkarabilirsiniz listeden :çok üzgünüm: Kimyasal gebelik yaşamışım, dün düştü arkadaşlar :çok üzgünüm: Çok başım ağrıyo, kanamam da çok :çok üzgünüm: Hayırlısı değilmiş demek ki[/QUOTE]

Canım sakın kendini fazla kasıp üzülme...Hayırlısı böyleymiş...

Teşekkür ederim Arkadaşlar ilk duyunca sinirlerim çok bozuldu ama şimdi daha iyiyim.
Evet yemeğe ekmeği yokmuş Hayırlısı diyelim
Çalışmalara devam :)

hayırlısı böyleymiş canım
umarım bundan sonra kalıcı ve sorunsuz bir gebelik yaşarsın

merhaba arkadaşlar nasılsını
bayağıdır gırmıodum doktorum buraya girmeyı yasakladı:))
kadınlar kulubune gırıosundur dedı coook güldümmm:))))
sureklı bebek fıkrı aklımda olmamalıymıs kendılığınden olabılır deneyın bıraz daha dedı
aslında onumuzdekı ay yapılabılırmıs transfer ama subatta gelın dedı
bızde tamam dedık
bı yandan artık yorumdum gercekten normal seyrıne bırakmak ısrtıorum bıraz
bıyandan esım yoğun olacak yıne olmaz gıbı gelıo ama olcağı varsa bı kerelık ilşkide dahı oluo sonuçta..
bıyandanda kımse sormadan kımse işkillenmeden olsun ıstıoum subatta 2 yılımzı dolacalk ve sorular artık bebek yok mu dan yoksa olmuyormu ya dönücek o olmadan en azından bişiler yapayım dıyorum ama
bakalım doktorumuz cok guzel rahattlattı bı şekılde olacak sızın coocuğunuz dedı
kendısınınde 3-4 yıl sonra olmus kendılığınden ..
bakalım ne ates olme ne ov. testı hepsını bıraktım artık 1 yılı askın suredır tam zamanını tutturdumda nolduu belkı doğrusu bu değildi belkı cok sıktım kastım kendımı
hepınıze tavsıyem bu bızımle konusan doç bı doktordu makalelerı yayınlanmıs bu konuda
ozellıkle hiç bişey yapmayın dıyor
ben dedım ateş olçtum ov. testı yaptım kaçıboynuzu kuru ppolen ,soğan kuru
ama olmadı değilmi dedi hepsı tesaduf sadece olanalrında belkı onları yapmasalarda olacaktı dedı
hep denmıomu "aklımdan cıkardığında hamıle kaldım dıye"
bnde bunu yapıcam cok nadır arada gelıp bakarım belkıde hiç gırmem
hepınıze boll sanss öptumm

Umutcum hoşgeldin.Aşılama yaptıracağını zannediyordum.
HAkkında hayırlısı neyse o olsun canım.

Umutcum hoşgeldin.Aşılama yaptıracağını zannediyordum.
HAkkında hayırlısı neyse o olsun canım.

