Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayy niye kesin adet olacam diorsun test yapacam de bari :))
pardon evet evet test günüm o günler:)))
benim ateş tablomda en düşük olduğu gün doktora gittiğimde çatlamaya başşlamıştı ama tamamen değildi daha olay bitmemiş hala şansımız var demişti doktor,ateşim de yükselmedi zaten sonraki 4. gün yükseldi ama tabi o diğer yumurtayla alakalıymış :)
eeee benim diğer yumurtaya ne oldu bu arada...2 yumurtam varmışyaaa...hadi biri 16sında çatladı ya diğeri

ben de daha önce yaptıklarımı worde kaydetmiştim ordan yapıyordum şimdi kabul etmiyor bir daha deneyeyim

oldu ama ben kalan gün sayısı göstersin istiyoeum gösatermiyor onu nasıl yapabilirim julia

peki altına üstüne kendiniz bişeyler yazmışsınız onu nasıl yazıyorsunuz arkadaşlar...bende yapmaya çalıştım ama o türkçe yazıları nereden yazdığınızı çözemedim:)))

Optional text to display above the ticker:
altına yazıyorsun
Information below the ticker:
altına yazıyorsun

buraya yazıyorsun x weeks & x days pregnant. About x days to go.

lilpie de yerleri açık

eğer normalden yüksekse bencedeumutlnabilirsin:)

Emelcim kalan gün sayısını göstermesi için sanırım tabloyu oluştururken üstte tahmini birth date yazar oraya doktorların sölediği tarihi giriorsun kalan gün sayısı öle çıkıor.

aaaa bilmiyordum
o zaman rahat ol ikncisi de olurr o zaman maşallahhh kızınaaa

slm kızlar kimse yokmu juliacım ikizlerin cinsiyeti ne merak ettim :) bugün doğum günüm 25i me bastım yaşlanıyorum git gide galiba :))

yaaa anaa biri erkek dedi julia Rabbimin işine bak kızı olacak demek sağ yumurtalıktan demekki erkek olamayabiliyomuş çünkü benim bir arkadaşım vardı sağ ymurtalığı sadece vardı 1 oğlu 1 kızı var sen nasılsın emelcim yiğenim nasıl az kaldı doğumuna Allah yardımcın olsun normalmi istiyorsun sezeryanmi

arkadaşlar hamile olup olmadığımı nasıl anlarım bilgisi olan varmı yani evde bu gün günümdü dün test yaptım bişi yoktu meraktan ölücem

X