Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia gelsede birde benle konuşsa:)))o fark gördüyse vardır bir hikmeti canım...bu alanda gerçekten uzman olmuş arkadaşlar...tbrk etmek lazım...

inş canım bu ay bende bekliyordum kendimden sanki oldu gibi dedim ama ateşim düşünce bide şimdi hafif karnım ağrıyo :sinifsinif:
yok canım benim...o ağrı bende de var...hep demiyorlarmı adet ağrıları oluyor gebeliktede diye...adet belirtileriyle aynı şeyler yaşanıyormuşya....o yüzden ağrılarla kafanı yorma...ben bugün çok pozitif geldim....sizde öyle olun canım arkadaşlarım benim...ateşinde öyle çok düşmemişki...sen geçen ay kaç dereceyle adet olmuştun...36.4 mü???yine o ateşle adet olursun sanırım...onada daha var üzülmeeee

yok canım benim...o ağrı bende de var...hep demiyorlarmı adet ağrıları oluyor gebeliktede diye...adet belirtileriyle aynı şeyler yaşanıyormuşya....o yüzden ağrılarla kafanı yorma...ben bugün çok pozitif geldim....sizde öyle olun canım arkadaşlarım benim...ateşinde öyle çok düşmemişki...sen geçen ay kaç dereceyle adet olmuştun...36.4 mü???yine o ateşle adet olursun sanırım...onada daha var üzülmeeee

36,6 birden 36,4 olabilir hayırlısı artık ne diyeyim beklemek daha zor ben pozitifi miyim değilmiyim anlamadım regl gelcekse gelsin bir an önce böyle olşmak kötü yanı

Kızlar diğer arkadaşlarda diyor zaten 0.1lik düşüşlere takılmayın...Benimde 3 gün 36.8 derecede takılan ateşim bugün 36.7 düştü...

of sürekli vc ye gider dururum ağrım başladı benim ama leke de yok günlük ped koydum

ne biileyim canım yaaa..bugün bir deniz gördümki rüyamda sormayın gitsin..o kadar güzeldiki...ve içerisi insan doluydu...o insanlar bizleriz bence....ve herkes hamileeee...

maşallah hayırlıara vesile olsun inş inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bizlerirzdirrrr:nazar:

duruşahcım leke nokta nokta çok az hala regl olmadım luteal faz nedemek julıa??

Busecan dün senin eski tablonu görmüştüm ya ona kıyasla diorum.hani dedim ya eğer yarın ateşin düşerse adet geliyor demektir diye.11 gün süren luteal faz normal değil diye biliyorum.bunu bence doktoruna söyleyebilirsin,ya da bu aya ovulasyon estini kullan elinde kanıt olur.
ovulasyondan sonra geçen süre luteal faz,ve bu en az 12 gün sürmesi lazım,az sürüyorsa sorun diye biliyorum yanlış olmasın tabi.

duruşah geçen aya göre şuan senin de ateşin aynı gibi,düşmez kalırsa adet gelmeyecek demektir,son gün belli olduğu için bişey diyemiyorum .

ronya bence adetle birlikte git doktora ya,tablon hala bana güven vermiyor gibi,yani 41. gün olmuş olsa ateşin genele göre yine de değişmemiş oluyor.süre çok uzun bu kadar uzun olması da normal değil bence.

julıa benim adet 29 gün 30 gün dedi loveli adet için yarın yanı 14. gün oluyo zaten dha adetim gelmedi lekelenme damla oda ama ağrım başladı sanırım bu akşam yada sabah gelir

X