canım biz ilk tüp bebek görüşmesi için gittik bize spermiyogram yaptırdılar
ve aşılamayla olur 3 kez denyeceğiz dediler bizde bulunduğumuz yerde yaptırsak basarı
oranı dusermı dedık cok farketmez dıyıp bı dr adı verdıler
bız o doktoru bulduk başladık aşılama dıye 6.gun 8 tane 7.gun 12 tane yumurta olusmustu ve devamlı artıodu sayı doktor bıze ya bu siklusun iptal edileceğini yada tup bebeğe geçmemiz gerektiği söyledi biz izin alıp adanaya geri döndük
herşey yolunda gidiodu hepsi aynı boydaydı LH artmasını angelleyici iğnelere ragmen
3 gun sonrakı kontrolde yumurtalarımın kendılığınden çatladığını ve bu siklusun iptal edıldığını butun ılaçları bırakmam gerektiği söylendi
bız bu defa dedikkı 3 yumurtadan fazlasını burasu aşılama yapmıordu.bzı gerı donemlım oturduğumuz yere orda yaptıralım tenis topuna döndükk varyaa:))))))
neyse drla yuzyuze görüştüm aynen fı turk fılmı repliği: nekadarı kaldıysa toplayın dedim:)
ama progesteronum erken artığı ıcın transfer yapılmayacak kalan yumurta varsa dollenırse dondurulucaktı
kısacası 5 olgun yumurta kalmıstı ve 2 si 3.gune bölünüp sağlıkla geldı ve donduruldu
doktorumuzda zaman verdi kendı kendıne olabılır dıye subtta yapalım transferı dedi ok dedikk komedi gibi:)))))
sen tüp bebeğe başlamışsın hayırlı olsun cnm ben hiç alıştırmamıstım kendımı hersey güsel olacak demiştim aşılamyı ıstemıodum rabbım gonlume gore verdı demıstım sana tavsıyem moralini yuksek tut ama riskleride bil ohhs olabılır herseye ragmen erken çatlayabılır son gune kadar hepsı aynıydı ılerden giden yoktu benımkınde doktorun karsısında ağlamamk ıcın zor tuttum cunku puregon az dozda olmasına ragmen ban bi dolu yan etkı yapmıstı çöpemı goımıstı butun emekler
ben herseyın ıyı olacağına ınannıyorum ama tedavıye başlayan butun arkadaslar kesınlıkle pozırıf olun ve risklerıde hep aklınızda bulundurun
herseyde gönlunce olsun canımm allh yardımcın olsun

QUOTE=Hilal24;15049900]بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

:emir_bebek: :ecrin_bebek: :CüvCüv:

busecan35..................6 eylül....................(ateş ölçme)
guzelgun....................10 eylül
duruşah......................10 eylül..................(ateş ölçme)
g.erkl...........................23 eyül
ronya..........................24 eylül
karats.........................27 eylül.............(ateş ölçme)
aabeyazmelek.............28 eylül bebişin inş. doğum günü süprizi yapar :)
lightlife........................28 eylül.................(ateş ölçme yöntemi)
özlemyalcınkaya.........?
mirage1983................?
estalra........................?

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
erkaymak................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
denizxx..................:hooray::CüvCüv:

AĞUSTOS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv

Ramazan ayı bereketiyle gel göbişimize :emir_bebek:,

WELCOME..............:hooray: :CüvCüv:

EYLÜL AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Bismillahirrahmanirrahim (Merhametli, Şefkatli Allah’ın Adıyla)[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

[/QUOTE]

Beni çıkarabilirsiniz listeden :çok üzgünüm: Kimyasal gebelik yaşamışım, dün düştü arkadaşlar :çok üzgünüm: Çok başım ağrıyo, kanamam da çok :çok üzgünüm: Hayırlısı değilmiş demek ki[/QUOTE]

hayırlısı olsun canım bende 4 ay önce yaşadım üzülme sakın

bu arada bende adet olucam galiba kızlar hayırlısı artık ne yapalım gelecek aya tüpbebk yaptırıcaz o yüzden listede yokum şimdilik kendinize iyi bakın opuyorumnanaktan

minikkuzu günün gelmiş testi ne zaman yapıyorsun bence bir kaç gün bekle

bugün eczane bulmam çok zor olur :/ yarın yapayım?
ayy çok heyecanlandım.

dün tüm gün boyunca regl belirtilerim var gibiydi, her defasında tamam diyordum, regl olacağım :KK70:
bugün ağrılarımdan eser yok. sadece göğüslerim çok acıyor :)

yarın idrar testi yapayım değil mi? kan veremem çünkü bu aralar, 3 günlüğüne şehir dışına çıkıyorum, ancak bayram sabahı dönebileceğim.

