Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

o hormon yüksek olunca hamile kalınmazmı canım ya..bak şimdi içime bişey daha düştü

Polaktinin etkisi olduğunu biliyorum çünkü 3 ay kadar önce bende de yüksek çıkmıştı. Ama etkilemesi için, normal değer max. 25 ise 60'ın üstü falan olması lazım bence. Bu da göğüsten süt gelmesi ilk belirti olarak verir kendini. Şimdi sen bunları okuyup orayla da oynama tabi :) Çünkü okuduğum bazı yazılar ucunu sıkmamak gibi bazı uyarılarda içeriyordu.

Polaktinin etkisi olduğunu biliyorum çünkü 3 ay kadar önce bende de yüksek çıkmıştı. Ama etkilemesi için, normal değer max. 25 ise 60'ın üstü falan olması lazım bence. Bu da göğüsten süt gelmesi ilk belirti olarak verir kendini. Şimdi sen bunları okuyup orayla da oynama tabi :) Çünkü okuduğum bazı yazılar ucunu sıkmamak gibi bazı uyarılarda içeriyordu.
bak yaaaa..bana böyle şeyler söylemeyin...ben sıkmadan nasıl duracam şimdi:)))

Kızlar parnak kontrolü nassı oluyo banada deyiversenizee heheheheheh safçana kaldım ben bi tek akıntı kontrolünü biliyom heheheh

bak yaaaa..bana böyle şeyler söylemeyin...ben sıkmadan nasıl duracam şimdi:)))

Hahahhh kaydirigubbakcemile3 Benim eşimde aynı senin gibi :) Sürekli uyarıyorum elleme, sıkma diye :) Tabi o sivilce görünce dayanamıyor :) Ama sende elleme kontrol et sıkmadan, sadece bakarak. Süte benzer bişey var mı yok mu ucunda?

Kızlar parnak kontrolü nassı oluyo banada deyiversenizee heheheheheh safçana kaldım ben bi tek akıntı kontrolünü biliyom heheheh
adetine 2-3 gün kala yapılıyo..elerini iyice yıka...parmağını vajene sok...eğer eline kiraz gibi yada burun ucu gibi sert bişey değerse adet olacağına işarettir...yok eğer yumuşaksa hiç bişeye değemiyorsanda hamilesin...anladınmı şekerrr...

adetine 2-3 gün kala yapılıyo..elerini iyice yıka...parmağını vajene sok...eğer eline kiraz gibi yada burun ucu gibi sert bişey değerse adet olacağına işarettir...yok eğer yumuşaksa hiç bişeye değemiyorsanda hamilesin...anladınmı şekerrr...

HIMMM ANALDIM ŞEKERCİMMM ŞİNCİK DÜN BİTTİ BENİM PROGESTON 5 GÜN SONRA KONTROL EDEM BAKEM NE DURUMDA ADET GELMEZSE:eek::eek::Saruboceq:

Ya ne kadar sokucaz ki içeri? bilmiyorumkismile Ben normal ilişkiye girerken bile canım acıyo :KK43:
Mirage sen benden daha iyisin en azından akıntı kontrolünü biliyosun ben başka bi tür safinya çıktım :)))

Hahahhh kaydirigubbakcemile3 Benim eşimde aynı senin gibi :) Sürekli uyarıyorum elleme, sıkma diye :) Tabi o sivilce görünce dayanamıyor :) Ama sende elleme kontrol et sıkmadan, sadece bakarak. Süte benzer bişey var mı yok mu evet ya valla huyum kurusun çok kötüyüm

Ya ben akıntı kontrolünüde bilmiyorum :KK43: Nasıl yapıyorsunuz ki?

AKINTI BAŞLAYINCA BAŞLIYOM KUZU BEN KENDİME GÖRE YAPIYOM AMA BU AY KONTROL ETMEDİM HAP İÇİYOM DEYÜÜ NORMALDE AKINTIN ARTIKÇA KIVAMINA GÖRE YAPIYOSUN BENİM YUMURTA AKI GİBİ AKINTIM OLUYO UZUYOSA YUMURTLAMA ZAMANINDAYIM DEYOMM Şeniz

Hahahhh kaydirigubbakcemile3 Benim eşimde aynı senin gibi :) Sürekli uyarıyorum elleme, sıkma diye :) Tabi o sivilce görünce dayanamıyor :) Ama sende elleme kontrol et sıkmadan, sadece bakarak. Süte benzer bişey var mı yok mu ucunda?
evet ya valla öyleyim huyum kurusun

Hahahahha çiğdem vallahi unuttum sanki ney nası yapılıyo 5 aydır sürekli kistlerle uğraştım bu ay kistim yok sadece yumurtladımmı kontrol etmedim doktorda beni boşadı 3 ay sakinleş dedüü heheheheh sonra gel eşinde spermiogram yapsın konuşalım dedüüü
saldım çayıra yanee benümküsü

Ya ne kadar sokucaz ki içeri? bilmiyorumkismile Ben normal ilişkiye girerken bile canım acıyo :KK43:
Mirage sen benden daha iyisin en azından akıntı kontrolünü biliyosun ben başka bi tür safinya çıktım :)))
kız allah seni davul etsin emiii...parmak ne kadar girebilirki...en son girdiği yere kadar sokacan hemen eline geliyo zaten

:KK3: :KK3: :KK3: :KK3: :KK3: :KK3: :KK3:

ağustos ateş tablom

01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5 çalışma
12/08 12.gün 36.4
13/08 13.gün 36.7 çalışma
14/08 14.gün 36.3 çalışma
15/08 15.gün :KK43:
16.08 16.gün 36.4 çalışma
17/08 17.gğn 36.5
18/08 18.gün 36.6 çalışma
19/08 18.gün 36.5

Hahahahha çiğdem vallahi unuttum sanki ney nası yapılıyo 5 aydır sürekli kistlerle uğraştım bu ay kistim yok sadece yumurtladımmı kontrol etmedim doktorda beni boşadı 3 ay sakinleş dedüü heheheheh sonra gel eşinde spermiogram yapsın konuşalım dedüüü
saldım çayıra yanee benümküsü

Ya ben yumurtladığımıda anlamıyorum işin tuhafı :S bu ay işte ateşimi ölçtüm o da ilk olduğu için karantinaya gitti sanki :roflol: Akıntı bi ara vardı dediğin gibi kesildi sonra

Ya az rahatlarsın ama, doktorun iyi etmiş. Aslında salmak lazım çayıra da akıla takılıyo yine de

Ya ben yumurtladığımıda anlamıyorum işin tuhafı :S bu ay işte ateşimi ölçtüm o da ilk olduğu için karantinaya gitti sanki :roflol: Akıntı bi ara vardı dediğin gibi kesildi sonra

Ya az rahatlarsın ama, doktorun iyi etmiş. Aslında salmak lazım çayıra da akıla takılıyo yine de

HEHEHEHE AYNEN KUZU KAFAYI DOKTOR MUAYNESİNDE BIRKAMAK LAZIM VUCÜT OLSA YETER BİZEE BİRAZDA APTALCIK OLALIM DİMİ YAAAkaydirigubbakcemile3

çok kafaya takmışım ben kuzu kistlerde ondan olmuş doktor sakinleş dedi takibe almadı sadece adet düzenlemek için progestan içiyom inş.iyi gelir bakalım

X