Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ronya bu değerlerle olmuş olması lazım aslında ölçmemeişsin ya anlaşılmıor ama değerler yüksek.kremsi akıntın da varmış inşallah olmuştur

bugun catlatma ıgnesınden sonrakı 13. gunum,atesım gecen ay ıkı gun onceden dusmustu,ama ınsan vucudu bu suprızlerle dolu....hıc hamılelık var gıbı gelmıyo,ama ates sımdılık ıyı bakalım ....bu ay erken yapmıcam testı,ıkı gun sonra olmazsam yaparım..

julıa ben 26 gunde bır regl goruyorum ondan dedım 3 gunum var dıye ama bu ay yumurtam 13.gun catladı+14 daha eklesen 27 gun eder,bugun 25.gunum ates 36,8....

günaydın kızlarrrr...hepinizi öpüyorum...ateş tablomu koysam ilgilenirmisiniz???
1.gün…36.5…………..14tem….regl
2.gün…36.5…………..15Tem…regl
3.gün…36.5……………16Tem…regl
4.gün…36.5……………17Tem…regl
5.gün…36.3……………18Tem…regl
6.gün…36.3……………19Tem…regl
7.gün…36.3……………20Tem…regl
8.gün…36.4……………21tem
9.gün…36.5……………22tem
10.gün…36.4……………23tem
11.gün…36.2……………24tem
12gün…………………..25tem(ölçemedim)
13gün…36.4…………. 26tem
14gün…36.2…………...27tem…..çatlatma iğnesi…çalışma(20mm)
15gün…36.3……...........28tem…çalışma
16.gün…36.4…………..29tem…çalışma
17.gün…36.6…………..30tem…çalışma
18.gün…36.7……..31tem
2f9770 Ovulation Charts

günaydın kızlarrrr...hepinizi öpüyorum...ateş tablomu koysam ilgilenirmisiniz???
1.gün…36.5…………..14tem….regl
2.gün…36.5…………..15Tem…regl
3.gün…36.5……………16Tem…regl
4.gün…36.5……………17Tem…regl
5.gün…36.3……………18Tem…regl
6.gün…36.3……………19Tem…regl
7.gün…36.3……………20Tem…regl
8.gün…36.4……………21tem
9.gün…36.5……………22tem
10.gün…36.4……………23tem
11.gün…36.2……………24tem
12gün…………………..25tem(ölçemedim)
13gün…36.4…………. 26tem
14gün…36.2…………...27tem…..çatlatma iğnesi…çalışma(20mm)
15gün…36.3……...........28tem…çalışma
16.gün…36.4…………..29tem…çalışma
17.gün…36.6…………..30tem…çalışma
18.gün…36.7……..31tem
2f9770 Ovulation Charts

canım maşallah ateşin gayet güzel gidiyor.umarım bebiş tutunuyordur

ronya bu değerlerle olmuş olması lazım aslında ölçmemeişsin ya anlaşılmıor ama değerler yüksek.kremsi akıntın da varmış inşallah olmuştur

canım bende olmuştur diye düşünüyorum yumurtlama ama yumarta akı kıvamında akıntıyı bu ay hiç görmedim acaba olmadımı diyorum o yüzden
Ayrıca bu 24.gün koyuya yakın yani hemen hemen aynı koyulukta iki çizgiyi yakaladım ama daha hiç kontrol çizgisiyle aynı koyulukta çizgi yakalamadım.acaba pozitif olarak algılamalımıyım bilmiyorumkismile

canım maşallah ateşin gayet güzel gidiyor.umarım bebiş tutunuyordur
inşallah canım benim ama ovulasyon daha yeni oldu...daha tutunma durumuna gelmemiştir değil mi???sen ne alemdesin...yumurtan olmamışmı ne olmuş...ama sen düzenli ölçmemişsinki...bence yorum yapılamaz senin tablona...uzayan akıntıların olduysa yumurtanda olmuştur tatlım

canım bende olmuştur diye düşünüyorum yumurtlama ama yumarta akı kıvamında akıntıyı bu ay hiç görmedim acaba olmadımı diyorum o yüzden
Ayrıca bu 24.gün koyuya yakın yani hemen hemen aynı koyulukta iki çizgiyi yakaladım ama daha hiç kontrol çizgisiyle aynı koyulukta çizgi yakalamadım.acaba pozitif olarak algılamalımıyım bilmiyorumkismile
canım benimde o uzayan akıntılarımdan olmadı hiç...bu kişiden kişiye farklılık gösterebiliyormuş...

