Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Valla arkadaşlar çok meraklandım bende Çokta teşekkür ederim gerçekten çok mutlu oluyorum sizinle rahatlatıyosunuz hep
Allah razı olsun Herşey gönlümüze göre olur inşallah

BEN BU KONULARDA ÇOK FAZLA ÜMİTLENDİRMEYİ SEVMİYOM AMA

SEN G.ERKİL ÇİĞDEM HAMİŞLİĞE DOĞRU EMİN ADIMLARLA GİDİYOSUNUZ GİBİME GELİYO:Saruboceq::lepi::lepi::lepi:

inşallah hayırlısı ile hepimiz hamile kalırız miragecim. valla bişey vardır belki diye temizlik bile yapmıyom :) şu adetim geçsinde temizlik yapayım artık ev dağıldı iyice :)
bu arada ben korunurken 30 günde bir adet olmama rağmen korunmayı bırakınca yani son 4 aydır adetim 9-8 gün gecikmeli gelmeye başladı o sebeple şimdiden ateş düşmez diye de düşünmüyor değilim çünkü adetime çook var gibi geliyo fakat diğer taraftanda ilk defa klomen çatlatma iğnesi kullandımo belki adetimin tarihini değiştirmiştir diye de düşünüyorum :hulya: çoook karışığım yani :roflol:

son aylarda adetlerinde düzensizlik olduysa buda bebiş yolunu bulmaya çalışıyo demektir canım abalmında aynı oldu 3 ay istediler bu arada düzenli olan adeti şaştı şimdi 3 aylık hamile allahın izniyle sizde kalırısnız inş.

sırnaşık şey inşallah bu ay bulmuştur hayırlısıyla o zaman sırnaşık şey

adet günlerim

1 ağustos
5 temmuz
23 mayıs

sence yumurtlama olmadı mı bu ay ?

Anladığım kadarıyla adetlerin düzensiz 44 günde ve 28 günde olmuşsun eğer böyle düzensiz ise yumurtan yeni çatladı diye düşünüyorum

kızlar rüyamda mermer gördüm anlamına bakarmısın :)) :CüvCüv:
Rüyada mermer görmek ; verdiğiniz mücadele sonucunda başarıya ulaşacağınıza ve bu başarınızın daimi olacağına işaret eder.

5.gün.........37,1
6.gün.........37,1
7.gün.........37,1
8.gün.........37,1

9.gün.........37,1
10.gün.......37,2

11.gün.......37,2 :hulya:
12.gün.......37,2 :hulya:
13.gün.......37,1 :hulya:
14.gün.......37,1
15.gün.......37,1 :hulya:
16.gün.......37,2 :hulya:
17.gün.......37,1 :hulya: (ovulasyon testinde çift çizgi= yumurtladım)
18.gün.......37,3 :hulya:
19.gün.......37,3
20.gün.......37,6
21.gün.......37,6
22.gün.......37,4

ateşi alından ölçüyorum. benim ateşim hep çok yüksek yanıyorum yau :bbo:

bu ne yahuuuu???ben hiç böyle ateş tablosu görmedim

Gerçektende yüksek çıkmış hep Acaba alnından ölçtüğün için mi ki

Kızlar ben geldim dr...Dr. göbekten baktı ve inatçı nazar boncuğum yine göstermedi kendini...Dr. benden gebelik bhcg istedi geçende istememişlerdi...Saat 14:00 sonuçlarım çıkacak ve sonucuna göre yine kontrol edelim dedi...Sanırsam vajinal ultrasonla bakacak gittiğimde tekrar...
Kızlar dün annemlerde kahve falı baktırdım...Kız fincanı açar açmaz gülmeye başladı bize çevirince bir kahkaha koptu evde nedeni ise avatarıma bakın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…