Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bana 12.gün gibi geldi...eğer öyleyse 26.gün adet günün.bişey kalmamış yani...çok güzel

Valla bana da 12. gün gibi geldi :S O zaman yarın regl zamanım tahminlerimize göre :) Hayırlısı ama bu ay kaçırdık gibime geliyor. Yanlış zamanlarda çalıştık sanki biz :))

Bu arada lekelenmen niye uzun sürdü normal mi yoksa? Bende de olur da böyle

Valla bana da 12. gün gibi geldi :S O zaman yarın regl zamanım tahminlerimize göre :) Hayırlısı ama bu ay kaçırdık gibime geliyor. Yanlış zamanlarda çalıştık sanki biz :))
o hiç belli olmaz güzelim...rabbim ol desin yeterki...ateşin gayet iyi valla...hiç yarın adet olacakmışsın gibi görünmüyor...ama bellide olmaz belki sende ben gibi regl günü düşer ateşin...ilk kezmi ölçüyorsun...önceki aylarda nasıldı ateşin...

Bu arada lekelenmen niye uzun sürdü normal mi yoksa? Bende de olur da böyle
bu ay bende bir gariplik var zaten...bende anlayamadım...regl olmama rağmen ateşim hiç düşmedi bu 1....regl olmama rağmen göğüslerimdeki ağrı hiç dinmedi bu 2....ve reglim çok farklı geldi bu da 3.....:)))

çiğdemciğim ayrıca hiçte kaçırmış olamazsınız çok güzel çalışmışsınız...onada maşallahhh

amin canım.tatlım ben 1 yıllık evliyim tüp bebeğide raporsuz falan kendi isteğimizle yapıyoruz aşılama ile zaman kaybetmek istemedik sperm sorun olunduğundan direkt tüp olsun dedik.

özlemciğim canım selman beye gidiyon dimi geçen bende aradım doktoru muayneye gel dedi ona göre konuşuruz ama eşim ilaç tedavisi görüyo diye benim gittiğim kadın doğumcu 3 ay mola verin ona göre hareket ederiz dedi özlem fiyat ve neler yapılıyo bu konuda bilgi verirmisin canım buradan olmazsada özelden yazarmısın

gunaydin kizlar

1.gun: 36,8..(regl,lekelenme)
2.gun :36,4..(leke)
3.gun :36,4..regl
4.gun :36,4..regl
5.gunlcmedim
6.gun :36,2..regl
7.gun :36,3..regl
8.gun lcmedim
9.gun :36,3..regl(leke)
10.gun:36,4..regl
11.gun:36,4..regl bitti...
12.gun:36,4..:hulya:
13.gun:36,4..:hulya:
14.gun:36,5..
15.gun:36.3..:hulya:
16.gun:36,5..:hulya:
17.gun:36,7..:hulya:
18.gun:36,7...

bugun yarim saat gec olctum ,,,simdi benim yumurta catlamis gitmismidir,,

evet cok dalgali gorunuyo atesin,daha catlamadimi 22 gun olmus,,,

VALLAHİ KUZU AYNI ATEŞ YARINDA ÇIKARSA BENİMDE TAHMİN ETTİĞİM 18.GÜN ÇİZGİYİ ÇEKİYO BAKALIM ATEŞİM YARIN NE OLUCAKkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 OYNUYO BU ATEŞ BENİMLElaelaelaelaelae

İlk defa ateş ölçüyorum :) Haklısın Allahtan ümit kesilmez :) Ben senden yana çok umutluydum bu ay olacak kesin diyodum ama olsun daha zamanı gelmemiş demek ki. Hayırlısı bundan sonrası için artık

Çalışma full bizde zaten kaydirigubbakcemile3 İşe yararsa deneyecek olan arkadaşlarımız var :dance:

evet evet allahtan ümit kesilmez...pozitifi gördük ama yine çok uzun sürmedi...önümüzdeki aylara kaldık artık:)))hiç üzülmüyorum artıkkkk...çok rahatım çok şükür...hep rabbimden hayırlısını istedim...demekki en hayırlısı bu...annemin arkadaşının oğlu vardı dün annesi annemi aramış çocuk derslerine kurana kafa yora yora beynindeki suyu tüketmiş kaç günddrü hastanede yatıyormuş....daha gencecik çocuk çok üzüldüm...bu tür şeyler yaşatmasın rabbim...amiiiiinnnnn

Hahahahahha kendimizi deniye deniye bi hal olduk duruşah o zaman çok üstüne durma bakalım ne olucak düşmezse bi kaç gün daha yap test

Ayyy çok üzüldüm yaa Allah yardımcısı olsun Bu nasıl bişey böyle Dert insanı kurutur derler ya demek ki gerçekten dikkat etmek lazım. Allahım acil şifalar versin.

Ben daha pozitif hiç görmedim. Zaten 5 aylık evliyim ama gecikme bile olmadı

Hahahahahha kendimizi deniye deniye bi hal olduk duruşah o zaman çok üstüne durma bakalım ne olucak düşmezse bi kaç gün daha yap test
evet yaaaa...valla parmaklaya parmaklaya bişey edeceğiz sonunda:)))mikrop falan kaptırmasakta gerisi sorun değil:))))paranoya olduk haaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…