Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

duruşah canım hala adet olmadım
ama ilaç bittikten sonra 1 haftayı bulabiliyormuş
eşim çarşamba günü sperm testi yaptırcak sonuç ne zaman çıkar bilen varmı
duruşah canım sen bal arı sütü poleni ne zaman yemeğe başladın
ne zaman yiyorsun

ne zaman yiyorsun
sperm testinin sonucu hemen çıkıyor güzelim..bal polenede adetimin 1.günü başladım...yumurtlama bittikten sonrada bırakacakmışım...sadece bal ve polen yiyorum ben arı sütü yok

sperm testinin sonucu hemen çıkıyor güzelim..bal polenede adetimin 1.günü başladım...yumurtlama bittikten sonrada bırakacakmışım...sadece bal ve polen yiyorum ben arı sütü yok

canım şimdi sperm testi vereceğimiz laboratuarı aradım
bir buçuk saat içinde sonuç çıkıyormuş ücret 71 tl
birde krugers yöntemi varmış sanırım onda morfolojiye bakılıyormuş oda 53 tlymiş
herhalde ilk etapta krugers yöntemine gerek yoktur demi
benim adam ben hastaneye gitmem diye tutturdu :))))
mecbur laboratuarda olcak :)

birde krugers yöntemi varmış sanırım onda morfolojiye bakılıyormuş oda 53 tlymiş
yok yok önce sperm testi verirsiniz..onda bir anormallik görülürse diğerine bakılır...bizde 50 tl ödemiştik...bizimki katakulleye geldi valla...doktor eline tutuşturdu kağıdı...yerinide tarif ettii...aman allahım o gün ne kadar çok güldüm yaaaaa...karnım ağrıdı valla...2 büklüm çıktım hastaneden gülecem diye...bizimki sinirden kudurmuş bir şekilde indi aşağıya

yok yok önce sperm testi verirsiniz..onda bir anormallik görülürse diğerine bakılır...bizde 50 tl ödemiştik...bizimki katakulleye geldi valla...doktor eline tutuşturdu kağıdı...yerinide tarif ettii...aman allahım o gün ne kadar çok güldüm yaaaaa...karnım ağrıdı valla...2 büklüm çıktım hastaneden gülecem diye...bizimki sinirden kudurmuş bir şekilde indi aşağıya

:KK1: :KK1::KK1:
canım bizimde şifalı bitki dükkanındaki adam söyledi
izmirde en iyi laboratuar dedi
sonuç umarım güzel çıkar
canım ben hayıt, ciwanperçemi, aslan pençesi vb. karışık bitki çayı içiyom
umarım tedavi öncesi bir zararı olmaz
birde adetin 3.günü bakılan hormonları tekrarlatcam
en son 4 ay önce baktırmıştım

evet yeni başladık...2 gün çalış bir gün dinlen olacak bu ay planımız...bal polen yiyorum..lovelinin tavsiyesi üzerine...eşim keçiboynuzu kürü içiyo...annem meryem suresini okuyo...rabbim büyük...inşallah dualarımız tez zamanda kabul olur...

inşallah duruşahçım

:KK1: :KK1::KK1:
canım bizimde şifalı bitki dükkanındaki adam söyledi
izmirde en iyi laboratuar dedi
sonuç umarım güzel çıkar
canım ben hayıt, ciwanperçemi, aslan pençesi vb. karışık bitki çayı içiyom
umarım tedavi öncesi bir zararı olmaz
birde adetin 3.günü bakılan hormonları tekrarlatcam
en son 4 ay önce baktırmıştım

hormon testi yaptıracaksan o bitki çayını içme hormonlarını etkiler ronyacım.

hormon testi yaptıracaksan o bitki çayını içme hormonlarını etkiler ronyacım.

bitki çayı geçici olarakmı etkilermi canım
bende kendi kendime dedimki hem bitki çayı içiyorum ya
belki değerlerde güzel değişiklik olur dedim bilmiyorumkismile

merhaba kızlarr..ben geldim...nasılsınız????welcome çok sevindim güzelim yaa...bıdığın hep seninle olsun inşallahhh...bir gün fotolarınıda görmek istiyoruz...dualarında bizleri unutma güzelim...ronyacığım sen ne yaptın regl başladı mı

İnşallah bıdığım hep benle olur canım...Ultrason kağıdı elimde var ama zor belli oluyor canım ama kese gayet net görülüyor...Unuturmuyum hiç dualarımda sizleri...

ne zaman yiyorsun

Canım en erken 1 saat en geç 5 saat içinde çıkıyor canım...Siz özele gideceğinizden hemen çıkar canım sonuçlar...Yalnız biliyorsunuz dimi eşinin 3-4 gün rahatlamaması gerek...

