Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

oku oku bitmedi çok şükür yeni bitti maşallah kızlar sabah sabah çok güzel enerjilerle karşılaşıyorum süpersiniz :hooray:

Hilallll süpersin :) ağzına sağlık inşallah dediğin gibidir. Haberim olur olmaz bildiricem size de

valla ikinizden çok şüpheliyim ama tablo inş. yanıltmaz bizi bebişleriniz biran önce gelir kızlar

Kızlar ben geldim...Çok mutluyum...Kan testimde onaylandı hamileliğim ve bebişim yine göbekten göstermedi ama vajinal ultrasondan kaçamadı...Bak bu kese buda bıdığın dediler...Çok küçük ya...Minnacık...Bıdık dediklerinde çok hoşuma gitti...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

çiğdem_55..................23 ağustos..............(ateş ölçme)
aabeyazmelek.............23 ağustos
g.erkl..........................25 ağustos..............(klomen)
Özlemyalcinkaya.........26 ağustos
enteresan....................28 ağustos............(ateş ölçme)
mirage1983.................29 ağustos
karats.........................31 ağustos.............(ateş ölçme)
estalra.........................3 eylül
Hilal24........................6 eylül
busecan35..................6 eylül....................(ateş ölçme)
duruşah......................10 eylül..................(ateş ölçme)
lightlife........................30 ağustos............(ateş ölçme)
ronya...........................?

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............:hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016..........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay.................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
gözdeatı................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
erkaymak................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
denizxx..................:hooray::CüvCüv:

AĞUSTOS AYININ HAMİLELERİ :CüvCüv:

Ramazan ayı bereketiyle gel göbişimize ,

WELCOME..............:hooray: :CüvCüv:

hadi hayırlı olsun canım çok sevindim bziede dua et tatlım bizede Rabbim bu kadar sevindirmeyi nasip etsin :Saruboceq:

hadi hayırlı olsun canım çok sevindim bziede dua et tatlım bizede Rabbim bu kadar sevindirmeyi nasip etsin :Saruboceq:

Ediyorum canım...Etmezmiyim...Beklemenin ne demek olduğunu bende çok iyi biliyorum...Akşama yine KURAN-I okuyacağım yine dualar edeceğim...

valla ikinizden çok şüpheliyim ama tablo inş. yanıltmaz bizi bebişleriniz biran önce gelir kızlar

İnşallah yanıltmaz. Bende umutluyum ama bi belirtide yok. Yani hep regl zamanı olan şeyler var. Hatta regle yakın tatlı krizim başlar, dün çok tatlı yedim :icecream:

ay çok hoş doğrusu :)))) hiç böyle bir şey ne duydum ne de gördüm... sanki elle çizilmiş gibi :)) ha bide üzerinde kuş şekli var sanki... ne güzel yaaa... ee ne demişler fala inanma falszı da kalma :)

lightlife seeeeeni yakalaaaadııııımmmm kaydirigubbakcemile
:roflol: :roflol: :roflol:

canım ateşin gayet iyi gidiyor
rüyalarımız malesefki bilinçaltımız
ben aylardır saçma sapan rüyalar görüyom :))

canım bebekten başka bir şeyy düşünöüyoz
ve hep bebekli rüyalar görüyoruz
umarım güzel gördüğümüz tüm rüyalar çıkar

ayyy çok güzel ya :dance:
bebişin sana merhaba demiş ben burdayım :teytey:

canım hayırlı uğurlu olsun
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Duruşah canım ateşine göre daha yumurtlama olmamış
lightlife ateşin düşüşe geçmiş kırmızılarmı gelcek inşallah gelmez

evet ronyacım düşüşe geçti. hayırlısı bakalım eğer hamile değilsem adetim aksamadan gelsinde bi sonraki aya çalışalım dimi :)

duruşah heoz seni rüyasında hamile görmüş. yani daha doğrusu duruşah arkadaşın hamile denmiş rüyasında. heoz seni soruyodu.

merhaba kızlarr..ben geldim...nasılsınız????welcome çok sevindim güzelim yaa...bıdığın hep seninle olsun inşallahhh...bir gün fotolarınıda görmek istiyoruz...dualarında bizleri unutma güzelim...ronyacığım sen ne yaptın regl başladı mı

duruşah heoz seni rüyasında hamile görmüş. yani daha doğrusu duruşah arkadaşın hamile denmiş rüyasında. heoz seni soruyodu.
aaaa inanmıyorum...valla nasıl mutlu oldum anlatamam...allahım inşallah rüyası çıkar HEOZ'un...alla alla inan çok şaşırdım yaaa...şimdi nerede HEOZ

sobelendimmi şimdii :dilcikar:

aaaa inanmıyorum...valla nasıl mutlu oldum anlatamam...allahım inşallah rüyası çıkar HEOZ'un...alla alla inan çok şaşırdım yaaa...şimdi nerede HEOZ

ben çift çizgi topicinde görmüştüm en son. senin çalışmalar yeni başladı dimi? sıkı çalış bari kııız :jeyyar:

inşallah duruşahçım mübarek aylarda görülen rüya inşallah hayırlısını nasip eylesin rabbim.

ben çift çizgi topicinde görmüştüm en son. senin çalışmalar yeni başladı dimi? sıkı çalış bari kııız :jeyyar:
evet yeni başladık...2 gün çalış bir gün dinlen olacak bu ay planımız...bal polen yiyorum..lovelinin tavsiyesi üzerine...eşim keçiboynuzu kürü içiyo...annem meryem suresini okuyo...rabbim büyük...inşallah dualarımız tez zamanda kabul olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…