Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cigdem sen daha cok yenisin be canim,simdiden bunun derdine dusup psikolojini olumsuz etkileme bence,,ben 11.ayimda hamile kalmistim ve olurundaydi hersey,,,sende daha yeni evlisin dur 1 sene ne acelen var opuyorumnanaktan tadini cikar biraz

durusah su muayene isini yapma canimya,enfeksiyon kapcan allah korusun,bi faydasi yok ki onun,yani bakinca bisey degismiyor,ancak doktor anlar o muayeneden,,,a.s.
ayy ne biliim merak işte...evet doğrusu bende korkuyorum...ya aslında çok bişeyler okuyup öğrenmekte iyi değilmiş...önceden böyle bişey bilmezdimde yapmazdım da...öğrendikçe başımıza iş açacağız yaaaw

ya valla sen vazgec yapma hic onu,,ben bikere deneyim dedim,sonra dusundum ne faydasi var,hiiiiiiic,,,olduktan sonra bakmasak ne olur ama bakip kurcalamak cok riskli,hastalik olabilir,,,,doktrlar, senelerin ve 100 lerce hasta tecrubesiyle bile tahmin edemezken,,,

doğru tamam bir daha yapmayacağım

valla ben yaptım kızlar doğruluğuna inanıyorum yapan yapar yapmayan yapmaz yapan arkadaşlar hasta olmadı valla steril ellerle yapılınca ya da eldivenle neden hasta olasınız üdr bile bazen eldivenle bakmıyor mu
ben de doğru çıktı juliada doğru çıktı yapan her arkadaşta doğru çıktı ,
yapın diye demiyorum ama eskilerden olan bir yöntem eskiden kadınlar dr gelirmiş ki ebeler vardı nasıl anlayacak bu yöntemlerle işte

lovelicim dogrudur ama doktora sormustum ben,,anlamaniz imkansiz demisti bana,,,neyse bizim ateslere baktinmi canim

hoşgeldin canım...ayyy bu kızlar korkuttu beni yavvv...ama annem her regl ve ilişkiden sonra içeriyi parmağıyla temizlediğini söylüyordu...hiç bişey olmadı şimdiye kadar...ama penis giriyo her zaman bişey olmuyo...

günaydın kızlar

14 ağustos 1.gün 36,6 regl
15 ağustos 2.gün 36,6 regl
16 ağustos 3.gün 36,7 regl
17 ağustos 4.gün 36,4 leke
18 ağustos 5.gün 36,1 çalışma
19 ağustos 6.gün 36,3 ...
yorum için erken cimcime ama adetin bitince gün aşırı çalışma yapmanı tavsiye ederim
önce normal döngün kaç gün onu bi söyle
yorumlamak daha kolay olur
12.gün gibi de duruyor ama 23.gün gibi de duruyor eğer döngün 26.günde bir ise 12.demek daha mantıklı

bu ay bende bir gariplik var zaten...bende anlayamadım...regl olmama rağmen ateşim hiç düşmedi bu 1....regl olmama rağmen göğüslerimdeki ağrı hiç dinmedi bu 2....ve reglim çok farklı geldi bu da 3.....:)))
eğer hamile değilsen bu ay prolaktin tahlili yaptırmanı tavsiye ederim belirtiler prolaktinde yüksekliği gösteriyor çünkü
göğüste hassasiyet leleknme olması süt hormonların fazla çalışmış olabilir
2e3071 Ovulation Charts

GÜNAYDIN KIZÇELER BAKALIM YÜKSELECEKMİ BU AY DENGESİZ ATEŞİM

15.gün canım yumurtlama oolmuş

daha 5 aylık evlisin ya çok tazesin yaşın kaç 30lu ise tamam ama daha küçüksen rahat bırak kendini güzelim 5 ay kısa bir zaman

lovelicim dogrudur ama doktora sormustum ben,,anlamaniz imkansiz demisti bana,,,neyse bizim ateslere baktinmi canim

Canım herzaman dr. inanmayacaksın...Ben dr. gitmiştim...Dr. elle muayene etti ve parmağını çıkardığında iki parmağını açtığında şeffaf uzayan akıntı görmüştüm ozaman bilmiyordum kötü olmuştum ama öğrendikten sonra bu sitede o gene yumurta çatlayacağı zaman olan sıvıymış ve dr. bana ozaman hiç bilgi vermemişti...

kaydirigubbakcemile3 İlahi DURUŞAH ya...Kız sen beni güldürdün ye sende gül emi...Vallah doğru söylüyorsun...

29 gün sürüyor ve aksama olmaz hiç. Sadece geçen ay doğum kontrol ilacı kullandığım için (kistten dolayı) 25 gün sürmüştü.

Yaş 28 :) birde 5 ay biraz dolu geçti. İlk başta ilişkiye hiç giremedim 15 gün kadar :S Sonraki ay prolaktin yüksek çıktı ilaç kullandık. Bir sonraki ay yumurtalıkta çatlamayı unutmuş bir yumurta göründü doğum kontrol ilacı kullandık. Hızlı başladık yani sorunlara. İşin açıkçası ben artık korkmaya başladım

sagol canim bende 15.gun diyorum,,,artik serbest calisma yapabilirim demi,,,,bu arada sanada allah kolaylik versin son aylar biraz zordur

o hormon yüksek olunca hamile kalınmazmı canım ya..bak şimdi içime bişey daha düştü

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13.gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14.gün…36,5…………..12 Ağustos çalışma***
15.gün…36,9…………..13 Ağustos
16.gün…36,6…………..14 Ağustos çalışma ***
17.gün…36,9…………..15 Ağustos çalışma***
18.gün…36,9…………..16 Ağustos
19.gün…37,0…………..17 Ağustos
20.gün…36,7…………..18 Ağustos
21.gün…36,9…………..19 Ağustos
:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…