Ay ben bu erkeklere sinir oluyorum ya...Bizim açılmadık göstermedik bir tarafımız kalmıyor bunlara bir sperm testi diyoruz sanki 3. dünya savaşı başlıyor...

İnşallah bıdığım hep benle olur canım...Ultrason kağıdı elimde var ama zor belli oluyor canım ama kese gayet net görülüyor...Unuturmuyum hiç dualarımda sizleri...

Canım en erken 1 saat en geç 5 saat içinde çıkıyor canım...Siz özele gideceğinizden hemen çıkar canım sonuçlar...Yalnız biliyorsunuz dimi eşinin 3-4 gün rahatlamaması gerek...

Ay ben bu erkeklere sinir oluyorum ya...Bizim açılmadık göstermedik bir tarafımız kalmıyor bunlara bir sperm testi diyoruz sanki 3. dünya savaşı başlıyor...
evet biz gösterirken kimseye bişey olduğu yok...onlar biyerlerinide açmıyolar...odada halledip çıkıyolar

Ay ben bu erkeklere sinir oluyorum ya...Bizim açılmadık göstermedik bir tarafımız kalmıyor bunlara bir sperm testi diyoruz sanki 3. dünya savaşı başlıyor...[/QUOTE]

canım valla az evvel bende onu düşündüm
ne gıcıklar sadece bir kere örnek veriyorlar
bizim içimize girmedik alet kalmıyor :eek:klava:
keşke erkek olsaydım dedim

Merhaba Arkadaşlar geciktim biraz misafir vardı da :) Test negatif maalesef Hayırlısı böyleymiş demek :KK43: Dön başa bakalım :KK43:

Merhaba Arkadaşlar geciktim biraz misafir vardı da :) Test negatif maalesef Hayırlısı böyleymiş demek :KK43: Dön başa bakalım :KK43:

saglik olsun canim,,,benim de az once kahverengi lekelenmem oldu iki gun oncede olmustu,daha 12.gunum uffff ,gebeligi gectim de su lejelerden fenalik geldi ama yaaaaa,,,,,,

arkadaşlar aslında testi bi kaç gün sonra yapmak gerekiyo biliyorum ama dayanamadım yaptım negatif çıktı offf offf tablomda iyidi hadi hayırlısı 40 günün geçmesini beklicem hep hüsrana uğruyorum ya offf yine bizimkilerin dırdırı başladı puuff bu ay iş olur yaa

ay yok ya inanmıyorum...silik çizgidemi yok...yok yok var bir hata..keşke sabah idrarınla yapsaydın...eğer test varsa sabah tekrarla
saglik olsun canim,,,benim de az once kahverengi lekelenmem oldu iki gun oncede olmustu,daha 12.gunum uffff ,gebeligi gectim de su lejelerden fenalik geldi ama yaaaaa,,,,,,
ay sorma o lekelerle benimde başım dertte...12.gündesin ve halaleken var...bişey diyimmi benimde var:))adetinin 12.günümü yoksa yumurtlamadan soraki 12.gün mü...

ay yok ya inanmıyorum...silik çizgidemi yok...yok yok var bir hata..keşke sabah idrarınla yapsaydın...eğer test varsa sabah tekrarla

ay sorma o lekelerle benimde başım dertte...12.gündesin ve halaleken var...bişey diyimmi benimde var:))adetinin 12.günümü yoksa yumurtlamadan soraki 12.gün mü...

regl bitiminden sonraki 12.gun,,9.ve 10. gunde de olmustu leke...sastim kaldim ya,,,iki gun sonra dok.gitcem artik ,,yumurtlamadan sonraki 7.gunum oluyor..bilmiyorumkismile

Ağustos
günaydın kızlarr
ateşim ne oldu bilmiyorumkismile

10 ağustos 1. Gün 36,6 regl
11 ağustos 2. Gün 36,5 regl
12 ağustos 3. Gün 36,6 regl
13 ağustos 4. Gün 36,5 regl
14 ağustos 5. Gün 36,5 çalışma
15 ağustos 6. Gün 36,4
16 ağustos 7. Gün 36,4 çalışma
17 ağustos 8. Gün 36,5
18 ağustos 9. Gün 36,3