Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ameliyattan çıkıp ilk odaya geldiğinde bebeği getiriyolar hemen sen acılar içindesin yeni uaynmışsın ağrı kesiciyi hemen veriolar ama ağrılar hemen kesilmio tabi :) o arada kucağına yanağına gelen bebekten tatlı bişey olamaz:)

ayyy hayırlı olsun welcQmecimm.. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin çok öpüyorum tatlım Şeniz

Oooo Welcome hadi gözün aydın oh beee sonunda oldu yanılmadım çok şükür :)
Sen kanla teyit et de için rahatlasın 10 gün sonrası da doktoruna gidersin,ben olmayacam ya baştan söleyim,dikkat de et kendine,yemene içmene besle kendini artık :)

Ronya ben olmayacam ama sen,in tablonu da merak ediorum aslında ,normalden farklı bir tablo da seninki,inş sen de şaşırtma beni :)
Geldiğimde eylül ve ağustos hamişlerini berbaber görecem,bakalım kimler olacak,çok heyecanlııııı :)
Hİlal ,Özlem sizlerde tüp bebk deneyeceksiniz sizden o kadar eminim ki listede adınızı görecem inşallah :)

Bu arada Welcome a kocaman maşallah ama tablosu aynı benimki gibi oldu,12. gün düşen ateş düşmedi ve yükseldi,böylece hamileliği için daha emin olduk.

welcome az evvel özleme mesaj attım cepten müjdeli haberi verdim
acayip sevindi
darısı bizlere olsun :Saruboceq:

Çok sağolun kızlar...İftardan sonra eşimle kan testini yaptırmaya gideceğiz...Ve bu net çizgi daha pembeliği gitmeden çıktı...Rabbim böyle bir mübarek günde beni çook mutlu etti ve çoook duacıyım ki Rabbim olmayanlarada versin...

canım kaçırmadın tabikide ama gün aşırı çalıştıysan sorun yok

daha ateşine yorum yapmak çok erken o yüzden adetin bitsin 8. günden itibaren başlayın çalışmalara ateşin yüksek çünkü daha adetin bitmemiş adetin bittikten sonra ateşin düşer ve yumurtan işlemine başlar

Çok sağolun kızlar...İftardan sonra eşimle kan testini yaptırmaya gideceğiz...Ve bu net çizgi daha pembeliği gitmeden çıktı...Rabbim böyle bir mübarek günde beni çook mutlu etti ve çoook duacıyım ki Rabbim olmayanlarada versin...

tebrik ederim cnm ne güzel inş bizlerde görürüz bu çift çizgiyi inş sağlıkla kucağına almak nasıp olsun cnm normal yolla dimi herhangi bişey kullandınmı sırasımı belki ama merak ettşm

tebrik ederim cnm ne güzel inş bizlerde görürüz bu çift çizgiyi inş sağlıkla kucağına almak nasıp olsun cnm normal yolla dimi herhangi bişey kullandınmı sırasımı belki ama merak ettşm

oy oyy oyy maşalllaahhh.. darısı isteyen tüm bayanlara diyorum sırnaşık şey

Yok canım bişey kullanmadım...Keyfe kederde çalışma yaptım okadar...

arkadaşlar merhaba 3 gündür ateşim 37.0 çıkıyor hastamıyım yoksa bu gebelik belirtisi olabilir mi 13. denememizdi bu ve dün regl günümdü test yaptım ama negatif çıktı
bugün de daha adet olmadım umutlanmalımıyım sizce

stres baş düşman valla doğru serbest bırakıcan oluruna bırakıcan herşeyiki olsun yoksa bişeyin üstüne çok gittinmi olmuyo sorunlar çıkıyor

arkadaşlar merhaba 3 gündür ateşim 37.0 çıkıyor hastamıyım yoksa bu gebelik belirtisi olabilir mi 13. denememizdi bu ve dün regl günümdü test yaptım ama negatif çıktı
bugün de daha adet olmadım umutlanmalımıyım sizce

canım kan testi yap bence kesin çıkar

Ewet yumoş gününü takip etmedim...Aslında bana bu ateş ölçme yöntemi adetim düzensiz olduğundan adet günümü bilmemde çok faydası oldu ama son hafta hepte heyecan yapmıştım ve bu aya kısmetmiş...

canım kan testi yap bence kesin çıkar
ben düzenli adet görüyorum o yüzden testte çıkardı diye düşünmüştüm ama bariz tek çizgiydi o yüzden kan tahlili yaptırmak istemedim fena kasık agrım var çünkü
ama ateşim böyle çıkınca şüpelendim açıkcası size bi danışmak istedim
peki bu ateşi sabah mı ölçmek dogru olan gün içindede ölçsek olmuyor mu

X