Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

funda canım sen bence 7 gün çatlamış yumurtan adetten sonra başlıyor sanırım inşallah hep yüksek gider

funda 17 günde çatlamış sanırım ben pek anlamıyorum ama birden bu kadar artması 1 kaçgün daha ölç ozaman daha garanti olur..

gelgit tebrik ederim canım çok sevindim senin adına...beyazmelek senin tablon yokmu bu ay daha gelmedimi yumurtlama günün..:)
1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün 36.2
5.gün 36.4
6.gün 36.1
7.gün 36.1
8.gün 36.1
9.gün 36.1
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13.gün 36.1
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.2
17.gün 36.3
18.gün 36.1
19.gün 36.4 yine yükseldi ateşim acaba dünmü yumurtladım ben yoksa 15. gün mü...bu ay ateşim çok karışık ya bişey anlamadım ben 15. gün yumurtladım dedim 18.gün yine dştü gece çok üşümüştüm ondan mı acaba..ama ateşim yoksek olsa zaten üşümezdim:)

kkmm birkaç gün daha ölç kesin sonuç alırız ozaman tablomu koyayım bende madem sordun daha yumurtlamadım sanırım ateşim seninkine benziyor CADIARZU

kızlar sabah test yapıcam ilk idrarla sonucu erkenden yazıcam ama tahmin ettigim gibi çıkarsa müjdeyi aileme ve eşime bayram sabahı bayramlaştıktan sonra vericem güzel olur degilmi çifte bayram benim için dua edin kızlar zaten buayda olmassa birsene kadar erteliyicegiz bebek olayını çünki kızım 1 sınıfa başladıgında bana çok ihtiyacı olucak eşimle öyle karar aldık yoksa yılbaşından sonra 2 aşılamayı düşünüyorduk çocugun okulunu hiç düşünmedik şimdiden dualarınız için teşekkürler

22 kasım adetin 1günü:::::::::::::: 36.2
23 kasım adetin 2 günü::::::::::::: 36.2
24 kasım adetin 3 günü::::::::::::::36.2
25 kasım adetin 4 günü::::::::::::::36.1
26 kasım 5 gün::::::::::::::::36.1
27 kasım 6 gün::::::::::::::::36.1
28 kasım 7 gün::::::::::::::::36.2
29 kasım 8 gün::::::::::::::::uyumuşum
30 kasım 9 gün::::::::::::::::36.0
1aralık 10gün:::::::::::::::.36.0
2aralık 11gün::::::::::::::::36.1
3aralık 12gün :::::::::::::::36.1
4 aralık 13gün::::::::::::::::36.1
5 aralık 14gün::::::::::::::::36.2
6aralık 15gün::::::::::::::::36.2
şimdilik böyle gidiyor

canım bu bence kişiden kişiye degişiyor heralde ben aşılama yaptırdıgımda igneler kullandım çatlatma ignem oldu ama adetime 2 gün kala ateşim düştü hatta 12 gün kan testi yaptırmaya gittigimde hemşireye söyledim ısım düştü adet olucam dedim inanma sen öyle şeylere dedi ama ben haklı çıktım sonuç negatif vede ertesi gün 3 erken adet oldum ama şükür filimden sonra adetim düzene girdi yani miktarı fazlalaştı

gel git sana bişey sormak istiyorum. sende kasık aağrısında başka belirti oldumu hiç
göğüs agrısı vs...

fundacım ikimizde tuhafız yani:)
kaç günde bir adet oluyorsun canım..13.gün yumurtlamış olabilirsin..ne güzek yükseliyor işte daha ne istiyorsun sevin:)

benim tablomda 18.gün 36.1 yazıyor ya ben hergün altıda ölçüuorum sonra tekrar yatıyorum..o günde altıda ölçtüm yattım sabah yedi buçukta tekrar uyandım ölçtüm 36.6ydı..1,5 saat içinde hemde uyurken 5 derece artması normal degil bence tuhafız işte:)
:roflol: valla öyle bişey anlayan beri gelsin kaydirigubbakcemile3

ben 26günde bir oluyorum canım
funda canım sen bence 7 gün çatlamış yumurtan adetten sonra başlıyor sanırım inşallah hep yüksek gider

sağol canım benim bakalım bu ay tuturdukmu fisfisfis

beyazmelek tablon benimkine benziyor gerçekten..bide neden bu ay daha düşük çıkıyor biliyormusun..yanlış hatırlamıyorsam erken ölçecegim demiştin gecen ayda 9.30 da ölçüyordun demi..saatin çok farkı oluyor bak benim yumrutladıktan sonra tekrar 36.1e düştü altıda ölçmüştüm tekrar yattım 7.30da ölçtm ve 36.6 bir buçuk saatte 5 derece yükselmiş yani...
bi kaç gün daha ölçeyim ben tekrar koyayaım tablomu şimdilik bişey belli degil gerçekten..

gel git sana bişey sormak istiyorum. sende kasık aağrısında başka belirti oldumu hiç
göğüs agrısı vs...

canım bne adetime yakın sehir dısına cıkmıstım.onun etkisiyle olmus olabilir ama ben genede yazayım.göğüslerimde fazla birşey hissetmedim acıkcası.diş etlerim ve dişlerim tabıkı hassaslaştı benim.belim aşırı derecede ağrıdı 3 gun boyunca şimdi az ağrıyor.birde sigara kullanıyordum ben ama 1 haftadır tiksinmiştim.ben her 2 gebeliğimdede tiksinmiitim zaten.

beyazmelek tablon benimkine benziyor gerçekten..bide neden bu ay daha düşük çıkıyor biliyormusun..yanlış hatırlamıyorsam erken ölçecegim demiştin gecen ayda 9.30 da ölçüyordun demi..saatin çok farkı oluyor bak benim yumrutladıktan sonra tekrar 36.1e düştü altıda ölçmüştüm tekrar yattım 7.30da ölçtm ve 36.6 bir buçuk saatte 5 derece yükselmiş yani...
bi kaç gün daha ölçeyim ben tekrar koyayaım tablomu şimdilik bişey belli degil gerçekten..

evet canım 9.30 ölçüyordum şimdide 6.30 ölçüyorum galiba dedigin dogru saat çok fark ettiriyor bugunlerde yumurtam çatlaması lazım ama bekleyip görücez
evet canım biraz geçsin tekrar koy kaydirigubbakcemile5

ceylan aycank xara nerdesiniz memeleketemi gittiniz
hepinizin bayramı kutlu olsun şimdiden bayramda sevdiklerinizle saglıklı mutlu bir bayram geçirmeniz dilegiyle...

Kızlar bu ateş ölçme yöntemi gerçekten dogru bir yöntem benim ısım hep yüksekti bir umut vardı içimde ve şimdi hamileyimmmmmmm

X