Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronya bence adetle birlikte git doktora ya,tablon hala bana güven vermiyor gibi,yani 41. gün olmuş olsa ateşin genele göre yine de değişmemiş oluyor.süre çok uzun bu kadar uzun olması da normal değil bence.

canım bugün doktora gidiyorum bakalım ne dicek
hayırlısı artık bir an önce adet olayımda bitsin bu bekleme

ben kendi söylediğim ovulasyon gününe göre konuşuyorum ,senin 17. gün çatlama olmuş ve buna göre bugün 12. günün eğer adetin geliorsa 11 gün süren bir luteal fazın var.hem tablonda da o gün işaretli değil miydi? ateşin en düşük olduğu gün çatlama olmuştur diyemeyiz ateşin iyice ortalamnın üstüne çıkmış olması lazım,yani 0.1 derecelik artış ovulasyonun olduğunu göstermez mesela.

ronyacım anlat durumunu iyice,büyük ihtimal muayende her şeyi görecek zaten.bakalım ne diycek merak ediorum ben de

ronyacım anlat durumunu iyice,büyük ihtimal muayende her şeyi görecek zaten.bakalım ne diycek merak ediorum ben de

gelir gelmez yazarım canım
valla çok sıkıldım bende bekle bekle ne bebek var ne adet geliyor :çok üzgünüm:

loveli 16. gün olarak söylüyo düşük olduğu gün çalışma yapalım diyemi kafam karıştı ya julıa e tmam dediğine göre ise ben daha regl olmadım kı zaten oylede olsa leke geldi damla olarak adetim yok henüzzz

lekeyi saymıoruz zaten o hamilelikte bile oluyor.çalıştığın günler iyiydi bence sorun yok öenmli olan o günlere yakın da olsa çalışmaktır,olacak olduktan sonra tek atış bile yeter :)
valla ben 17. gün diyorum ,geçen ayki tablona da bakarak şuan yarını bekleyip görelim diyorum.

duruşaheğer ateşin böyle kalır düşmezse gebelik var diyebiliriz ama şimdilik genel olarak senin 14. günü beklemek zorundayız ,senin o gün belli oluyor.inş düşmez ve bebek gelmiştir.

tmm cnm aynen yarın daha belirgin olcak sanırım o tek atışı bi tutturamadık kaydirigubbakcemile3

duruşaheğer ateşin böyle kalır düşmezse gebelik var diyebiliriz ama şimdilik genel olarak senin 14. günü beklemek zorundayız ,senin o gün belli oluyor.inş düşmez ve bebek gelmiştir.
çok tşk ederim canım...inşallah düşmez yaaa...neyse düşersede allahtan deriz artık ne yapalım...peki dünkü leke gebelik belirtisi olabilirmi canım

sağol canım güzel haberlerle gelirim inşallah

seni ii anlarım bende adet düzensizliği çok yaşadım evlendim 1 sene 55 günde adet ne demek mahvoldum stres vs. rahım alışması bebek düşüncesi beni mahvetmişti tahlıller ultrosonlar normal ken regl olmuyordum dr en son bana beyninde baskı yapıyosun ve rahımı zorluyosun hamıle olması için ve tabı korunuyoduk o zamanda hamıle olmam imkansız regl döngülerim bozulmuştu dediğim ilacı verdi ben o zaman 1 ay kullanmıştım devamını kullanmadım tekrar bebek isteyince gittik işte şubatta gene ilacı verdi 6 aydır kullandım 6 ay kullanmak gerekiyomuş bu aydan itibaren ilaçsız adet görmeye çalışıcam zor bir şey regl olamamamk bütün sinirlerin helak oluyo ve aşırı şişiyorsun ama ben atlattım inş sende atlatırsın bide altında bişey çıkmaması da ii tabi daha detaylı rahım filmi vs. çekilmedi ama genede düzene girdi bakalım bundan sonrakı aylarda nasıl olcak görcez sanada acil şifalar cnm

kızlarr regl söküyorum kırmızılandı hayırlısı olsun önümüzdekş ay

julıa baktım grafiğede 10 ağustos olarak işaretlemiş regl mi

29. gün regl oldum gene ama ateşim 36,6 da kaydirigubbakcemile3 çok çok gelmiyo anca ama kırmızıya döndüm ohh neyse uzatmadı şükürler olsun inş ialçsız bakıcam önümüzdeki aylarda allahım bu sistemimi bozmaaz önümüzdeki ay inş bebişim gelir

hadi bakalım hayırlısı olsun canım...yarında ben gelirim ardından...olumunekankayizsmile

1.gün...........31 temm 37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7 çalışma
6.gün...........5 ağst...............36.9
7.gün...........6 ağst...............36.8 çalışma
8.gün...........7 ağst...............36.8
9.gün...........8 ağust.............36.8
10.gün.........9 ağust.............36.9 çalışma
11.gün.........10ağst..............36.8

:) selam busecim sevindim kırmızılar halaaa yokmuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…