Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar buse ve duruşah arkadaşım sizi öner diler banada bu ay yardımcı olursanız sevinirim.
31 temm 37.1 regl
1 ağustos 37.0 regl
2 ağustos 36.7 regl (bitti)
3 ağustos 36.8 çalışma
4 ağustos 36.7

:Saruboceq:

hoşgeldin
ateşlerin kaçıncı gün reglinden itibaren yazabilirmisin
yani regl demişsin 31 temmuza ama reglinin kaçıncı günüydü birde 9. günden sonra önemli normalde adet döngün kaç günde bir ?

evet canım 16 gün olmuş dedi arkadaşlarda...evet hayırlısı bekliyoruz bakalım

beklemek zor bu günlerde
geçen ay benim adet olmadan bir gün önce düştü yani 28. günde o yüzden son güne kadar pek belli olmuyor
sana tavsiyem rahim ağzı kontrolü yapman adetine 4 -5 gün kala

beklemek zor bu günlerde
geçen ay benim adet olmadan bir gün önce düştü yani 28. günde o yüzden son güne kadar pek belli olmuyor
sana tavsiyem rahim ağzı kontrolü yapman adetine 4 -5 gün kala
onu bir türlü anlayamadım canım yaaa....biraz anlatabilirmisin...girişte hep burun ucu gibi bişey geliyo...

arkadaşlar buse ve duruşah arkadaşım sizi öner diler banada bu ay yardımcı olursanız sevinirim.
31 temm 37.1 regl
1 ağustos 37.0 regl
2 ağustos 36.7 regl (bitti)
3 ağustos 36.8 çalışma
4 ağustos 36.7

:Saruboceq:
mrb..teşekkürler
sabah tam 8 de ölçüyorum her ayın 2 de adet oluyodum bu sefer 3 gün erken oldum 31 temm da oldum ama hep
30 adet döng.

hoşgeldin
ateşlerin kaçıncı gün reglinden itibaren yazabilirmisin
yani regl demişsin 31 temmuza ama reglinin kaçıncı günüydü birde 9. günden sonra önemli normalde adet döngün kaç günde bir ?

1gün............31 temm.......... 37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7

hoşbulduuk..

hilalim hamiile kalırsan oruç tutmayacaksın o kesin
o zaman oruçluydun değil mi bebek beslenememiştir o yüzden şimdi daha dikkatli olursun canım benim
busecim yükselmiş ateşin yine

ne bileyim emelim ya buda öyle olursa diye gerçi diğerinde bilmiyordum hamile olduğumu

slm şekerlerrrrra.s.
ben hala adet olmadım ayın 18.de olmalıydım hala tık yok her gün atesimi ölçüyorum 36.9 çıkıyooo anlamadım ben bu işii yaa..dün yine gittim saglık ocagına kan verdim bakalım sonuc ne olucak varmı bi fikri olan?????

bak işte bilmiyordun bu sefer yumurtlamdan itibaren hamile olup olmadığın anlaşılana kadar oruç tutmazsın canım

18 temmuzda adet olacaktın olmadın ve sen hala sağlık ocaklarıyla mı uğraşıyorsun dr gitsene 15 gün olmuş bacım yaaaa

herkese merhaba,

çok uzun zamandır takip ediyorum siteyi ve çok beğeniyorum.Ancak bugüne nasip oldu birşeyler yazmam.Kısmet :)
bende hamile kalmak için tekrar çalışmalara balşladım .ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı.:KK43:
benmi ölçümlerim şu şekilde
1.-- 8.--
2.-- 9.--
3.36:3 10.36.7
4.-- 11.36.6
5.-- 12.36.3
6.-- 13.36.4
7.-- 14.36.4 (bugün)

iki gündür 36.4 çıkıyor.Hiç 37.0 nin üstüne çıkmadı yani bu yumurtlamıyorum mu demek yoksa henüz yumutlamadım ama her an yumurtlayabilrim mi demek kafam çok karışttı.Birazda sinirim bozuldu.Düşünceleriniz nelerdir?

ewt bende de o şey gelişyo ney oo
eğer sert bişey geliyorsa ele rahim kapalı oluyomuş..yok eğer yumuşak ve ulaşılmazsa rahim açık oluyomuşşş..açık olduğu günlerde yumurtlama oluyomuş ve spermler rahime ulaşıyomuş..buraya kadarını anladım ama hamile olunca açıkmı olur kapalımı...yani yumuşak olmasımı iyi yoksa sert olmasımı

X