Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tşk ederim canımopuyorumnanaktan

Allah sabır versin çok zor
inşaallah hemen hamiş kalırsınız çok uğraşmadan

Zeynep hayırlı olsun inşallah tedavin bende yaptıracağım bu ay tedavi aşamasını biraz anlatırmısın senin 2. denemenmiş mikromu yaptırdın?tüp bebekmi?nerde yaptırdın?erkek infertilitesimi sebep?çok soru sordum ama çok heyecanlıyım

loveli artık bize takılmıyor yaaa...bende hiç gelmiyor sanıyordum ama başka topikte gördüm kedisini...o artık bizi sevmiyooooo

duruşah lekelenmeler adetten sayılmaz o yüzden sen kanamanın başladığı günü ilk gün olarak sayacaksın şuan başlamadı yani.

Welcome yarınki ateşini merakla bekliorum maşallaaahhhhhh :)

Ronya senin içtiğin ilaç ateşini etkilemez ben daha önce de söyledim,progestanın öyle bir yan etkisi yok,zaten gebelik yoksa adet getirecek bir ilaç öyle bir etki yapamaz,varsa görecez zaten stres yapma :)

Hele ben hele ben nasıl bekliyorum bir bilsen...Sabah öyle bir mide bulantısı yaşadım ki boğazıma kadar geldi hemen bişeyler atıştırdım...Bu mide bulantısını ama ben psikolojik olarak yorumluyorum...Birde bu akıntı benim bazen hiç olmuyor bazende çok geliyor ama pek dikkate almıyorum...Benim için asıl test sonucu önemli...İnşallah bu bereketli ay bizede bereketi ile gelmiştir...

Kızlar bu dil altından ateş ölçme yanıltmazmış...Hani bu öğrenciler tebeşiri yalarlarda ateşleri çıkar işte ateşi olduğu zaman dil altından ölçülmeliymiş...İlaç kullanıldığındada...Bunu ben dil altından ateş ölçme yöntemini araştırırken okumuştum bir sitede...

Ronya o nedenle senin ateşinin böyle olmasında hiçbir etken yok...İnşallah yolda bişeyler vardır...Yani bir melek...

Ateş tablom

03.08.2010 1.gün 36,3
04.08.2010 2.gün 36,3
05.08.2010 3.gün 36,2
06.08.2010 4.gün 36,3
07.08.2010 5.gün 36,5
08.08.2010 6.gün 36,5
09.08.2010 7.gün 36,5
10.08.2010 8.gün 36,4
11.08.2010 9.gün 36,4
12.08.2010 10.gün 36,7

julia bakarmısın tatlım tabloma ama bu sabah 1 saat geç ölçtüm. 10.günde yumurta çatlaması olmaz herhalde değilmi.birde ateş yükseldiğindemi düştüğündemi yumurta çatlaması oluyordu

tamam canım..tşkler...bugün 36.8 den 36.6 ya düştü

inşallah psikolojik falan değildir bebek geliyordur annesi

tşkler....seni sormalı şeker...ben bir karar aldım artık kan değerimi görmeden buraya bişey yazmıcam

30368d Ovulation Charts
benim bu yumoş çatlamadı daha yaa?? niyeki?? bu arada sahurda yani gece 2 de ölçtüm 36,6ydı. banyo yaptım sahur yaptım yattım sabah 7:30 da ölçtüm 36,5 çıktı acaba çatladıda gece banyo yaptım diyemi 36,5 çıktı derecem?

neden canim oyle karar aldin...
ya hem kendim çok üzülüyorum hemde önce sizleri sevindiriyorum sonra kötü sonu yazıyorum...kendimi kötü hissettim birden
hiç bilgim yokki güzelim...yardımcı olamıyorum üzgünüm
nolduki adet mi oldun? değerin 8 di doktorun ne dedi geçmişi okuyamadım tatlım kusuruma bakma?
evet 8 anlamsız bir değermiş...akşam lekelenmem arttı...akşamada kana dönüşür

durusah haklisin canim,bende gecen ay oyle olmustum,o degerler ilacin etkisi guzelim,,belirtilerde ilactan,ben bu ay biraktim herseyi,bide dok.degistirdim bani cok rahatlatti bu doktrum,bu ay oluruna birakmaya karar verdim,,,sonra asilamaya geccem

haydaaaaa :1shok: idrar testine inanamıyordum artık kan testine de inanamayacağız :1shok: 5 ve 5in üstü pozitif değilmi yahuuu.. neyse hayırlısı olsun tatlım sıkma canını..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…