Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

helal olsun walla ne kadar pozitifsin moral olduğun için çok sağol rahatladım biraz kaydirigubbakcemile5

mirage sence yarın hastaneye gideyimmi bütün herşey başlasın rahmime bakılsn tüplerime falan ilaçsa ilaç klomense klomen ne gerekiyorsa yani

Kuran oku kuzu ben bu ay çok gerilmedim kistimin olduğunuda tahmin ettim ben artık kuran okudukça rahatlıyom tesbih çekiyom işten eve dönünce yatmadan yoksa çok savaş veriyodum kendimle geçen aylara kadar

Kızlar burası sohbet topiği değil malesef sadece ateş tablolarınızı koyunuz fakat sadece regl sonrası tablolarınızı koyunuz artık kimse topiğe gelmiyor bu yüzden burada sadece bazı arkadaşların sitemlerini dinliyoruz tabiki sıkıntılarımız var tabiki paylaşacağız fakat burada değil ne liste kaldı ne tablolar sohbet için http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...arinin-hamilelerinin-bulusma-noktasi-394.html Burayı kullanın lütfen!!!!!

bende sana katılıyorum canım
grafik koysak daha iyi olur
yani üzerine yorum yapabilceğimiz bir şey olur

Serap cım sen bizim eski topiğide biliyorsun böyle boş konuşmalar yoktu sadece tablolarımızı koyar yorumları değerlendirirdik tablolar hakkında sorular sorardık arkadaşlar daha ilk günden tablo koyuyorlar ben kendi adıma söyliyeyim 12. güne kadar beklerdim utanırdım koymaya 2-3 günlük tablolara yorum yapılmaz insanlar arasında bende sıkıldık buraya girmekten yorum yapmaktan beklensin günler vakti gelince koyulur ff tabloyu ayrı koyuyorlar normal tabloyu ayrı birtanesi yeterli yorum için 2 tane tabloya ne gerek var

ben üstüme almıyorum çünki sabahtan sadece ateşimi listemi koyuyorum ve sonra kendi ailem olan topiğim var ordayım bütün gün

ama konuşulsada sorun ne anlamadım boshayallersmile

Haklısın kuzu önceden olsa bu tablolara yorum olurdu artık herkes sıkıldı aynı tabloları görmekten ben savaş verirdim yorum yapın diye acele etme derdiniz şimdi eskisi gibi değil

Sorun yok canım geçen günde ben demiştim ben örnek tablo bulamıyorum mesela kendimle kıyaslıyım yada hamiş tablosu nasıl olur bende sohbet ediyom hatta bu ara en çok sohbet eden benim ama özlemde haklı

kızlar bencede koyduğunuz bir tablo yeterli
biz hepimiz birbirimize yardımcı olmak için burdayız
ama bazen sıkıcı oluyor
özellikle renglinin ilk 10 günü konulan tablolar.
çok nadir bir durum gerçekleşmediği sürece o kadar kısa bir zamanda yumurtlama olmuyor
hepimiz çok istiyoruz ama gerçekten bazen bizim söylediğimiz bilgiler yanıltıcı olabilir
çok fazla yorum beklenen soruları doktorumuza sormak daha iyi olur

Haklısın kuzu önceden olsa bu tablolara yorum olurdu artık herkes sıkıldı aynı tabloları görmekten ben savaş verirdim yorum yapın diye acele etme derdiniz şimdi eskisi gibi değil
kaç gundur sadece tablo ekleyip takip ediyorum ne cevap ne yorum var ? loveli sağolsun açınca mutlaka yorum yapardı ama malum soz zamanları fırsat bulamıyo kızcağız

ewt bende sabahtan koyuyordum tabloyu sonra yorum alıyordum
kaç günlerdir yorum yapan yok adetten sonra 1 hafta bekliyordum bende
sadece tablolar konulsun bencede zaten bizim topiğimiz var kendimize ait sohbetler orda oluyo ama ateş topiğinde yorum yapan yok benimde dikkaetimi çekti:sinifsinif:

Ya arkadaşlar kimse alınganlığa kapılmasın sadece özlem ve ronya tablolar üzerine olursa bizimde yararımıza demek istiyo benim anladığım ben geçen gün tablo aradım bayağı bi ama buladım hatta topic bile açmıştım meğersem varmış hoş bu topictete var ama çok zor buluyoruz

arkadaşlar yazdıklarımızı lütfen hemen savaş açıyor gibi düşünmeyin
eskiden bu topic çok kalabalıktı
ama artık arkadaşlarımız tek tek kaçtılar
gerçekten sıkıcı oluyor birden fazla tablo koymak hem FF nin tablosu hemde kendinizin düzenlediği tablo hoş olmuyor
sohbet edilebilecek başka bir topiğimiz var ordan devam edilebilir

Bikaç kişi yorum yapabiliyo tablolara onlarda girmeyince tablolar dönüyo ortalıkla tekrar tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…