Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

duruşah kan sonuçları mı geldi herkes tebrik etmeye başlamış canım hamilemisin.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

çooooooooooooooook sevindim. tebrik ederim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

G.erkl bence çatlama olmamış ama 14. gün şüpheli gibi siz çalışın bol bol :) inş bu yumurta kaçmayacak bu sefer :) ateşin yükselecektir bundan sonra inşallah

evet çalışmamız lazım .ramazandada zor olacak ama yapacak bişey yok :))inşallah yükselir de yine umutlar suya düşmez opuyorumnanaktan

duruşah kan sonuçları mı geldi herkes tebrik etmeye başlamış canım hamilemisin.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

çooooooooooooooook sevindim. tebrik ederim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yok tatlım kan sonucu yok daha...idrar testine göre hamileyim şimdilik

welcome şuanki ateş,inin geçen aykinden yüksek olduğunu görmüşsündür ,yarınki ateşin düşmezsabit kalır ya da yükselirse ee artık senden de bir kan testi isteriz inşallah :))

Ewet canım gayet güzel fark ediliyor...Aman nazar değmesin...Gııı yarın ateşin düşmez sabit kalır veyada yükselirse senden de bir kan testi isteriz deyince kalbim heyecan yaptı kızzz...Vallah düşmezse ben bu seferde heyecandan test yapamam...

ağustos ateşlerim :nazar:
01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5

Nhl bence gün aşırı çalışın kaçırmayın gününüzü henüz olmamış ama her an olabilir.

özlemcim geçmiş olsun ya kaza geçirmişsin Rabbim korusun bide derlerki bayanlar hep kaza yapıyor hani erkeler daha fazla dikkatsiz bende bayramdan sonra ehliyet kursuna yazılmayı düşünüyorum

Çok saol hilalcim Allah korud valla hep dikkatsiz ve sabırsız olanlar malesef erkekler.

Kızlar bişey soracağım...Dün YASİN gitmiştim...Orda bir kız anlatıyordu duydum ama konuya girmedim...Diyordu ki...Kadının rahmi solda ise çocuğu olmazmış diyordu...Bu doğrumu...Hadi rahmi geriye dönük duydum benim öyleymiş ama kızın dediği gibi bir durum var mı...

DURUŞAH tebrik ederim canım...Sonunda sende muradına erdin...Sıra bizde artık...Şu kan tahlilinide öğrende şöyle ağız tadıyla daha çoook sevinelim...

ÖZLEM çok geçmiş olsun canım...Gerçekten ozaman Allah korumuş...Bizde kaza yaptığımızdan bilirim...Hala o şoku üstümden atamıyorum...

çok teşekkür ederim diloş :KK66: Rabbim hepimizi korusun inşallah.Bu arada tablon maşallah bu ay bebiş geliyor galiba :)))

Özlemcim geçmiş olsun sana da Rabbim beterinden saklasın.

Teşekkür ederim julia amin inşallah.Görüşemiyoruz ne zamandır nasılsın kızlar nasıl?bende umutla ve heyecanla adetimi bekliyorum mikroenjeksiyon için :)

Kızlar bişey soracağım...Dün YASİN gitmiştim...Orda bir kız anlatıyordu duydum ama konuya girmedim...Diyordu ki...Kadının rahmi solda ise çocuğu olmazmış diyordu...Bu doğrumu...Hadi rahmi geriye dönük duydum benim öyleymiş ama kızın dediği gibi bir durum var mı...
yok be alakası yok...benimki solda..1 kızım var

Canım senin rahmin geriyemi dönük? oyüzden demekki bu kadar uzadı hamile kalman benim anneminde öyleymiş 1.5 yıl sonra ancak bana hamile kalmış inşallah seninde bu ay gerçekleşir.

çok teşekkür ederim diloş :KK66: Rabbim hepimizi korusun inşallah.Bu arada tablon maşallah bu ay bebiş geliyor galiba :)))

Canım bir çocuğu sevindir veyada bir ihtiyacı olana yardım et...Hem Ramazan Ayı ndayız...

İnşallah canım benim...Sen ne yaptın dr işini...Ramazan dan sonra mı yaptıracaksınız...

X