Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bugünkü ateşinin altına inmemesi lazım canım

serpil benim bu ay yumurta 26mm idi doktora gittiğimde.çatlamamışmıdır acaba????????

sultancığım hamile olabilirsin..ateşin o yüzden yüksek ve sabit olabilir

inşallah canım ...nebiliyim ben hep karamsarım sanırım olmıyacak bu sefer de die.üzülmeye başlıyorum..ara ara karın ağrıların devam ediyo gögüslerim iyice hasaslaştı kocaman oldu benim regl belirtim gögüs o yüzden umudum kırılıyo ne biliyim bugün çok canım sıkılıyo sanırım çok konuştum kusura bakma:çok üzgünüm:

Hazelcim sen adetinin 21. yada 23. günü mutlaka git sabah aç karına progesteron testi yaptır o sana neyin olduğunu zaten söylecektir.yada bu ay böle geçsin önümüzdeki ayda baktırayım dersen bekle belki yumurtaların oluşuyordur fakat gelişip çatlayamıyordur.Mutlaka yumurta takibi yaptırmalısın.NE kadar bebek istediğini bildiğim için zaman kaybetmemeni tavsiye ederim

bunlar gebelik belirtiside olabilir ama canım yaaa...

serpil benim bu ay yumurta 26mm idi doktora gittiğimde.çatlamamışmıdır acaba????????

canım 26mm kist oluyor ben yumurta takibi yaırmıştım klomen kullandığımda kiste dönüştü canım normal dönemde yumurtalarım yaşıma göre oldukça iyi gelişiyor ve çatlıyor ama klmende öldüm resmen süründüm yerlerde ksit oluşmuştu 22 den sonrası çatlalmaış oluyor dr ne dedi cnm

canını sıkmayacaksın canım Allah büyük dr tedavisi gerekecekk

ozlemcım hazıranda adetın 12. gunu gtımıstım.18.gunde gıttım sonra bır daha.dr. yumurta falan gormedı.catlamıs dedı.ya dun ya bugun catlamıs dedı.ordan dıyorum 18. gunde catlıyor dıye.bırde gecen ay 17 ve 18. gunlerde felaket sancım vardı yumurtamın catladıgını hıssettım o zamanda.ama yınede sorunum var.cunku yumurta catladıktan 1 hafta sonra adet oluyorum.bu ay kesın gıdıcem progesteron testıne.ama adetten 1 hafta once dedı dr. 1 hafta oncesı pazar gunune gelıyor.pzt yanı adetten 6 gun once yaptrsam olurmu

20 mm üzeri genelde kist olup kalıyor adetle birlikte atıyorsun.

ozlemcım ben hazıranda dr. agıttıgımde 12. gun 17mm sagda yumurtan var dedı.bugun yarın catlar dedı.ama 18. gun gıttıgımde ya dun yada bugun catlamıs.cunku hala sıvı var dedı.e 12. gun 17mm olan yumurta 18.gun 22nin ustunde olması gerekmezmı.yoksa benım dr.12. gunde 17mm i kafadan mı attı.anlamzmı pekı kac mm oldugunu.ama 18.gunde folıkul yoktu.anlamadım ben

doktor olumsuz bişey demedi.birdaha da çağırmadı.şimdi adetimi bekliyorum işte.

20 mm üzeri genelde kist olup kalıyor adetle birlikte atıyorsun.

bugün adet günüm ama bekliyorum işte.doktor kist falan olur da demedi.ne bileyim yaaa...buarada tedavin hayırlı olsun canım..inşallah allah tamamına erdirsinde bebeğine kavuş artık :)

Pazartesi geç olur diye düşünüyorum ama sen bilirsin doktoruna bir danış canım.

Canım ben yıllarca evlenmeden evvel kistlerle mücadele ettiğim için bu konuda baya bir bilgi edindim en son laparoskopi ile ameliyat oldum.Ama tabiki ben doktor değilim doktorun bişey demediyse sorun yok demekki
Çok teşekkür ederim canım Rabbim büyük hepimize versin allahım bebişlerini ben çok çetrefilli bir yola baş koydum bebeğim için rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…