canım biz ilk tüp bebek görüşmesi için gittik bize spermiyogram yaptırdılar
ve aşılamayla olur 3 kez denyeceğiz dediler bizde bulunduğumuz yerde yaptırsak basarı
oranı dusermı dedık cok farketmez dıyıp bı dr adı verdıler
bız o doktoru bulduk başladık aşılama dıye 6.gun 8 tane 7.gun 12 tane yumurta olusmustu ve devamlı artıodu sayı doktor bıze ya bu siklusun iptal edileceğini yada tup bebeğe geçmemiz gerektiği söyledi biz izin alıp adanaya geri döndük
herşey yolunda gidiodu hepsi aynı boydaydı LH artmasını angelleyici iğnelere ragmen
3 gun sonrakı kontrolde yumurtalarımın kendılığınden çatladığını ve bu siklusun iptal edıldığını butun ılaçları bırakmam gerektiği söylendi
bız bu defa dedikkı 3 yumurtadan fazlasını burasu aşılama yapmıordu.bzı gerı donemlım oturduğumuz yere orda yaptıralım tenis topuna döndükk varyaa:))))))
neyse drla yuzyuze görüştüm aynen fı turk fılmı repliği: nekadarı kaldıysa toplayın dedim:)
ama progesteronum erken artığı ıcın transfer yapılmayacak kalan yumurta varsa dollenırse dondurulucaktı
kısacası 5 olgun yumurta kalmıstı ve 2 si 3.gune bölünüp sağlıkla geldı ve donduruldu
doktorumuzda zaman verdi kendı kendıne olabılır dıye subtta yapalım transferı dedi ok dedikk komedi gibi:)))))
sen tüp bebeğe başlamışsın hayırlı olsun cnm ben hiç alıştırmamıstım kendımı hersey güsel olacak demiştim aşılamyı ıstemıodum rabbım gonlume gore verdı demıstım sana tavsıyem moralini yuksek tut ama riskleride bil ohhs olabılır herseye ragmen erken çatlayabılır son gune kadar hepsı aynıydı ılerden giden yoktu benımkınde doktorun karsısında ağlamamk ıcın zor tuttum cunku puregon az dozda olmasına ragmen ban bi dolu yan etkı yapmıstı çöpemı goımıstı butun emekler
ben herseyın ıyı olacağına ınannıyorum ama tedavıye başlayan butun arkadaslar kesınlıkle pozırıf olun ve risklerıde hep aklınızda bulundurun
herseyde gönlunce olsun canımm allh yardımcın olsun

Ahh canım benim yaa kıyamam sana nelerle karşılaşmışsın öyle inşallah dondurulmuşlara gerek kalmadan kendisi gelir bebeişin canım ama gelmezsede korkma ve üzülme şubatta transferini yaptırırsın.Rabbim yardımcın olsun inşallah.
Bu arada teşekkür ederim canım evet başladım tediye prugen vuruluyorum şuan salı randevum var bakalım ne olacak ben 150 ünite puregon yaptırıyorum senin puregon yanında lucrin iğneside vermişmiydi doktorun ben lucrinde kullanıyorm en baştan bu yana yumurtaları baskılıyor lucrin inşallah olumsuz bir sonuçla karşılaşmam.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Canım günün bugün...Testi yarın yapacaksın sanırım...Hadi hayırlısı bakalım...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan hayırlısı diyelim hayırlısı olsun :Saruboceq:
inşallah :nazar:

seam kızlar naber? diyecektimki konuşmak yasaktııı.. naynnn speak nayyyynnn!!! :)))

3.gün…36.3…………..30 Ağustos….regl
4.gün…*****…………..31 Ağustos….regl--ölçemedim
5.gün…36.5…………..1 Eylül
6.gün…36.3…………..2 Eylül.... Şeniz
7.gün…36.4…………..3 Eylül
8.gün…36.4…………..4 Eylül.... Şeniz
9.gün…36.6…………..5 Eylül
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:
30368d Ovulation Charts

X