Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

:nazar:TEMMUZ ATEŞ TABLOSU:nazar:
1.gün…36.5………….. .14tem….regl
2.gün…36.5……………15Tem…regl
3.gün…36.5……………16Tem…regl
4.gün…36.5……………17Tem…regl
5.gün…36.3……………18Tem…regl
6.gün…36.3……………19Tem…regl
7.gün…36.3……………20Tem…regl
8.gün…36.4……………21tem
9.gün…36.5……………22tem
10.gün…36.4…………..23tem
11.gün…36.2…………..24tem
12gün…………………..25tem(ölçemedim)
13gün…36.4…………. 26tem
14gün…36.2…………...27tem…..çatlatma iğnesi…çalışma(20mm)
15gün…36.3……...........28tem…çalışma
16.gün…36.4…………..29tem…çalışma
17.gün…36.6…………..30tem…çalışma
18.gün…36.7…………..31tem
19.gün…36.8…………..01agustos

yok canım bence 16.gün değil bakma sen ona 14.gün çatlamıştır zaten sen çatlatma iğnesi vurulmuşun
umarım tutunmuştur ama ateşin süper gidiyor maşşallah :nazar:

yok canım bence 16.gün değil bakma sen ona 14.gün çatlamıştır zaten sen çatlatma iğnesi vurulmuşun
umarım tutunmuştur ama ateşin süper gidiyor maşşallah :nazar:
inşallah canım benim öyle olmuştur...ateş hergün yükseliyo...ne zaman sabitlenirki bu

merhaba bugun atesim ,sabah 36,8 cikti yine 1 haftadir boyle,,,aralarda olcuyom bazan dusuyor ama isim,,,igneden sonraki 14.gunum bugun ,2 gunum kaldi reglime,,,vajinamda muthis bi kasinti var 4 gundur,,,,mantar galiba,,,bide su vajinal kontrolle nasil anliyonuz rahimin yumusadigini,bilen arkadaslar detay verse,parmagimizi ilk sokarkenki sertlikmi yoksa daha ilerisindeki sertligimi kontrol etcez anlamadim ben yaaa

merhaba bugun atesim ,sabah 36,8 cikti yine 1 haftadir boyle,,,aralarda olcuyom bazan dusuyor ama isim,,,igneden sonraki 14.gunum bugun ,2 gunum kaldi reglime,,,vajinamda muthis bi kasinti var 4 gundur,,,,mantar galiba,,,bide su vajinal kontrolle nasil anliyonuz rahimin yumusadigini,bilen arkadaslar detay verse,parmagimizi ilk sokarkenki sertlikmi yoksa daha ilerisindeki sertligimi kontrol etcez anlamadim ben yaaa
valla ben kendimde anlamadım ama rahime parmağı sokunca kiraz gibi bişey geliyomuş...eğer o eline geliyorsa adet olacaksınmış..yok eğer yumuşak ve parmağın rahat giriyorsa hamileymişsin..hadi bir bakta gel burada anlat...merak ettim şimdi

valla ben kendimde anlamadım ama rahime parmağı sokunca kiraz gibi bişey geliyomuş...eğer o eline geliyorsa adet olacaksınmış..yok eğer yumuşak ve parmağın rahat giriyorsa hamileymişsin..hadi bir bakta gel burada anlat...merak ettim şimdi

valla sabah vc de bakmistim,parmak ilk girerken sert bi doku var,gordugumuz ,daha ileriye gidince yumusak sanki iki dudagi varmis gibi bisey eline geliyo,ama sert degil,yani kiraz gibi bi his degil,ayy cok kurcalayamadim,ben zaten naneyimdir kontrolde,tansiyonum duser hemen,,,ama merakta ediyom bi bilen tam anlatsa su muayeneyi

valla sabah vc de bakmistim,parmak ilk girerken sert bi doku var,gordugumuz ,daha ileriye gidince yumusak sanki iki dudagi varmis gibi bisey eline geliyo,ama sert degil,yani kiraz gibi bi his degil,ayy cok kurcalayamadim,ben zaten naneyimdir kontrolde,tansiyonum duser hemen,,,ama merakta ediyom bi bilen tam anlatsa su muayeneyi
canım yumuşaksa inşallah gebelik vardır...

ya evet yumusak bi doku,ama sertlik derecesini neye gore anlicamki,yani kiraza dokundugumuz sertliktemi oluyo adet yaklasinca rahim agzimiz

bugunde pazar kimseler yok,,,yarin benim icin hersey bitmis olabilir,,,,,
evet aynı kiraz gibi hissediliyomuş...hem niye yarın herşey bitmiş olsun belkide herşey güzel olacak...yanlış düşünüyosun..sonucun negatif olsa bile hiç bişey bitmez...bu senin için yeni bir başlangıç olabilir ancak canım

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Kızlar yumurtanın ateş yükselince mi çatladığını anlarız yoksa ateş yükseldikten sonra mı çatlar...Kafam karıştı...

2d6ba9 Ovulation Charts

Welcome 16 ya da 17. gün çatlamış,duruşah benim dediğim güne çıktı yine 16. gün doğru .atlatma iğnesini olduğun gün çatlama olmaz sonraki günlerde gerçekleşir,çizgiye takılma sen bence doğru yerde

enterasan bence ateşin sein dediğine göre yüksek bence yarın sabah ilk idrarla test dene varsa çıkar zaten.

Esracım tansiyon düşüklüğü bende erken belirti olmuor ama hep gebeliğimde yaşadığım şeydir. inşallah sende belirti olsun :)

Welcome 16 ya da 17. gün çatlamış,duruşah benim dediğim güne çıktı yine 16. gün doğru .atlatma iğnesini olduğun gün çatlama olmaz sonraki günlerde gerçekleşir,çizgiye takılma sen bence doğru yerde

enterasan bence ateşin sein dediğine göre yüksek bence yarın sabah ilk idrarla test dene varsa çıkar zaten.

Esracım tansiyon düşüklüğü bende erken belirti olmuor ama hep gebeliğimde yaşadığım şeydir. inşallah sende belirti olsun :)

Tamam canım sağol...Sen nasılsın...Geçende ikizlerin anne karnındaki rahatlıklarını yazmışsın çok rahat olacaklar herhalde...

buna göre ayın 12sindemi regl olacağım yaniii...

ya benim simdi biraz lekelenmem oldu,,,bide acaip bi kasinti var vajinamda 4 gundur,mantar galiba,,,atesim ayni ,ama bu leke beni kesti,pes ettim umit etmekten,seninde bu ikinci gebeligin sanirim,bende ikincisi icin ugrasiyorum 1 senedir

X