Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben bu tabloya göre hala ovulasyon olmamış diyorum süz gün aşırı çalışın,akıntını sormuş muydum bilmiyorum ama uzayan akıntı varsa her gün çalışmaya devam,ben hamile kaldığım ay her gün çalıştım eşinizde problem yoksa sorun olmaz,iki bebk de farklı günlerde döllenmiş :)

henüz olmamış ovulasyon gün aşırı çalışın yine de tedbir olsun :)

Ateşine göre bence henüz çatlama tamamlanmamış bence çalışın bundan sonra yükselecektir

duruşah kan sonucuna göre mutlaka doktora git,progestana başlarsınız lekelenmeler hamileliklerde olur,inş devamı gelmez kan değerin de iyi çıkarsaaaa Ramazan sana uğurlu geldi deriiizz,bir de dualarını eksik etme kötüsünü geçirme içinden Rabbim sana hayırlısını verecektir zaten :)
testinin silik çıkması normal ben de silik görmüştüm bugün ancak böyle çıkar ,hiç kafana takma

teşekkür ederim tatlım zaten doktor 2 gün üstüste ilişki önerdi :kedi:

kızlar duruşah yine kimyasal gebelik geçirmiş ama buraya haber vermedi çok üzüldüm saatlerdir bekliyorum valla mafoldumben

duruşahcım üzülme diyeceğim ama boşuna demiş olucam bzim kaderimizde bunlar var ama şanslısın kürtaj olmuyorsun kendiliğinden bebek düşüyor ama neden olduğunu araştırsınlar bence

kımyasal oldugunu nasıl anlamıslarkı,testte bellı olurmu o,
canım benim beklediğinizi biliyorum ama moralim o kadar bozulduki anlatamam...kendimi attım dışarı...birde bunu üzerine eşimle tartıştık...offfffff yaaa...inan şimdi pcyi açarken düşündü kızlara yazmışmıydım diye...kafam bende değildi güzelim:KK43:birde artık utandım her ay aynı şey oluyo...bir diyorum pozitif birde bakmışıım adet:KK43:((nolur affet tatlım...özürdilerim...

kımyasal oldugunu nasıl anlamıslarkı,testte bellı olurmu o,

tabi canım belli oluyo kan değeri düştükten sonra bebkte adetle beraber gidiyor

Hadi canım...Offf yaaa...Ne diyeceğimi bilemiyorum...Bende üzüldüm yaaa...mafoldumben

evet herşey yolundayken hüsrana uğramak çok kötü Rabbim yaşatmasın kimseye

canım benim ya üzülme ne olur seni şu an çok iyi anlıyorum dua et bu ay Ramazan ayı bak inanıyorum bebişlerimiz bu ay bereketlenecek yüzlerimizi güldürecek topik şenlenecek hamile haberleriyle Rabbim bir daha yaşatmasın çok stres yaptı tatlım stres yapma bu kadar demiştim kendine söz ver adet günün geçince test yap bundan sonra

eşinde probelem varmı yada sende yumurta kalitesiz olabiliyo bazen sağlıksız sperm bile yumurtayı dölleyebiliyo ve bunun sonucunda düşük yapabiliyoruz sağlıklı embiriyoya hiçbişey olmuyor

canım benim ya üzülme ne olur seni şu an çok iyi anlıyorum dua et bu ay Ramazan ayı bak inanıyorum bebişlerimiz bu ay bereketlenecek yüzlerimizi güldürecek topik şenlenecek hamile haberleriyle Rabbim bir daha yaşatmasın çok stres yaptı tatlım stres yapma bu kadar demiştim kendine söz ver adet günün geçince test yap bundan sonra
tamam bundan sonra sadece ateşimi ölçüp buraya koyacağım...başka hiç bişey düşünmeyeceğim...rabbim biliyo her şeyin en güzelini...bizler çok aciziz

X