Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar yönteme inancınız kalmadıysa ölçmeyin boş yere strese girmeyin o zaman. Ben 4 ay ölçtüm hamile kaldığım ay sadece ateşim yüksekti,sizler de aslında geneline bakarsanız ateşleriniz çok değişken değil,geçen ayla kıyaslama yapın farklı olduğu ay gebelik geliyor ya da hiç uğraşmayın ovulasyondan sonra ölçmeyin.
Unutmayın her ay değişik şeyleryaşıoruz değişik ortamlarda bulunuyoruz,vücudumuz değişimler yaşıor ee bütün bunlar da ateşi azcık etkileyecek değil mi? her gün aynı şartları sağlayarak ölçmemiz mümkün mü?

Sizler bence bebeğinize inanın gelecek diye bekleyin.Bakın Melek 1 senedir ölçüor kendini biliyor biz oldu desek bile o olmadığını görüyor hissediyor ama asla umutzuluk yapmıyor.Buyöntem zaten hamile kalma yöntemi değil sadece bir ölçümdür.

yıldız canım kimyasal gebelikde olabilir.umarım bundan sonraki aylar güzel sonuç olırsın

julia canım hoş geldin nasılsın bebişlerimiz nasıllar hareketlerini hissetmeye başlamışındır artık aslında erken bir dönem ama ikinci gebeliklerde daha çabuk farkedilirmiş bebek hareketleri

Kızlar yönteme inancınız kalmadıysa ölçmeyin boş yere strese girmeyin o zaman. Ben 4 ay ölçtüm hamile kaldığım ay sadece ateşim yüksekti,sizler de aslında geneline bakarsanız ateşleriniz çok değişken değil,geçen ayla kıyaslama yapın farklı olduğu ay gebelik geliyor ya da hiç uğraşmayın ovulasyondan sonra ölçmeyin.
Unutmayın her ay değişik şeyleryaşıoruz değişik ortamlarda bulunuyoruz,vücudumuz değişimler yaşıor ee bütün bunlar da ateşi azcık etkileyecek değil mi? her gün aynı şartları sağlayarak ölçmemiz mümkün mü?

Sizler bence bebeğinize inanın gelecek diye bekleyin.Bakın Melek 1 senedir ölçüor kendini biliyor biz oldu desek bile o olmadığını görüyor hissediyor ama asla umutzuluk yapmıyor.Buyöntem zaten hamile kalma yöntemi değil sadece bir ölçümdür.

vereliniortak Şeniz vereliniortak

1 sene degil tatlım ama dedigin gibi kendimi biliyorum çözdüm yani yumurtlamayı tespit etmek için bazılarınada hamile kaldıgını bildiriyor bizler gibi ama herkezin aynı degil bunu herzaman söylüyoruz zaten...
nasıl oldun bebişlerin nasıl nezaman ögreniyoruz cinsiyetlerini ogluşun nasıl öpüyorum kendinedikkat et canım arkadaşım...

kızlar selam ben de ilk defa bu ay ateşimi ölçüyorum yardımcı olur musunuz ben şimdi dün mü yumurtlamışım kafam karıştı

Adetin 4. Günü----- 35.0 lekeli regli
Adetin 5. Günü------ ölçmedim
Adetin 6. Günü------ 34.9 ilişki
Adetin 7. Günü------ 35.6
Adetin 8. Günü----- 35.0 -ilişki
Adetin 9. Günü------ ölçmedim
Adetin 10. Günü------ ölçmedim - ilişki
Adetin 11. Günü------ 36.1
Adetin 12. Günü------- 35.9 DÜN
Adetin 13. Günü------- 35.0 BUGÜN

niye bişey demiyosunuz

welcome nasılsın canım ateşin iyi gidiyor hadi hayırlısı canım
özlem çarşamba gelicekti dimi
nevetnaaaaa hadi gel artık özledik seni.....
emelcim hilalcım ronyacım sizler nasılsınız hepinizi öptüm görüşürüz...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