inşallah canım benim ama ovulasyon daha yeni oldu...daha tutunma durumuna gelmemiştir değil mi???sen ne alemdesin...yumurtan olmamışmı ne olmuş...ama sen düzenli ölçmemişsinki...bence yorum yapılamaz senin tablona...uzayan akıntıların olduysa yumurtanda olmuştur tatlım

canım yumurta döllendikten sonra 3-7 gün arası rahime ulaşırmış yani tutunur seninde hemen hemen o aşamaya gelmiştir.İnşallah diyelim tabi :Saruboceq:
canım aslında ben bu ay ateş ölçmediğim zamanlar korundum dişimi çektirdim ve ateşimi korunmayı bıraktıktan sonra ölçmeye başladım biraz anlamsız görünüyor tablom
Canım sen uzayan akıntım olmadı demişsin pekala dr.kontrolüne gittinmi yani gerçekten çatlamışmı yumurtan

canım yumurta döllendikten sonra 3-7 gün arası rahime ulaşırmış yani tutunur seninde hemen hemen o aşamaya gelmiştir.İnşallah diyelim tabi :Saruboceq:
canım aslında ben bu ay ateş ölçmediğim zamanlar korundum dişimi çektirdim ve ateşimi korunmayı bıraktıktan sonra ölçmeye başladım biraz anlamsız görünüyor tablom
Canım sen uzayan akıntım olmadı demişsin pekala dr.kontrolüne gittinmi yani gerçekten çatlamışmı yumurtan
evet doktora gittim...klomen kullanmıştım...muayeneye gittiğimde 2 tane yumurtamın olduğunu söyledi...çatlatma iğnesi yaptı...çatlamıştır sanırım...ama hiç uzayan akıntıdan görmedim...ama sürekli ıslaktı....

evet doktora gittim...klomen kullanmıştım...muayeneye gittiğimde 2 tane yumurtamın olduğunu söyledi...çatlatma iğnesi yaptı...çatlamıştır sanırım...ama hiç uzayan akıntıdan görmedim...ama sürekli ıslaktı....

çatlamıştır o zaman hayatım zaten ateşinden de çatladığı anlaşılıyor
demekki uzayan akıntı olmayabilir bende sürekli uzayan akıntı bekliyorum demekki çok takılmamak gerek.

çatlamıştır o zaman hayatım zaten ateşinden de çatladığı anlaşılıyor
demekki uzayan akıntı olmayabilir bende sürekli uzayan akıntı bekliyorum demekki çok takılmamak gerek.
evet bencede kafamızın rahat olması gerek ilk önce...ama olmuyor canım yaaaa...yumurtanın çatlamasına kadar iyiyim rahatım ama çatlamadan sonra adet oluncaya kadar kafayı yiyorum

julıa ben 26 gunde bır regl goruyorum ondan dedım 3 gunum var dıye ama bu ay yumurtam 13.gun catladı+14 daha eklesen 27 gun eder,bugun 25.gunum ates 36,8....

enterasan seni biraz daha zorlasak daha ne detaylar vereceksin bakalım :) 13. gün çatladıysa 27. gün günün evet ve senin ateşin düşmemiş 25. günde bu iyiye işarettir,benim her ay 12. günden başlardı düşmeye sadece hamile kaldığım ay düşmedi bence iyiye işaret bu senin için hadi bakalım.

Sen akıntıyı boşver o zaman çizgiyi görmüşsün olmuştur o günü baz al en azından inşallah döllenme de olmuştur.

juliacığım benim tabloma baktınmı...senin 12.gün düşmeye başlıyormuşya...o 12.gün ovulasyondan sonraki 12.gün mü

Senin çizgin benim dediğimden 1 gün öncesine çekilmiş yanlış hesaplamışım demek ki :) artık ovulasyon tamam sen de istediğiniz şekilde çalışın artık son bir haftaya kadar size kalmış yani isteğinize :) ama dölenme olduysa çoktaan olmuştur bunun çok faydası olmaz :)

Senin çizgin benim dediğimden 1 gün öncesine çekilmiş yanlış hesaplamışım demek ki :) artık ovulasyon tamam sen de istediğiniz şekilde çalışın artık son bir haftaya kadar size kalmış yani isteğinize :) ama dölenme olduysa çoktaan olmuştur bunun çok faydası olmaz :)
tamam canım...çok tşk ederim...artık yapılacak bişey kalmamıştır değil mi???tamam o zaman artık regl olana kadar perhizdeyizkaydirigubbakcemile3

canım döllenme olduysa eğer şu an hangi aşamadadır sence...yala tüplerdemidir yoksa yerleşme aşamasına gelmişmidir:uhm:

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl

selam kızlar bende bugünden itibaren ateş ölçmeye başlıyorum.. dün ölçmeyi unuttum bugün adetimin ikinci günü.

Son düzenleme:
X