Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bence adetine 5 gün var hemen test yapıp strese girme o yüzden düşük yapıyoruz boşver adet günün geçsin yapma ben öyle yapıcam

listeye eklemediğim arkadaşlar varsa söylesin ronyacım daha adet olmadın değilmi ay inş. olmazsın

canım olmadım malesef ama gebelik yok test yaptım hatta bitki çayı falan içiyom bir an önce gelsin diye dr. gitcem kısmetse bu ay
valla sıkıldım artık çok düzensiz adetim bugün 40.gün kafamçokkarıştı

hayır canım çıkmaz adetine 1 gün kala bile belki çıkabilir ihtimal bile vermiyorum o yüzden acele etme bence

evet 12sinde adet olacağım...5 gün var...çatlatma iğnesinin üzerinden 12 gün geçti...olsa çıkmazmıydı sence...

canım çıkmaz hem çatlatma iğnesi olanlar hemen test yapmıyor yanlış sonuç çıkabiliyormuş
daha erken sakın ümitsizliğe kapılma

canım olmadım malesef ama gebelik yok test yaptım hatta bitki çayı falan içiyom bir an önce gelsin diye dr. gitcem kısmetse bu ay
valla sıkıldım artık çok düzensiz adetim bugün 40.gün kafamçokkarıştı

canım haklısın ne diyeyim doktora git diyorum sana her zaman klomen içsene adetini düzenler bence hiç içdinmi peki

canım klomen içtiğimde tam 14. günü yumurtlardım adetimi de düzenlerdi 2 ay kullandım bu ayda kullanmayı düşünüyorum ama bakalım 2 aydır 12. gün yumurtluyorum şaşırdım valla iç belki ikizin olur julia gibi süper olur valla :)

merhaba kızlar...ya ben bişey diyeceğim...test yaptığımı söylemiştimya...şimdi tekrar baktım çubuğa ve silik çizgi var...sizce değerlendirmelimiyim yoksa geçersizmidir

canım bilmiyorumki daha adetine var gerçi ama çıkmasıda biraz zor fotoyu buraya yükle bakalım değerlendirelim

hilalcim senle konuştuk ya hemen dr. den randevu aldım
daha önce gittiğim dr. bekle daha erken olur falan konuşmuştu
şimdi adama dicem hemen tedavi falan uygulayın bir sene oldu artık beklemek istemiyom dicem :eek:klava:
canım acaba klomen falan başla desem tuhafmı olur kafamçokkarıştı
gerçekten sıkıldım artık beklemekten 28 günde bir adet olsanm yine şansım çok olur 40-45 günde bir oluyor buda gerdi beni

canım bilmiyorumki daha adetine var gerçi ama çıkmasıda biraz zor fotoyu buraya yükle bakalım değerlendirelim
canım koyayım ama fotoda görünecek kadar net değil...ben ışıkta bakınca görebiliyorum ancak..hem nasıl fotoğraf ekleniz bilmiyorumki

Eklentiler

• $Photo-0327.jpg
    $Photo-0327.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 15
hilal canım az evvel sormayı unuttum
ben sanırım bugün adet olucam karnım belim çok ağrıyor
şimdi randevuyu da salı gününe aldım adetliyken doktora hiç gitmedim acaba adetliyken ultrasonla bakıyorlarmı.bu ayıda kaçırmak istemiyom sanırım klomen adetliyken başlanıyormuş

iyi yaparsın ronyacım valla en iyisimi klomen tedavisi bence 40 günde adet olunurmu bir sorun vardır kesin hayır bişey demez bence zaten o sana klomen verir hemen çünkü ben doktoruma gittiğimde klomen vermişti ilk ay 1 tane 2. ay 2 tane 3. ay 3 tane kullanırsın demişti yine bu ay kullanmayı düşünüyorum bakalım bayramdan sonra tüpbebeğe geçeriz olmazsa bence sende vakit kaybetme git doktoruna istersen doktorunu değiştirebilirsin fikir almak için en azından...

canım koyayım ama fotoda görünecek kadar net değil...ben ışıkta bakınca görebiliyorum ancak..hem nasıl fotoğraf ekleniz bilmiyorumki

canım ben hiç birşey göremiyom :çok üzgünüm:
zaten çok erken eğer sen o silikliği görebiliyorsan sonraki günler dahada belirginleşir inşallah:Saruboceq:

şimdi randevuyu da salı gününe aldım adetliyken doktora hiç gitmedim acaba adetliyken ultrasonla bakıyorlarmı.bu ayıda kaçırmak istemiyom sanırım klomen adetliyken başlanıyormuş
adetinin 3.günü git canım benim...5.gün klomen başlıyo dr zaten...3.gün hormon testleri için uygun bir zaman

canım eklemişsin gördümde ben net bişey görmedim 4 gün sonra tekrarla bence

adetinin 3. günü doktor çağırıyor genelde sen 3. günü git bence çünkü rahim o zaman daha çok net görünebiliyomuş klomenede adetin 5. günü başlanıyo 5 gün içiliyor...

X