japonica......................4 temmuz..............(ateş ölçme,preseed )
duruşah......................4 temmuz..............(ateş ölçme,sogan kürü)
welcome....................10 temmuz.............(ateş ölçme )
esragg.......................11 temmuz..............(ateş ölçme,ov.testi )
mirage1983................17 temmuz.............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
hilal24...................... 18 temmuz..............(macun )
aabeyazmelek...........21 temmuz..............(hiçbir şey)
ronya.........................5 agostos...............(ateş ölçme,preseed )
heoz............................?????????
tuanat..........................??????
biozard.......................???????
özlemyalçınkaya........??????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

erkaymak.................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

kızlar erkaymak hamile miiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemile2
listede gördüm şimdi tebriklerrrrrrrrrrr,
hayırlı olsun

kızlar selam ben de ilk defa bu ay ateşimi ölçüyorum yardımcı olur musunuz ben şimdi dün mü yumurtlamışım kafam karıştı

Adetin 4. Günü----- 35.0 lekeli regli
Adetin 5. Günü------ ölçmedim
Adetin 6. Günü------ 34.9 ilişki
Adetin 7. Günü------ 35.6
Adetin 8. Günü----- 35.0 -ilişki
Adetin 9. Günü------ ölçmedim
Adetin 10. Günü------ ölçmedim - ilişki
Adetin 11. Günü------ 36.1
Adetin 12. Günü------- 35.9 DÜN
Adetin 13. Günü------- 35.0 BUGÜN

niye bişey demiyosunuz

canım ben bugün diicem ama diyemiyorum çünkü daha önceki günlerdede bu ateşi görmüşün ayrıca uzayan akıntı durumunuda belirtirsen iyi olur.birkaç gün içinde bakalım ateşin kaç olucak eğer yüksek seyrederse bugün diyebiliriz

welcome nasılsın canım ateşin iyi gidiyor hadi hayırlısı canım
özlem çarşamba gelicekti dimi
nevetnaaaaa hadi gel artık özledik seni.....
emelcim hilalcım ronyacım sizler nasılsınız hepinizi öptüm görüşürüz...

canım ben iyiyim sen ne nasılsın durumlar nasıl
ben bu ay ateş ölçmüyorum çünkü çektirmem gereken 20 lik dişlerim var ve malesef en az 2 hafta çektiremem işyerinde acayip işlerim var bir gün bile yok olursam mahvolurum birde çekim olursa evde dinlenmem gerekebilir tabi bütün bunlar hastaneden 2 hafta içinde randevu alabilmem durumundaki planlarım ama hastane 3 aya falan veriyor randevuyu.ben artık bu ay sizlerin güzel haberlerinizi alıcam tabi yumurtlama günüm geç olursa ve dişimi çektirirsem değerlendiririm kaçarmı hiç :lepi:

nevetnayı bende çooooooook özledim gel artık canım iremim inşallah iyisindir :Saruboceq:

5. gunum ( 01.06.10) -------- 36.6
6. gunum ( 02.06.10) -------- 36.7
7. gunum ( 03.06.10) -------- 36.7
8. gunum ( 04.06.10) -------- 36.7
9. gunum ( 05.06.10) ---------36.7
10.gunum ( 06.06.10) ---------36.6
11.gunum ( 07.06.10) -------- 36.7
12.gunum ( 08.06.10) -------- 36.8
13.gunum ( 09.06.10) -------- 36.8
14.gunum ( 10.06.10) -------- 36.8
15.gunum ( 11.06.10) -------- 36.7
16.gunum ( 12.06.10) -------- 36.6
17.gunum ( 13.06.10) -------- 36.6
18.gunum ( 14.06.10) -------- 36.6
19.gunum ( 15.06.10) -------- 36.9
20.gunum ( 16.06.10) -------- 36.7
21.gunum ( 17.06.10) -------- 36.7
22.gunum ( 18.06.10) -------- 36.8
23.gunum ( 19.06.10) -------- 36.7
24.gunum ( 20.06.10) -------- 36.83
25.gunum ( 21.06.10) -------- 37.0
26.gunum ( 22.06.10) -------- olcmedim
27.gunum ( 23.06.10) -------- 37.0
28.gunum ( 24.06.10) -------- 37.0
29.gunum ( 25.06.10) -------- 37.0 (sabah erken olctum 06:40 )
30. gunum ( 26.06.10) -------- 37.07 (sabah erken olctum 06:40)
31 .gunum (27.06.10) --------- 37.2
32. gunum (28.06.10) --------- 37.1 (adet gunum)
33. gunum (29.06.10) --------- 37.2
34. gunum (30.06.10) --------- 37.0
35. gunum (01.07.10) --------- 37.1
36.gunum (02.07.10) --------- 36.9
dun atesim dustugunde adet olucam dedim,hem de agrilarim cogaldi,kesin adet oldum dedim ,ama olmadim,dedim belki yerlesmeden dolayi boyle olmustur ama bugun adet oldum,kahrolasi kirmizilar geldi.fikriniz varmi?bende erken dusuk ola bilirmi?yoksa ates neden 11 gun yuksek olsun ki?ben bu yonteme de guvenimi kaybetmeye basladim,nolur bana yardim edin.
yıldızcım ateşin sana 23.gün yumurtladığını söylemiş
yani yöntem doğru ateşin yükselmiş ve adet gününde de düşmüş
yöntem yumurtlama yöntemi hamilelik için garantisi yok yüksek ateşle adet gören bir sürü arkadaşımız var
ben de bu yöntemle hamile kaldım yumurtlamamı buldum ve ona göre çalıştım ben bu yöntemi 2008den beri ara ara kullanıyorum beni hiç yanıltmadı
bende 6 aydır ölçüm yapıyorum, her ay adet olacağım gün ateşim düşerdi, bu ay tam adet günüm ateşim fırladı ve kırmızılar da geldi, benim de bu yönteme pek inancım kalmadı
japonicacım bu yöntem yıldıza da dediğim gibi yumurtlama bulmak için kullanılıyor
ör:dr yumurta takibi yapıyor çalışma günleri veriyor ama buna rağmen gebelik elde edemiyor bu durum böyle kesinliiği yok
bence strese girecek durum yok ateşinizi ölçeceksiniz gününüzü bulacaksınız çalışacaksınız
sana kolay diyebilirsiniz ama değil ben hamile kalmayı 1 yıl bekledim yaşım da 32 bu yöntemi kullandım sadece yumurtlama tespiti için

haklısın juliacım

Erkaymak hamile misin:)) cokkk sevindim:))))

bu arada artik herkese methaba dun itibariyle doktora derecemi aldim, ondan cok mutluyum artik bebisime zaman ayirabilirim.. Ve artik daha sik gelirim siteye. Gorusmek uzere

Teşekkürler kızlar hemen girip yazıp kaçtığım için yazdıklarınızı göremiorum :)
Ben iyi olmak için hala çabalıorum bebeklerin hareketlerini uzun zamandır hissediorum aslında ama son günlerde iyice belirgin olmaya başladı :) Haftaya cumartesi gidecem doktora artık bu sefer söylerim sanırım cinsiyetlerini :)
Herkese hayırlı günler güzel pazarlar :)

merhaba kızlar çarşambadan beri sizden uzakta kaldım...bugün adet olmalıydıdm ama henüz birşey yok...bu arada ateşimi ölçmeyede devam ettmi...yorumlarınızı bekliyorum...
8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… 36.3 …………30Haz
25.gün… 36.5………….1Tem
26.gün… 36.6…………..2Tem
27.gün…36.7 ………….3Tem
28.gün…36.6………….4Tem

merhaba kızlar çarşambadan beri sizden uzakta kaldım...bugün adet olmalıydıdm ama henüz birşey yok...bu arada ateşimi ölçmeyede devam ettmi...yorumlarınızı bekliyorum...
8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… 36.3 …………30Haz
25.gün… 36.5………….1Tem
26.gün… 36.6…………..2Tem
27.gün…36.7 ………….3Tem
28.gün…36.6………….4Tem

ateşin süper gidiyor hadi bakalım inşallah güzel haber alırız yarın sabah test yap bence varsa çıkar :Saruboceq:

ateşin süper gidiyor hadi bakalım inşallah güzel haber alırız yarın sabah test yap bence varsa çıkar :Saruboceq:
ayyyy ağzından bal damlıyor tatlım.çoooooook tşk edrim umarım vardır...eğer varsa eşime güzel bir sürpriz yapacağım...

X