Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canım 1 saat geç ölçtüysen 0.1 düşüyorsun değerini ozaman 36.5 olur ve hala çatlamamış gözüküyor... kaydirigubbakcemile :hulya: Çalışmalara devam...

bence çok erken ovulasyon için yarın yine düşük olacaktır.değerini 36.6 olarak düşünürsek bence olmamış sen çalışmaya devam et :)

bulantılar psikolojik olabiliyor,belli de olmaz ama kapılmamk lazım.eğer yarın ateşin yine aynı değer çıkar ya da düşmezse test sonucunla gel lütfeeennn :)

lightlife bence her an olabilir çatlama bugün bile olabilir yani yarındna itibaren ateşin daha yüksek olacaktır.Banyo yaptığın için değerlerin değişebilir en az 3 saatlik uyku uyuduysan sorun yok.

hayırlısı olsun canım emeklerinin boşa çıkarmasın rabbim
amin canım

mikro canım eşimdede bendede var sorun bi önceki sayfaya yazmıştım hepini

JULİA günü gelmeden test yapan ben şimdi yapmaktan korkuyorum...İnşallah yarın düşmezde Rabbim de cesaret verir test yaparım...

tam 3 saat uyudum canım ozaman bu akşam çalışma şart yani.. zaten dün akşam oruçun ilk günü rehavet bastı uyuduk çalışmadık umarım kaçırmamışızdır. o yüzden moralim bozuldu

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14gün…36,5…………..12 Ağustos
:ecrin_bebek:

kıslar adete yakın ateş çıkarmı düşermi
şimdi 37.4 oldu

Ateş adete yakın düşmeye başlar.ama benim mesela yüksek devam eder olduğum sabah düşer kimindede 2 gün kala düşmeye başlıyor.Gün içinde ölçülen ateş önemli değil her sabah aynı saatte ve yataktan kalkmadan ölçülen önemli canım.

hmm tamam sabahki 37.0 dı insan vücudu normalde 30 .5 değilmi

ayyyy pardon kafa kalmadı bende 36 bucuk yazacağıma 30 yazmışım :roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…