Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

2d6ba9 Ovulation Charts

Kızlar bugün ateşimin düşmesi gerekirdi ama düşmedi...Eğer yarın sabaha karşıda düşmezse bebiş var olabilir... :Saruboceq: :emir_bebek:

zeynepcim daha cok kucuksun canim sen yaa,olur insallah bak cok takmamaya salis kafana,beynimiz hormonlarimizi direkt etkiliyor,,ben 35 yasindayim,ondan doktrum beklemeyelim dedi,,,,

zeynep tup bebek surecini anlatirmisin,neler yapiliyor sana ve esine,,,bide maliyeti ne kadar
4 milyar ve üzeri tabi raporsuz beni,mki
bi uzun protokol var bide kısa ben öncekini kısa yaptırdım olmadı bu sefer dr değiştirdim uzun yaptı neyse
önce dk hapı kullandım 1 ay sonra hastalandım lucrin kullandım yumurta baskılayıcı iğne kendin göbekten yapıyorsun
hastalandım gonale başladım yani hormon sonra yumişler toplandı döllendiler transfer ettiler şimdi bekliyorum
canım morfolojik değeriniz kaç ?
%6 canım

4 milyar ve üzeri tabi raporsuz beni,mki
bi uzun protokol var bide kısa ben öncekini kısa yaptırdım olmadı bu sefer dr değiştirdim uzun yaptı neyse
önce dk hapı kullandım 1 ay sonra hastalandım lucrin kullandım yumurta baskılayıcı iğne kendin göbekten yapıyorsun
hastalandım gonale başladım yani hormon sonra yumişler toplandı döllendiler transfer ettiler şimdi bekliyorum

%6 canım
morfolojik değer %4 alt limit canım yani %6 normal oluyo ?

ronyacığım şu FF'deki eski tablolara nasıl bakıyoruz

canım eski toblolara nasıl bakılır bilmiyom ama gebiş yada yumurtlama tablolarına chart gallery diye bir yer var üzte oraya gir sonra view all charts in celcius diye bir yer var orayı tıkla sonrada neye bakmak istiyorsan tıkla tablolar karşına çıkcak

X